Безпорадна Кроко• 25 сентября в 08:31

Карпати вперше з дитиною

Дитині 4 роки, хочу цього сезону потратити в Карпати, можливо спробувати поставити на лижі. Сама не катаюсь, тому абсолютно не в темі.
Куди їхати щоб були дитячі гірки, якщо не зайдуть лижі, то санки чи ще якісь розваги?
Буковель, я так розумію, досить дорого.
Бюджет - до 30 000 за тиждень +-.
Блакитне небо• 25 сентября в 08:33
Плай, можна ще Славське але там печаль
Советничаю тут• 25 сентября в 08:33
Ой, боюсь с таким бюджетом, те края вам не светят.
Чорнобаївка• 25 сентября в 08:38
Ответ дляСоветничаю тут
смотря где жить
Советничаю тут• 25 сентября в 08:40
Ответ дляЧорнобаївка
смотря где жить
В палатке, с ребёнком 4х лет, не очень комфортно.
А так, да, если жить где попало, питаться мивиной и просто на санках раз в день съехать с горки, то вполне можно отдохнуть на эти деньги
Ленивица-красавица• 25 сентября в 08:41
Ответ дляСоветничаю тут
Даже не так- чтоб поставить такого ребенка на лыжи впервые, только прокат снаряги и инструктор вылетят в копеечку. Что там уже говорить про проживание и другие развлечения
Советничаю тут• 25 сентября в 08:42
Ответ дляЛенивица-красавица
Вы абсолютно правы. Неделя питания 3 раза в день на двоих, наверное, как раз эта сумма и получается.
Слоник-тоник• 25 сентября в 08:44
У вас бюджет на 2-3 дні
І то ! Ще треба пошукати
Чорнобаївка• 25 сентября в 08:47
Посмотрите красную поляну - там есть лыжная школа для детей, питание все включено ( новых цен не знаю)
Сама собі лікар• 25 сентября в 09:11
Які лижи в 4 роки?
Холодная каша• 25 сентября в 09:14
Это бюджет не на неделю. В сезон в Карпатах везде недешево
So_so• 25 сентября в 09:16
Ответ дляЧорнобаївка
Инструктор ребенку 1000 грн час, проживание на 2х 6000 в сутки
Попразендовна• 25 сентября в 09:17
Ответ дляСама собі лікар
Які лижи в 4 роки?
Звичайні. Ви б бачили як 3-4х річки летять з гори на тих лижах.
младокошкина• 25 сентября в 09:23
Ответ дляБлакитне небо
Плай, можна ще Славське але там печаль
Теж хотіла Плай порадити, там є пушки, якщо буде нормальна температура, то сніг настріляють
Для таких малих дітей там є безкоштовна зона для катання з тією лєнтою, що везе вгору
МатьЧасть• 25 сентября в 09:29
Якщо ви на авто, беріть житло в яремче, тотарові. Прошлый рік нам вийшло 7000 грн на 5 ночей на 4 людей. Готували самі. Бо там тільки снідали, обід десь по місту. З бюджетом 30000 на тиждень вдвод більш ніж реально. Якщо ви їдете без зайвих очікувань. Чисте комфортне житло з базовими душ, туалет, кухня. Прокат снаряжения від 300 грн, це моделі 3-5 років випуску.ну хай 500. На санках своїх не можна, на тубах, якщо не помилятися 150 грн спуск. Нам вийшло дешевше на лижах дітей покатати. Хоча можна взяти з собою ледянку. Є місця де дитина може покататися нікому не заважаючи, не на спусках. В замку підйомники доступні тільки зі снорядженням(краса неймовірна влітку).