А я женатая• 24 сентября в 21:04
Ви купуєте дітям в іграх якісь «покращення» бонуси і тд, ми з чоловіком проти
А син клянчить істерики і тд
Мяо мой мяо• 24 сентября в 21:08
Купує сам за зароблені свої гроші. Але ми домовились,яку суму не перевищувати.
Кидстаффовна• 24 сентября в 21:10
Пару раз покупали , а так вообще не играют если это редко то я не против если зависимость у ребенка то естественно против
Раз одела не бу• 24 сентября в 21:15
Моя просила майнкрафт, купиа. Не бачу нічого в цьому. Це єдина гра, яку вона хотіла з платних.
Дома є плейстейшн, теж купляє чоловік деколи ігри.
Але в мене донька не залежна від ігор, грає як має час, а його мало -школа, гртки. Їй 10 років
Бадабум• 24 сентября в 21:17
Я лет 15 играю в суперсити, в ВК, только играю, не общаюсь, игру не брошу бо настроила там город огого за года
Если б могла то покупала б бонусы для игры, но по понятным причинам не могу
У нас там есть команды Украина и тд
Копирайторша• 24 сентября в 21:17
Я категорически против, сказала только его личные деньги, свои не дам
Радуга-дуга• 24 сентября в 21:35
Так, купуємо і нічого страшного в цьому немає. Раніше були актуальні фізичні іграшки, тобто ті що в руках тримати і за них сплачували гроші. Тепер актуальні віртуальні іграшки і цілком нормально платити за них гроші.
Радуга-дуга• 24 сентября в 21:37
Ответ дляКопирайторша
Скільки років дитині і чому ви категорично проти? Радянський менталітет не відпускає, все ще вважаєте, що все має бути безкоштовним?
Відморожена• 24 сентября в 21:44
На плойку купуємо ігри, в компʼютерну/телефонну гру син просив купити додаткові рівні за свої кошти. Щось типу «платтячко на персонажа» чи «прикольну шапку» не купили б
А я женатая
• 24 сентября в 21:49
Ответ дляРадуга-дуга
Та хотілося б аби дитина більше часу проводила без планшета і цілі собі ставила не такі, і її не розбивало гірке горе, що в одної дитини такий рівень і йому купили батьки, а йому для цього потрібно 3 місяці, до чого тут радянський менталітет? Для мене купувати щось в грі це щось на рівні гемблінгу
А я женатая
• 24 сентября в 21:52
Ответ дляРадуга-дуга
9 років
Томатико• 24 сентября в 22:09
Иногда покупаем. Сын редко что-то просит. У них с папой есть приставка, в которую они играют, поэтому понимают друг друга и папа может оценить нужность.
Копирайторша• 24 сентября в 22:16
Ответ дляРадуга-дуга
Умение приплести совок в самых неожиданных темах - и кого из нас он не отпускает?😀
Радуга-дуга• 24 сентября в 22:17
Ответ дляА я женатая
9 років
Ви купуєте звичайні іграшки, конструктори тощо?
Радуга-дуга• 24 сентября в 22:21
Ответ дляА я женатая
Це трохи інше, не гемблінг. Це на приклад у вас і у подружки є Барбі, через тиждень подружці купують до цієї ляльки набір одягу, а вам батьки пропонують пошити цей одяг самостійно. Ну типу самій досягнути нового рівня в грі. Звісно дитина почувається гіршою за інших, бо поки він самостійно 3 місяці буде проходити рівні і щось там заробляти, його друзі вже будуть цим користуватись і буде відрив від нього
Це як на початку літа всім купили велосипеди, а ваш сам у червні заробив на шолом, у липні на ще щось і наприкінці серпня таки купив собі велосипед. А його друга все літо компанією вже катались
Рассказница• 24 сентября в 22:28
Да , переодически покупаем , иногда как поощрение или часть подарка , иногда просто так.
Сейчас это нормально и актуально ( в разумных пределах )
Пік Антна• 25 сентября в 01:01
Ответ дляРадуга-дуга
Думаю,вас тоже не отпускает-есть долг родине?
Пік Антна• 25 сентября в 01:02
Ответ дляКопирайторша
Им платят за такие коменты,создать иллюзию,что тогда все было плохо...а вот сейчас отлично живем
Радуга-дуга• 25 сентября в 07:44
Ответ дляПік Антна
По-перше мені ніхто не платить. По-друге я вкрай рідко пишу такі коментарів, де згадують радянщину. Особисто я вважаю, що в ті часи було і гарне, і погане. Так само і зараз щось краще, щось гірше ніж за часів срср. Але дійсно менталітет у декого ще має відголоски радянщини і вони не завжди це усвідомлюють
Радуга-дуга• 25 сентября в 07:45
Ответ дляПік Антна
Ні, я не вважаю що щось винна.
А я женатая
• 25 сентября в 08:59
Ответ дляРадуга-дуга
Йому це вже нецікаво , взагалі
Відморожена• 25 сентября в 09:35
Ответ дляА я женатая
Йому це вже нецікаво , взагалі
Може спробуєте зацікавити його ще чимось?
Взагалі коли купа людей грає в одну гру, але хтось вкладає кошти, а хтось займається прокачкою персонажа самостійно - це дуже відчувається. Пишу, бо сама геймер )
по суті у нас сімʼя геймерів :) ми з чоловіком просто пояснювали дитині що іноді - воно того варте, але в більшості випадків - то марна витрата коштів. Ну до прикладу - дитина в майнкрафт грає вже не один місяць. Перепробувала різні безкоштовні версії, заходить щось будує, планує.. тобто не просто зайшла свинку пнути та «платтячко» змінити. То якщо дитина б попросила завантажити офіційний майнкрафт (платний) то я б завантажила. А якщо це гра на 5 днів то не бачу сенсу вкладати туди кошти.
Так само з іграми на плойку - якщо реально цікава гра то можна купити, тимпаче там в магазині знижки часто бувають.