Бутерброд з ікрою• 25 сентября 2025

Яка ціна вакуумного переривання у Києві?

Знайшла настільки різні ціни, не можу зрозуміти.
Своего не предлагать• 25 сентября 2025
Робила в квітні, ОксфордМедикал. Аналізи перед процедурою,сама процедура з післяопераційною -24 тис за все

автор Бутерброд з ікрою • 25 сентября 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Нічо собі
Я в 2021 тищ 6 платила😳
І оксфорд це ж навіть не добробут чи медіком. Да уж…
Ответ дляСвоего не предлагать
А ви через небажану?
Ответ дляСвоего не предлагать
Я робила тут. Зараз на сайті у них такий прайс. Ну тобто погодьтеся, мало того що тут незрозуміло нічого, що це таке за 2200, та й за 6000 теж, куди входить ВСЕ. І порівнюю з іншими клініками…
А я кумедна• 25 сентября 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Нічо собі
Я в 2021 тищ 6 платила😳
Для вас это как зуб удалить? Вы понимаете вообще,что творите. Либо предохраняйиесь,либо не занимайтесь.
Ответ дляА я кумедна
Да шо Ви кажете. Перш ніж це мені заявляти, поцікавилися б спершу що сталося! До побаченя😡
Садоводница• 25 сентября 2025
https://astramedika.com.ua/medikamentozne_pereriva... Може підійде такий варіант.

Ответ дляСадоводница
Це прийом таблетки. Я таке боюся.
Садоводница• 25 сентября 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Це прийом таблетки. Я таке боюся.
Як ви хочете тільки вакуум, то шукайте під назвою ’регуляція менструального циклу’. Ціни дійсно різні. https://dobrobut.com/services/c-vakuum-regulacia ось Добробут
Ответ дляСадоводница
Я давно мала завмерлу. Термін був великий, бо чекала, перездавала узд в різних місцях, щоб переконатися що не прогресує. І записалася на вакуум. Але почався самовільний викидень. Та мені все зробили все одно. Зараз я зателефонувала туди. І кажуть таке дивне…от як в скріншоті: 2200 грн вакуумне переривання+ Перелік аналізів (там і гінекологічні, і переопераційні, як віл сіфіліс група резус, ЗАК)+ наркоз+ полежати годину в палаті.
При цьому переривання саме завмерлої 15000 вже.
Ну тобто я не розумію. Коли була завмерла, на першому узі лікар лише могла по узд сказати що вагітність 3-4 тижні. По факту було 9-10 тижнів. Ну тобто по узд ЯКА вона,,ніхто не скаже.
Садоводница• 25 сентября 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
А чого ви не хочете то робити у пологовому?
Ответ дляСадоводница
А яка різниця? Я якщо често от знаю одне місце (те , де робила), і все. Я лише проти таблетованого, бо це безконтрольний процес, ти сам із собою, знаю що це неконтрольована кровотеча. Плюс гормональні здвиги. На мій погляд, це складніший варіант, хоча на перший погляд все здається навпаки
Садоводница• 25 сентября 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Різниця в тому, що там у лікарів кращий досвід і буде набагато дешевше.
Ответ дляСадоводница
Дякую. Я обдумаю.
А як туди потрапити? Я ж там ніде ніяк не «стою», чисто з вулиці так і приходити? Роблять картку і потрапляєш на прийом? І далі вже по порядку?
Ответ дляСадоводница
Читала тоді давно, що там практикують кюретаж, чи як його. Хірургічно. Я б таке теж не хотіла. Я робила вакуум, і експерементувати я не готова просто.
Садоводница• 25 сентября 2025
Підійдіть в той, що до вас ближчий, і поговоріть з черговим лікарем.
Ответ дляСадоводница
Спасибі.