Я Головна• 25 сентября в 09:44

Що робити щоб кашель не опустився вниз

Захворіла з неділі на понеділок-горло дуже боліло і пекло разом
Так понеділок вівторок
Вчора середа ніс, зелені ці соплі капец😂, закладений , сьогодні горло не болить, ніс дихає, відчуває опускається, починаю покашлювати

Що робити
Як не допустити кашлю?
Тут как тут• 25 сентября в 10:11
Доросла людина а в казки вірите))
Багато пийте, промивайте ніс щоб слиз не згущувався, буде розріджена мокрота буде легше проходити кашель. Але думаю нема такого чуда щоб не допустити кашель, все одно коли спите соплі будуть стікати
А у нас макарошки• 25 сентября в 10:12
Класика: рясне пиття, дієтичне харчування, вітамін С у підвищеній дозі, свіже прохолодне повітря у приміщенні.
Vaslek• 25 сентября в 10:13
У меня так ковид начинался. Две небкли как выздоровела. Промывала аквамарисом, потом нафтизин через 15 минут. Кроме того настойками трав и морской солью. Все равно перешло в кашель. Нос так закладывало, что ходила с открытым ртом. Лечится начала с первого дня, все равно без антибиотиков не обошлось
автор Я Головна • 25 сентября в 10:16
Ответ дляТут как тут
Доросла людина а в казки вірите))
Дякую 🤗
Тут как тут• 25 сентября в 10:22
Ответ дляЯ Головна
Дякую 🤗
Одужуйте 🤗
автор Я Головна • 25 сентября в 10:32
Ответ дляА у нас макарошки
Дякую, так в роблю
Срочнокпсихологу• 25 сентября в 10:40
У доньки недавно було, причому я місяць хворіла перед тим, ледь видужала. Вона видно від мене підхватила. При першому кашлі дала гропринозин, у мене якраз 4 таблетки завалялись, на день вистачило і більше не давала. Бризкала горло відразу. Багато теплого пиття. Чомусь була впевнена, що хахворіє і це все не допоможе. Але ні, трішки нежить була кілька днів і трішки горло боліло, кашель невеликикй, і все.
Света С Приветом• 25 сентября в 10:40
Тоже переболела, горло пекло как от ожога. Пила очень много чая, хотя в обыной жизни не пью его вообще,а здесь хотелось до не возможности, было легче. Молоко с маслом какао ночью, когда от кашля спать не могла. Ну и леденцы Тантум Верде чередуя с септефрилом. Всё.