Булку Дай• 23 сентября в 16:37
Джинси для хлопців-підлітків. Де купуте?
Цікавлять модні зараз широкі моделі. Раніше брала на касті, тонкі на літо, Зараз шукаю щось більш щільне. Хто де замовляє?
Булку Дай
• 23 сентября в 16:40
Ответ дляРепетиторша
Бершка
не знала, що там є дитячий відділ. бо в мене ще не такий підліток дорослий. ріст 150
Репетиторша• 23 сентября в 16:41
Ответ дляБулку Дай
А, ну так це ще дитина
Булку Дай
• 23 сентября в 16:41
Ответ дляБарабан для дорослих
В резервде последний раз брали
як там талія? не дуже широка? бо в малого це саме проблемне місце. або сучасні виробники роблять ті талії якісь гігантські. навіть, коли є шнурок, це не дуже зручно сильно стягувати
Булку Дай
• 23 сентября в 16:41
Ответ дляРепетиторша
А, ну так це ще дитина
так. просто хоче виглядати вже як старші хлопці)
Репетиторша• 23 сентября в 16:42
Ответ дляБулку Дай
Тогда не знаю, мой в 150 ещё палкой песок ковырял и пофик было, что надевать. Впрочем и сейчас также))
Барабан для дорослих• 23 сентября в 16:42
Ответ дляБулку Дай
Мой дрыщ худющий и ему подходят
Булку Дай
• 23 сентября в 16:44
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
В Заре брала сыну при таком росте.
там міряли недавно. пояси широченні. а спортивки добре підійшли
Да_Я_ТакаЯ_• 23 сентября в 16:46
Ответ дляБулку Дай
а ви дивилися утяжки?в джинсах зара часто э утяжки
Булку Дай
• 23 сентября в 16:47
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
дійсно забула щось в магазині глянути
Анонім Завгосп• 23 сентября в 16:51
150 рост купувала ще в дитячих магазинах, з акцентом на наявність затягувальної резинки в поясі.
Да_Я_ТакаЯ_• 23 сентября в 16:51
Ответ дляБулку Дай
дійсно забула щось в магазині глянути
в мене дівчинка худа,висока нам зара підходить й стиль подобається там легко все знайти
Поторописька• 23 сентября в 18:36
Ответ дляЗроблено у 80-х
C&A последние купили
Теж. Ціни в липні були супер
Я_не_аноним_100%• 23 сентября в 19:37
Ответ дляБулку Дай
Я брала джинсы balloon fit, в поясе они на резинке, на моего стройного сына были идеальные, штанины при этом широкие и свободные.