Цикавенная• 23 сентября 2025

Як зрозуміти, що невістка й-та. Історія.

Мій молодший син хотів побачити свого племінника. Був проїздом поряд з місцем де живуть невістки рідні, і де вони зараз гостюють. Хотів заїхати до дитини. Зателефонував старшому сину і повідомив, що через годину буде. Спочатку старший син, дав згоду. А потім перетелефонував і сказав, що зустрінуться коли вже приїдуть додому. Тому що зараз не варіант, ніхто не готувався, старший сказав, що вдома не порядок, нічого не готували. Тому краще вже зустрітися у них вдома, коли приїдуть. І що він вислухає потім від жінки. Це так не гарно. Якась причмеляна просто. За час можна все встигнути і запросити людину. А вона просто не хотіла, молодший образився на старшого. Але зрозуміло, що там все колотить невістка, не було б її все було інакше б. Тепер і їхати до них додому не хочу і молодший також не горить бажанням їх бачити.
Мрію про космос• 23 сентября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
А їй хочеться нормально прийняти гостей в зазначений для цього час. Підготувати себе, дім, стіл. Ви ж не знаєте обставин чому вона не впоралася за годину.
Вона має повне право відмовити, це не робить її поганою людиною
ну якщо всіх гостей зустрічати так наче весілля готуєш, то так, потрібно завчасно...якщо за годину сказав, то ясно, що на святковий стіл не розраховував
Perfect look• 23 сентября 2025
Ответ дляЮпитерная
Ви не відповіли, як назвати жінку, яка радила сину покинути вагітну дівчину.
І як назвати жінку, яка дзвонила сватам, і обзивала їхню доньку наркоманкою, ображала дитину і брехала на неї.
І як назвати жінку, яка після всіх бід, які вона принесла своїй невістці, вимагає до себе поваги і любові.
Это автор ?
Пампушечка• 23 сентября 2025
Ответ дляЦикавенная
А хто? Нормальні люди себе інакше поводять.
нормальные люди заранее предлагают встретиться, а не за час
Пампушечка• 23 сентября 2025
Ответ дляЦикавенная
Ні, вона взагалі не приїздить.
и теперь понятно почему
Prervana• 23 сентября 2025
Ответ дляМрію про космос
Да, человек вполне может принимать гостей серьезно. С хорошим угощением, в нарядном виде, в убранном доме. Человеку так комфортно. А вылазить к гостям в растянутой футболке с дулей на голове, отпихивая с прохода ногой гору стирки - некомфотно
постою_послушаю• 23 сентября 2025
Ответ дляЦикавенная
Він за час попередив. Цього мало? І старший син був не проти як раз.
Девочки, ну скажите мне что все уже давно выяснили, что это тролль
Простецкая• 23 сентября 2025
Ответ дляЦикавенная
Нормальні люди поводять себе завжди тактовно і не розпускають навіть язик. Навіщо було взагалі розпотякувати про цю ситуацію.
Аноним_1859• 23 сентября 2025
Ответ дляЦикавенная
Та ну ви шо, нормальні дорослі дядьки одразу дзвонять мамо жалітися, шо їх ба образили
Юпитерная• 23 сентября 2025
Ответ дляБіле пальто
Це ваша горе-свекруха тут плаче?
Цю мадаму вся Порадниця вже більше року знає. Вона вже пару сотень тем склепала про негодящу невдячну невістку. В тих темах багато аро себе і аро свою родину розказувала. Абсолютно безсоромна особа.
Юпитерная• 23 сентября 2025
Ответ дляPerfect look
Это автор ?
Так.
Це відома на порадниці особа, яка наклепала пару сотень тем про ’невдячну’ невістку. Ми всі тут в деталях знайомі і з її відносинами з невісткою та її родиною, і з сімейними обставинами автора теми.
Кумедна• 23 сентября 2025
Все не читала.
Мое мнение: чтобы увидеть племяника, не надо сидеть в гостях и еще требовать, чтоб тебя накормили.

Можно было предложить, чтоб старший сын с племяником вышли погулять. И пообщались бы , и племяника увидел и невестка бы отдохнула.

