Бензопирен• 23 сентября в 14:50

Допоможіть розібратися, шахраї чи ні?

Замовлення зробила на сайті beauty-korea.com.ua, на промі пише що магазин не працює, зкинули оплату на ФОП, але такий фоп гуляє в інтернеті шахраї (хоча IBAN інший), от і не знаю що робити)?
СКИБИДЫШь• 23 сентября в 14:55
Сколько отдали
автор Бензопирен • 23 сентября в 14:57
Ответ дляСКИБИДЫШь
Сколько отдали
Так ще нічого
Хвігура мічти• 23 сентября в 14:58
та нічого, шукати у інших.
автор Бензопирен • 23 сентября в 15:00
Ответ дляХвігура мічти
та нічого, шукати у інших.
Думаєте шахраї ?
svetolino• 23 сентября в 15:02
Ответ дляБензопирен
Думаєте шахраї ?
Хочет переконатись?😩😁
БоВжеВільна• 23 сентября в 15:05
Ви можете по телефону набрати цього ФОПа і запитати (це бабуля, якій 71 рік)
Забобонний фрукт• 23 сентября в 15:14
Чому просто не отримати наложкою? В чому така необхідність незнайомим людям відправляти 2000 грн?
Повітруля• 23 сентября в 15:45
Сайт працював з 2016 року. ФОП Сердюк Людмила займається різними видами діяльності, зокрема наданням офісних та бухгалтерських послуг, а також, можливо, має стосунок до психології та психотерапії. Вона не має фоп що займається продажем. Жодних зв`язків з сайтом нема. Можливо сайт закинули, номер за рік некористування і непоповнення пропав і дістався іншій людині.
автор Бензопирен • 23 сентября в 17:01
Ответ дляПовітруля
Дякую
автор Бензопирен • 26 сентября в 06:55
Ответ дляПовітруля
Вислали наложкою, все чудово...дивна історія
автор Бензопирен • 26 сентября в 06:55
Ответ дляsvetolino
Хочет переконатись?😩😁
Вислали наложкою, все чудово...
автор Бензопирен • 26 сентября в 06:55
Ответ дляЗабобонний фрукт
автор Бензопирен • 26 сентября в 06:56
Ответ дляБоВжеВільна
Вислали, все добре, нічого не розумію