Фісташкова кава• 22 сентября 2025

Прогноз щодо росії у жовтні

Дівчата, колись була тема з передбаченнями, і там одна з порадниць передбачала, що у жовтні на росії почнуться якісь серйозні проблеми, пов´язані з водою.
Може в когось збереглось посилання на ту тему? Або може є уточнення прогнозу?) Коли вже ті чорні лебеді попливуть?)
Пополняю_Карму• 22 сентября 2025
Ответ дляРадостина
И не было бы противно ?
Що огидного в океані?
Умничка-помощничка• 22 сентября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Нечего поправлять.Я её не имею.Просто не могу понять,как украинцы, три с половиной года живущие в войне,было такое что и без света сутками,и без воды и отопления, и соседей целыми подъездами хоронили, могут насмехаться над такими же украинцами,которые попали в беду.Мне кажется,что я живу в каком то сюре,где всё поменялось местами.
Цікаво, а що казати про сімʼї полонених з так званого Днр, які йшли нас вбивати? Скільки вже відео було, тих хто сам здався, тих кого впіймали, вони взяли зброю і пішли нас вбивати.
Їх пожаліти, понять, простіть?
Умничка-помощничка• 22 сентября 2025
Ответ дляКраля-Галя
На товарища майора більше схоже
Якесь же вірить цьому і ще далі несе? Ці люди серед нас. Ще дають поради по здоровʼю.
ОноВамнадо• 22 сентября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
И вам этот же вопрос.Почему эту шваль пророссийскую вы никак победить не можете?
Так на них с 15 года никто и не наступает после Минских, только в ответ стреляют,
Для одарённых- потому что военным путём решили не идти, а путём переговоров- даже в 19 году отводили вооружение, только шваль не хочет прекращать стрелять по украинцам.
Пс, мои знакомые из Донецка/Луганска , которые скитаются уже десятилетие,такого же мнения и проклинают русню гораздо больше чем другие украинцы.
Краля-Галя• 22 сентября 2025
Ответ дляНамакушка
Ну так у них наводнение не одно было в каких-то областях, сами удрали, животные утопли, собак на цепи бросали, мрази, вот и вся вода, это даже если верить предсказаниям. Но у них там бывает видимо в некоторых областях такое, поэтому предсказать такое не мудрено. Но если вы правда ждете, что вся рф утопнет, то зря.
Но, очень бьі хотелось
Настасья Пицун• 22 сентября 2025
Ответ дляОноВамнадо
Удалено администрацией...
Краля-Галя• 22 сентября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Ви мали на увазі форумчанку ’Скай лаб’?
Умничка-помощничка• 22 сентября 2025
Ответ дляКраля-Галя
Ви мали на увазі форумчанку ’Скай лаб’?
Вона поради дає по здоровʼю? Не знала
Краля-Галя• 22 сентября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Вона поради дає по здоровʼю? Не знала
Вона лікар -нутриціолог
Умничка-помощничка• 22 сентября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Удалено администрацией...
Так і перемогли б. Їх, Днр.
Але діло не в них, а в російській армії, а зараз ще підсиленої корейцями і іранськими засобами, кому здались ті ополченці
Вони не потрібні і самій рашкі, інструмент проти України і все
Умничка-помощничка• 22 сентября 2025
Ответ дляКраля-Галя
Вона лікар -нутриціолог
Ого
Вона про провідницю з поїзда теж писала?
Kidstaff Bot• 22 сентября 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
owl62• 22 сентября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Ого
За провідницю не знаю. Але, що текст писала не провідниця ймовірність десь -95%
_Annyshka____• 22 сентября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Я когда читаю эти издёвки про воду в Донецке,поверить не могу,что это пишут украинцы про украинцев.Но тем менее это так и есть.
Там українців одиниці. В основному понаїхавші лаптєногі і колаборанти, їх не те що за українців, за людей не варто рахувати.
Aksinia 111• 22 сентября 2025
Ответ дляАннуитет
Нужно отпустить или дальше утверждать, что Донецк это Украина?
Что значит ’утверждать’ мы не в лесу живём . Во всём цивилизованном мире считают и Донецк и Луганск , это Украина . Это лапти живут по своим хотелкам, а весь мир придерживается международных законов.
Без_паніки• 22 сентября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Какие там украинцы? Там люди, которые поддержали россию, которые своих сыновей, мужей и братьев отправили воевать за днр и лнр, то есть за россию. И многие из них пошли по собственному желанию, и проявляли к украинским военнопленным особую жестокость. Вы спрашиваете, почему к их женам и матерям украинцы не испытывают сочувствия?
Ну вот как-то так получается.
Больше 10 лет прошло, кто хотел, тот выехал, а кому ок и в Донецке, ну что ж...
Чомучка• 22 сентября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Одне тільки питання і все.Чого ви такі розумні,сміливі та сильні, ніяк не можете той російський непотріб перемогти?
Мабуть тому що ще й досі не опустилися на дно настільки, як руснявий непотріб, щоб бігти людей за гроші вбивати.

