Лика-прилипка• Изменено 23 сентября 2025

Кому диагностировали аутизм во взрослом возрасте?

Может вам или вашему ребёнку, это повлияло на дальнейшую жизнь?
Может быть назначили коррекцию,препараты ,психолога?
Подозреваю у дочери подростка.
Мог ли психиатр и клинический психолог пропустить признаки?
Обращались к ним по поводу депрессии.
Кракадэ• 22 октября 2025
Ответ дляТоптунша
Мені. В 35. Але високофункціональний. Нічого не виписували, це не лікується. Як вплинуло? Ну спочатку я була, мʼяко кажучи, в ах@ї. Поступово прийняла це і зрозуміла, звідки вся фігня в моєму житті, і стало набагато легше. Плюс більше не хочеться виглядати нормальною. Тепер у мене легалізована вся моя неадекватність)
Вы такая умная, так грамотно излагаете
LiquidGlass• 23 октября 2025
Ответ дляТвоя подружайка
В мене багато є того, що ви описали... Замислилась... Правда, з друзями, знайомствами і новими колективами ніколи не було проблем ,але близько дуже мало людей до себе підпускаю. Часто взагалі здається, що все навколо кіно і я наче окремо від усього і усіх. Чи це вік вже дається взнаки...
’’Часто взагалі здається, що все навколо кіно і я наче окремо від усього і усіх.’’ - ні, не вік, це дисоціація. ’Дисоціація може проявлятися як захисний механізм у відповідь на сильний стрес, травму або тривалі психоемоційні навантаження, що ускладнює інтеграцію емоційного досвіду в єдине ціле. Часто цей процес виникає у людей, які зазнали травматичних подій у дитинстві або молодому віці.’ Це досить поширене явище, у нас просто мало хто про нього знає.
Твоя подружайка• 23 октября 2025
Ответ дляLiquidGlass
Цікава інформація. Дякую. Травматичних подій не згадаю, крім лікарні у три неповних роки, куди поклали саму надовго, бо тоді при союзі маму після однорічного віку не клали к дитиною. Ото реально був стрес, пам´ятаю це все життя доволі яскраво.