Но это при условии, что старший сын был свободен в это время
Дама_с_коготками• 23 сентября 2025
Ответ дляЦикавенная
Так ви не з нормальних. Приймати гостей, будучи гостем не є нормально.
Ноунэйм• 23 сентября 2025
Ха, моя подруга колись не пустила в хату свекруху і гостей з Німеччини.
Вони домовились на 18 прийдуть і знадобився гостям інтернет теміново (в ті часи тільки стаціонарний був) і вони прийшли на 16.
Твк вона вийшла і сказала, я запросила вас на 18, значить приходьте в 18.
Я тільки з душа, в мене в хаті поли не миті, і на плиті все шкварчить.
І закрила двері
Кофр для ноги• 23 сентября 2025
Ответ дляЦикавенная
Конечно этого мало. У людей своя жизнь и свои обстоятельства. Странно что вы взрослая женщина сама этого не понимаете.
Дама_с_коготками• 23 сентября 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Я бы ничего не готовила , но и против приезда не была .
Всегда рада любому движу и всем задания придумаю на раз два и все готово .
Но точно не стоит драму играть . Не получилось , не страшно . Не учите детей держать обиду , будьте проще и легче . Невестке может нужна помощь - поубирать, приготовить , постирать , предложите свою помощь !
Ви приймаєте гостей, будучі сама гостем?
Кофр для ноги• 24 сентября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Весь ужас в то ом, что такие гражданочки абсолютно реальны. Я сама без моего согласия принимала гостей с температурой под 40. Приняла плохо, больше не общаемся. Чему я очень рада
Укр_жіночка• 24 сентября 2025
Ответ дляЦикавенная
Звідки вам знати як поводяться нормальні люди?
Пилосмок працює• 24 сентября 2025
Ответ дляЦикавенная
Яка різниця? Де хто знаходиться? Тут проблема в людяності.
Вы внуку подарок на ДР подарили, наконец? Или уже на НГ занесете? 2027й…
Незламна Україна• 24 сентября 2025
Ответ дляЦикавенная
Хто такий Ваш син для дитини. Дитина навіть не розуміє всього. А цей ушльопок преться без дозволу саме до дитини. Та хто він такий? Якщо батьки вважають, що мають обмежити всяких дядь і тьот, а особливо неадекватних бабусь в житті дитини, то так і має бути. А то їхав не до дорослих, а саме до дитини. У вас якась нездорова тяга до дитини. Прям пиздець яка ломка, що дитину не побачив.
Уси Пуси• 24 сентября 2025
Повезло ей
Анонимушка• 24 сентября 2025
Боже упаси, от такой дебильной невестки. Правильно, что младший обиделся. Пройдет время и старший ее бросит, останется лавка с товаром.
Анонимушка• 24 сентября 2025
Ответ дляПилосмок працює
обойдется внук, не заслужил,
Анонимушка• 24 сентября 2025
Ответ дляНезламна Україна
действительно, теперь никто, просто посторонний высерок.
Khmelnichanka• 24 сентября 2025
Ответ дляЦикавенная
Він їхав до дитини, а не до них. Він був за і просто на вулиці з малим погуляти.
Мамо, це вирішувати не Вам і не Вашому молодшому сину, а батькам дитини.
Khmelnichanka• 24 сентября 2025
Ответ дляЦикавенная
В сенсі - попередив? Його запрошували - чи ні?
Щира українка• 24 сентября 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Знов епопея про погану невістку? Все ніяк не вгомонитесь?
Да, мамО, гарно троллите. Українською лучше выходит.
Невестка молодец, послала вас всех в очередной раз.
П.С. А что там с подарком на ДР внуку и сыну, подарили уже или опять отморозились?
Щира українка• 24 сентября 2025
Ответ дляЦикавенная
1. Мир не вращается вокруг вашего прикукуренного семейства.
2. Переться в гости без предупреждения ’через час буду, встречайте’ - это полный идиотизм, я бы вас тоже послала в дупу всех троих: и Вас, и младшего сына, и доченьку такую же как мама прибабахнутую.
Щира українка• 24 сентября 2025
Ответ дляЦикавенная
Да, но вы к ним не относитесь.
Щира українка• 24 сентября 2025
Ответ дляЦикавенная
Когда Вы уже поймете, что вы там все нафик не нужны никому со своими гостеваниями?
Щира українка• 24 сентября 2025
Ответ дляЮпитерная
Наступного разу вся родина вашої невістки завалиться в гості до родини, де ви дитину няньчите, і теж вимагатимуть гостину, бо яка різниця, хто де знаходиться, справа ж в людяності.
Её уже оттуда выперли давно. Доверять своего ребенка сумасшедшим очень опасно.