Дайте вподобайок• 22 сентября 2025

Вам страшно?

За майбутнє.
Результат:
вже голосів: 439
211 (48.06%) Страшно.
142 (32.35%) Байдуже, будь що буде.
86 (19.59%) Не страшно.
Заліковий троль• 23 сентября 2025
Мне страшно каждую ночь ложится спать. Ибо кроют КАБами регулярно я уже не справляюсь.
Глобальных катаклизмов, мировой войны и ядерных ударов я не боюсь. Моих нервов хватает только на локальные страхи.
tala-li• 23 сентября 2025
з такими депутатами від мудрого наріду - стремно конечно
https://www.facebook.com/reel/3818229585141430
Одна_на_всей_планете• 23 сентября 2025
Неопределенность пугает. Знать бы точно, что будет так-то, а так…
Сирожено_пирожено• 23 сентября 2025
Ответ дляБадабум
Страшно, бо маю сина 14 років. Розумію, що треба вивозити через 3-3.5 роки.
За себе не боюсь.
Если и вывозить, то подальше от ЕС
4есотка• 23 сентября 2025
Може я дурна, але після 90-х мені нічого не страшно. Ще в 80-х дитиною мені снились кошмари як летять ракети зелені з червоними наконечниками і вибухають. Снились жахи з ядерними вибухами. Нас готували психологічно до жахіть.
Зараз небо закрито від кабів. Не страшно. Вже не страшно коли крилата ракета із свистом над домом пролітає. Я засинаю після шахедів перед ракетами. Організм адаптується. В крайньому випадку організм на якийсь час виключає свідомість. Я не пам`ятаю що я робила на наступний день після масштабного бомбордування міста. Виспалась і мені норм.
Оце фіфа• 23 сентября 2025
уже пофиг, если честно, главное если шо - что бы сразу и не мучиться
Argesha• 23 сентября 2025
Ответ дляЛеся Українка
Мені ніколи не страшно
І мені.
Взагалі не розумію, навіщо людині це почуття.
Argesha• 23 сентября 2025
Ответ дляБесбардак
Поясніть мені, будь ласка, хто як баче ту третю світову.
Що нас простих людей чекає? Світ і нас українців, які залишилися вдома.
Всі нагнітають, но я не розумію чого боятися
Нас - ніц нового
Лагшмивара• 23 сентября 2025
Ответ дляБоХатая
Рівень перевтоми вже схиляє до «байдуже»
Именно так.
Svetlana-7070• 23 сентября 2025
Ответ дляДжавеліна
ну такое не везде.у нас огромная страна и 1 проц населения прячется от дрона или ракеты .остальные спят.
Хелоу Маня
df364tye3• 23 сентября 2025
Ответ дляГага Газу
Ви колись писали що весною 25 мир і заморозка, на паску, то ч травні 25.
тепер вже велика війна? А у нас?
хотели и хотят ,,,
не могут сторговаться ,,,
любой момент как сторгуются может произойти ,,,
море крови пролито , просто так, мы договорились ,уже катит ,,,
каждый должен трактовать как победу ,,,
это и будет передышка подготовка к войне ,,,
что у нас ,,,
df364tye3• 23 сентября 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Не думаю что прям большая, но в той же Европе заложена бомба замедленного действия.
судя по подготовке германии ,,,
большая ,,,
df364tye3• 23 сентября 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Какая большая война? вы о чем?
скоро , тридцатый плюс, минус увидим ,,,
Без комплексів• 23 сентября 2025
Страшно, чоловік вчора ще паніку нагнав. Він наполягає на такому: все закінчиться ядеркою, будуть бити по Прикарпаттю та одеській області, щоб перерізати вихід/вхід людей в/з України. Тому потрібно запасатися їжею, бо все буде заражене і життя в Україні зупиниться на певний час. 😵‍💫 уявляєте як мені живеться поруч із параноїком. А, ну і по енергетиці від нього: скоро почнуть бити по підстанціях, що типу відключення будуть найдовшими взимку, ніж були до цього. І тепла не буде. Ото таке
буреЛОМКА• 23 сентября 2025
Ответ дляdf364tye3
судя по подготовке германии ,,,
большая ,,,
А Германия к чему готовится то? К невидимым дронам тоже?😂
df364tye3• 23 сентября 2025
Ответ длябуреЛОМКА
возрождению ,,,
Ліньки гуглить• 23 сентября 2025
Ответ дляБез комплексів
А ви з Прикарпаття?
Без комплексів• 24 сентября 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
А ви з Прикарпаття?
Ні, з Києва