А що ж вас так образило, цікаво?
Ви одна з тих неіснуючих сьогодні в Донецьку добрих світлих людей, які чекають на Україну?
kot_begemot_kot• 22 сентября 2025
Ответ дляМелочунь
А Нострадамус ще в 16-му столітті писав, що 3-я світова почнеться в Україні
Одна проблема: когда жил Нострадамус - Украины еще не было((.
owl62• 22 сентября 2025
Ответ дляkot_begemot_kot
Бьіла Малороссия в империи
Mila228• 22 сентября 2025
Може це? Годину назад
Чомучка• 22 сентября 2025
Ответ дляMila228
Може це? Годину назад
Ой шикарно
Agnessa7• 22 сентября 2025
Ответ дляСмешнюча
странно.а вот в одноклассниках ноют что зп мизер.выживают.все в долгах.пенсионеры на фото и видео в мусорках роются отганяя крыс-ищут еду и дерутся к тому же.на авито зп учителя и медработника-250 баксов.в депрессивных регионах вообще жесть
як вам вдається зайти на однокласники? я навіть через VPN не можу
asjaua• 22 сентября 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Моя мрія це щоб там було море замість рашки, і я беру свою акулу ( плюшеву з ікеї) і ми там купаємось
Океан. З назвою Мирний. І моя квартира в Лисичанську майже на узбережжі)
asjaua• 22 сентября 2025
Ответ дляMila228
Може це? Годину назад
Боже яке горе. Хоч би дощ не пішов
ПадаюВреверансах• 22 сентября 2025
Ответ дляМелочунь
Добігав кінця 4-й рік повномасштабної війни, люди все більше і більше вірили словам магів , мольфарів та інших шаманів ...
Погодьтеся, піднялися піднялися вони перші пару років. Всі дістали колоди і як давай правду вмім нарешті говорить
adekvatna• 22 сентября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Папалі в бєду? Ви хворієте? В біду попала Херсонщина, Дніпропетровщина після підриву Каховськоі ГЕС. А ця мразота, яка звала узький мір, хай насолоджується. Якщо для вас сюр, коли зрадник нарешті отримує те, на що заслуговує, то копайте вже собі могилу, діла не буде 🤡
adekvatna• 22 сентября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Посміюсь над тобою
Яке ж недолуге, на тобі
І такого лайна я можу скринити до нескінченності. І срать на вулицю ходять 😂
adekvatna• 22 сентября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Звідки у нас в Якутії інтернет?Пишу тобі з пейджера
Ти загубилося?
Мама Никитки-2• 22 сентября 2025
Ответ дляКраля-Галя
Инопланетяне прилетят в ноябре
Нє. Вчора в якійсь з тем вже вирахували, що в листопаді то тікі багаж прилетить. Самих же гостей чекати потрібно наступного року
Манька вертихвостка• 22 сентября 2025
У четвер, 18 вересня 2025 року, російську Камчатку сколихнув новий землетрус. Його магнітуда склала 7,2, повідомляють росЗМІ.

Пропагандистське агентство ТАСС із посиланням на дані Камчатської філії Геофізичної служби РАН інформує, що поштовхи було зареєстровано за 93 км від Петропавловська-Камчатського на глибині 123 км.
Також було зафіксовано кілька афтершоків магнітудою до 5,8, сказано на сайті Геологічної служби США.
У зв´язку із землетрусом на східному узбережжі Камчатки було оголошено загрозу цунамі.