ЗаведУющая• 24 сентября в 12:59
Повністю самотні люди, що ви робите коли вам сумно?
Повністю - це коли немає з ким поговорити, ні друзів ні знайомих ні батьків і нікому немає до тебе діла.
Особливо не переживала за це ніколи, але сходила до лікаря, зробили узд у була підозра на онкологію. Весь стрес проживала сама. Потім пройшла до обстеження, зі мною все ок. І немає з ким поділитися.
Щось після цього мене дуже сильно притиснуло, ніколи не відчувала себе настільки самотньою
Залізна тьотя• 24 сентября в 13:02
Делитесь на форумах.
Хорошо что у вас все хорошо.
я временно одинока. ну что.. с котами разговариваю)))
Хорошо что у вас все хорошо.
Ковбой Хагис• 24 сентября в 13:04
А я коли мені сумно, починаю їсти( тягне на все солодке, чіпси, жарене. Набрала 20 кг(
Перша на селі• 24 сентября в 13:04
Даже когда кажется, что рядом никого нет, ты заслуживаешь поддержки и заботы!!! я желаю вам сто лет здоровой мирной жизни, пусть появятся в вашей жизни люди, с которыми можно и помолчать и поговорить.
ЗаведУющая
• 24 сентября в 13:04
Ответ дляПерша на селі
Спасибо большое, ваш комментарий довел меня до слез
Перша на селі• 24 сентября в 13:06
Ответ дляЗаведУющая
прекращайте!! в вашей жизни произошло чудо, а значит нужно исправить все косяки свой жизни. хочу дать вам волшебный подстрачник на удачу))) фуф!!!!
Дверной_Проем• 24 сентября в 13:06
Я такая. Сама все гребу. Тяжело. В последнее время прижало, думала таблеток напиться.
Выговариваюсь gpt
ЗаведУющая
• 24 сентября в 13:08
Ответ дляДверной_Проем
Выговариваюсь gpt
Я тоже с ним разговаривала, но потом поняла что это не заменяет человеческого общения
Дверной_Проем• 24 сентября в 13:10
Ответ дляЗаведУющая
Согласна. Можно бесплатных психологов поискать.
Но лучше искать круг общения
А вот недавно• 24 сентября в 13:12
Автор, почему у вас нет друзей, знакомых, коллег? Где ваши родители? Вы сирота?
ЗаведУющая
• 24 сентября в 13:13
Ответ дляА вот недавно
А що, колеги і знайомі = друзі?
Не сирота, їм не треба я
дожену і ощасливлю• 24 сентября в 13:16
Ответ дляЗаведУющая
А що, колеги і знайомі = друзі?
Не сирота, їм не треба я
ну зазвичай дружба це про взаємний обмін, і якщо родичів ми не вибираємо то друзів так
Ацетилсалициловая кислота• 24 сентября в 13:18
сама з собою, і сміх і гріх. Ніби не самотня, діти, робота, подруги, чолодий чоловік. І от якраз обговорити стосунки з ним немаю з ким, бо там Санта Барабара. Ото в голові і розмовляю сама з собою
Телефон Рубика• 24 сентября в 13:18
Ответ дляЗаведУющая
А що, колеги і знайомі = друзі?
Не сирота, їм не треба я
А як ви звідти таке рівняння відокремили?🙃
А вот недавно• 24 сентября в 13:20
Ответ дляЗаведУющая
А що, колеги і знайомі = друзі?
Не сирота, їм не треба я
ну поделиться можно и со знакомыми и коллегами, в любом случае вас поддержат..
насчет родителей - что значит вы им не нужны?
ЗаведУющая
• 24 сентября в 13:20
Ответ дляА вот недавно
Ну отак. Батько не дзвонить, мамі сказала що у мене є підозра і йду на аналізи, навіть не спитала як я
Телефон Рубика• 24 сентября в 13:21
Ответ дляЗаведУющая
А що сказала мама?
Русланка з гілки• 24 сентября в 13:25
Знаєте, мені подруги стільки разів в душу срали, а батьки мізки трахали, що я вже не потребую їхньої участі. Ділюся в соцмережах ноунейм - і мені достатньо для підтримки видимості соціальної діяльності. Зате з мене кров не п´ють, не вимагають якусь спеціальну увагу, гроші, час, кудись їхати і вислуховувати чергові дурості від дурепи, бо вона не хоче мозком користуватися і вліпає, а ти не повинна її критикувати, а повинна втішати і тримати за лапки, щоб вона наступного разу теж на тебе могла розраховувати...
Бррр!
Дверной_Проем• 24 сентября в 13:29
Ответ дляА вот недавно
Знакомым, коллегам наплевать. Ну поахают.
Самое страшное, когда нужна реально физическая помощь и некому.
У меня тоже есть и сестра, и отец. В результате была на костылях, никто даже ни спросил, как я, я молчу о приехать суп сварить или к врачу сходить со мной.
БогЛюбитьТебе• 24 сентября в 13:42
Вас солнышко греет? Пение птичек слышите? Вселенная вас любит. Это как минимум. А еще у вас есть Вы. И вы можете себе подарить такую любовь, которую заменят все слова от окружающих. Только вы сами знаете какие слова сказанные себе самой вас реально поддержат.
Хоть мы и не знакомы и уж точно я не ваш друг но даже несмотря на это, мне действительно стало очень радостно что у вас не подтвердился страшный диагноз. Это чудо. А насчет того что вам пришлось пережить стресс в ожидании это хоть и очень неприятно но даже в этом есть лучик света. Думаю именно в такие моменты вв по настоящему задумались о жизни, о том что действительно важно для вас и сделали выводы на будущее.
Ms. Похвала• 24 сентября в 13:50
Тю, так а ми нащо, ми ж тут і зібралися, щоб одна одну рятувати в будь-якій ситуації.
Само_достаточная• 24 сентября в 14:53
Коли зовсім погано - можу і знайомим подзвонити поговорити. Насправді щоб будувати близькі відносини з кимось, треба і самому приймати участь, зближуватись з людьми. А ще можете тут писати, люди вас підтримають. Бажаю вам всього найкращого!
Ну ниче се• 24 сентября в 15:06
А вас це влаштовує, що у вас прям нема нікого, з ким поділитися?
Я не можу сказати що прям дуже люблю спілкування вживу, але все ж таки в мене є 2 колежанки, кому можу написати чи зустрітися.
Треба ось так• 24 сентября в 16:16
Правильно задумались. Ще не пізно налагоджувати соціальні зв´язки. А коли вам буде 70+? Ну або напрацьовувати фін.подушку для оплати догляду