Байрактарна• 24 сентября в 15:51

Ведення вагітності. Гінеколог ігнорує призначення ревматолога

Вітаю ! На даний момент у мене 16 ак тиждень вагітності. Стала на облік в державний пологовий ( через етичні моменти не буду писати який саме).
У мене є вроджені тромбофіліі ( нескладні форми) і легка поломка у фолатному циклі. Я з 8 го тижня на клексані і з початку вагітності на аспірині. УЗД робила і консультувалася з лікарями у приватних клініках відразу. Декілька тижнів назад стала на облік в пологовий. Тут виявили підвищені антитіла до 2 спіральної ДНК, сама виявила підвищені АНА (1:310). Місцева гематолог сказала, що у мене немає нічого критичного і що можна навіть клексан відмінити. Я була у 3х ревматологів. Два з трьох мені призначили плаквеніл. Але вони казали, що критичного зараз нічого немає, призначають для підстраховки. Мій гінеколог не схотіла навіть на ті призначення дивитися , прочитала лекцію про недовіру. Ледве вмовила її мені клексан залишити. Вважаю некомпетентним навіть не прокоментувати призначення вузькопрофільних спеціалістів. Вцілому зараз думаю що робити далі. Я б змінила лікаря, але питання чи хтось покриває з гінекологів питання саме ревматологіі чи порадите когось компетентно, хто не боїться призначень ревматолога? Читала, що в ІПАГ можуть допомогти. Можливо, у когось є такий досвід.
Щедрик• 24 сентября в 15:55
Вам як раз час змінити гінеколога.
Довіри між вами нема
So_so• 24 сентября в 15:57
Вы реально хотите пить плаквенил при беременности? Он же токсичный
So_so• 24 сентября в 16:00
Хотите в ПАГ, идите на консультацию, я бы и клексан без прямых показаний не колола.
Харчовий тріль• 24 сентября в 16:00
1) змінити гінеколога
2) можете взяти консультацію ще одного Гематолога ( Фірсова Наталя, Ісіда)
Малинка• 24 сентября в 16:07
Мне не нравится формулировка’ принимать лекарство для перестраховки’.
Я бы в вашей истории слушала гинеколога и здесь нужно выбирать ’не навреди’ и взвешивать пользу вам и вред малышу.
Я бы и витамины без надобности не пила. Не то что препараты лечебные
Дую на вітер• 24 сентября в 16:09
Все девочки с ревматологией и другими серьезными проблемами со здоровьем наблюдаются только в НИИ паге
Там лучшие врачи по этим вопросам

У меня был случай средней сложности
И меня взяли в обычный роддом только при условии, что в НИИ паге напишут рекомендации как за мной наблюдать, как лечить и как проводить роды (или если вдруг кесарево будет)
автор Байрактарна • 24 сентября в 17:03
Ответ дляSo_so
Д Димер і фібриноген і досі високі, тому клексан хотілося б залишити, тим більше доза не велика 0,4
Я_не_аноним_100%• 24 сентября в 17:50
а вас еще не направили в ПАГ? вас все равно заставят идти перед тем, как подписывать обменную карту в роддоме, это протокол такой у них: все ’сложные’ беременности идут в ПАГ, но там можно взять бумажку, что вам разрешают рожать в обычном роддоме. А ’сложные’ - это любые, которые подразумевают каких-то дополнительных врачей (у меня АИТ и меня отправили в ПАГ к эндокринологу). Пойдите туда сейчас, проконсультируйтесь. Но мне не нравится рекомендация ’пить для подстраховки’. Все-таки это не витамины, а достаточно сложные препараты... Я бы еще проконсультировалась. Но гинеколога на вашем месте я бы тоже поменяла, потмоу что вам к ней ходить еще кучу раз, а она вам уже не нравится
автор Байрактарна • 24 сентября в 18:09
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Коли я ставала на облік, то питання ревматологіі ще не виявлені були, але вже клексан колола (Давидова призначила). Мене на облік без питань взяли і зараз гінеколог навіть не заїкнувся про ІПАГ. Мене в роддомі проконсультувала гематолог і для гінеколога її висновок наче манна небесна. Хоча вона мені, коли я на облік стала, сказала, що я середня група ризику, коли антитіла до 2 спіральної ДНК проявилися, то повідомила, що тепер я - високий ризик. Але після гематолога всі ризики як рукою зняло. Спробую потрапити в ІПАГ
Небоброїдка• 25 сентября в 15:29
Ответ дляSo_so
Плаквенил разрешен к применению во время беременности и ГВ