Тихомандражная• 23 сентября 2025

Вам ваша работа приносит удовольствие?

Результат:
вже голосів: 73
39 (53.42%) Да
27 (36.99%) Нет
7 (9.59%) Не работаю
Трактор Віка• 23 сентября 2025
Ответ дляПодмигашка
А чем бы вы хотели заниматься?
Я хотела бы свое заведение
Подмигашка• 23 сентября 2025
Ответ дляТрактор Віка
Я хотела бы свое заведение
Отличная мечта!
Попробуйте продумать план поэтапно
Начните с чего-то небольшого (там где будет минимум вложений)
Миловидна леді• 23 сентября 2025
Вона не приносить достатній рівень доходу, тому апріорі радувати не може....а іншу в нашому місті знайти важко, їхати кудись немає змоги поки, 2 дітей на мені..садок, школа
західний_діалект• 23 сентября 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Пойдите на работу, дайте мужу поработать в свое удовольствие, а не чтоб тянуть взрослую кобылу.
Навіть якщо я піду працювати, він залишиться на цьому ж місці, бо тут вже 10 років, хороший колектив і непогана зп для нашого міста.
Фуліганка• 25 сентября 2025
Ответ дляДуняша
Кем работаете?
Репетитор в приватній студії