Дюйм оф о4ка• 23 сентября в 21:15
Посварилися з чоловіком через алкоголь
Я на двох роботах, в 5 встаю в 6:15 за компом.
Винесла білизну на вулицю, погуляла з собакою, доньці сніданок приготувала. В 6:15 робота, до 19:00. З перервами.але зараз маю дві роботи, одну передаю. Важко, не витягую, але мушу…
Чоловік три місяці як приїхав до нас ( звільнений за станом здоровʼя). Звісно ніде не працює і не планує!…
Я поки терплю, але проскакує іноді- признаюся.
Типу : зроби хоч щось …..
І бляха воно все так важко зараз, я ввечері за пляшкою вина потягнулася
І він, та ти що алкашка?
Блін мені аж погано стало. Пили на вихідних разом. А тут я алкашка….
Мене так накрило
Я бл… тягну су…ааа все сама, ледь витягаю ( заробляю гарно, але морально ппц як …)
І він мене ше давай попрікати
Гризлися страшно, не кричали але гімна наговорили реально на сто років наперед
Типу : зроби хоч щось …..
І він, та ти що алкашка?
Мене так накрило
І він мене ше давай попрікати
МеняАЖтрусит• 23 сентября в 21:17
В чем вопрос? Все живы, в безопасности. Остальное выведенного яйца не стоит.
Самоучка• 23 сентября в 21:17
Не планує працювати? Прикольно. Ви вино за свої купили взагалі-то, його ще забули спитати, що робити.
Дюйм оф о4ка
• 23 сентября в 21:18
Ответ длярукиЖимолости
Тобто він зажав чи принизити хотів?
Чи що?
Принижував
Типу з якого хєра у вітром пити, алкашка
Дюйм оф о4ка
• 23 сентября в 21:18
Ответ дляСамоучка
Так за свої. Так працювати не планує.
заварний look• 23 сентября в 21:18
А раньше муж не был вовлечен в быт? Приготовить завтрак ребенку, погулять с собакой…
рукиЖимолости• 23 сентября в 21:19
Ответ дляДюйм оф о4ка
Так за свої. Так працювати не планує.
Так а для чого тоді він вам?
Самоучка• 23 сентября в 21:19
Ответ дляДюйм оф о4ка
Так за свої. Так працювати не планує.
Що по господарству робить?
Дюйм оф о4ка
• 23 сентября в 21:20
Ответ длязаварний look
Останні роки на війні був. Я сама по суті ростила дитину
Дюйм оф о4ка
• 23 сентября в 21:20
Ответ дляСамоучка
Що по господарству робить?
Майже нічого. Йому потрібен час
заварний look• 23 сентября в 21:21
Ответ дляДюйм оф о4ка
Майже нічого. Йому потрібен час
Вы уже не готовы дать ему это время( какой выход вы видите? С ним вы можете без эмоций обсудить?
Дюйм оф о4ка
• 23 сентября в 21:22
Ответ длязаварний look
Я пішла до психолога, у нього проблем немає
Самоучка• 23 сентября в 21:22
Ответ дляДюйм оф о4ка
Майже нічого. Йому потрібен час
Час на що? Ну, хоча б елементарні речі має робити. Їсть же він кожного дня напевно. Одяг попрати, в квартирі чи будинку прибрати.
Дюйм оф о4ка
• 23 сентября в 21:23
Ответ дляСамоучка
Прибирає пилосос і я. Пере машинка, миє посуд посудомийка. А так він нічого майже не робить
заварний look• 23 сентября в 21:23
Ответ дляДюйм оф о4ка
Хорошо, что нет проблем. Но есть пресловутый быт. И если вы равноправные партнеры, то разумно обсудить сейчас заново все моменты по домашними обязанностям. Понятно, что он пережил непростой период, но теперь нужно возвращаться к семейной жизни
Куколка-мяуколка• 23 сентября в 21:25
Ответ длязаварний look
Мужики вообще такие нежные стали, что хоть яйца разукрашивай. Я тоже под обстрел попала, из соседей стекла доставала, видела, как трупы доставали, пацана 10 лет без головы достали. И что мне теперь? Лечь на диван и сказать, что мне нужно время? У меня ребёнок, жрачка, дела по дому и две работы.
заварний look• 23 сентября в 21:25
Ответ дляДюйм оф о4ка
Не ждите, что он догадается. Прям давайте задания ему: разбери посудомойку, погуляй с собакой, развестись стирку. Хотя бы так
Самоучка• 23 сентября в 21:26
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ну, то звісно накопичилось, Вас зрозуміти можна, бо і так давно все тягнете. Йому теж нелегко було, але через час постане питання ’ а навіщо він взагалі треба’.
Дюйм оф о4ка
• 23 сентября в 21:26
Ответ длязаварний look
Не знаю що робити…
Я розраховувала що він допоможе мені , але я далі сама ….
Ответ дляДюйм оф о4ка
Принижував
Понимаю, что вам тяжело, понимаю ваше оскорбление, но прекращайте. Будет ужаснее. Очень быстро звикнете в количестве алкоголя вам потребуется все больше. Ради себя прекращайте, не потому что вам муж сказал
Дюйм оф о4ка
• 23 сентября в 21:27
Ответ длязаварний look
Так і кажу, а він каже що я його пресую,
заварний look• 23 сентября в 21:27
Ответ дляДюйм оф о4ка
Тю, ну это уже ни в какие ворота((((
Колишня муза• 23 сентября в 21:28
Ответ дляДюйм оф о4ка
Заканчивайте это все
Дюйм оф о4ка
• 23 сентября в 21:28
Ответ дляСамоучка
Я звісно зараз зла і думаю про те що нахер він мені треба..
Але ми сімʼя яка 26 років разом, досягли разом багато. Є що згадати, є що зберегти мабуть.
Дюйм оф о4ка
• 23 сентября в 21:28
Ответ дляНаодинцi
Дякую, сьогодні я не пила…
Дюйм оф о4ка
• 23 сентября в 21:29
Ответ дляКолишня муза
Заканчивайте это все
Психологи навпаки кажуть що потрібно показати їм що вони корисні, що потрібні нам.
Колишня муза• 23 сентября в 21:31
Ответ дляДюйм оф о4ка
А вы не можете просто жить в удовольствие и никому ничего не показывать и доказывать?
заварний look• 23 сентября в 21:34
Ответ дляДюйм оф о4ка
А вам никто не хочет показать, что вы не лошадь и не ишак, всё на себе тянуть