wasabyx• 25 сентября в 10:56

Репетитор чи курси з англійської мови онлайн

Добрий день. Чи міг би хтось порадити, будь ласка, репетитора чи курси з англійської мови? Справа в тому що дитина 4 рази на тиждень на гімнастиці і майже всі курси відбуваються саме в цей час. Хотіли в Грейд або Інтерлігву, але не вдається по часу. В школі англійської майже немає. Вже 2 клас, а рівень початковий(. Дякую
Щас ухожу• 25 сентября в 11:03
Репетитор.
Он поможет, если ребенок заинтересован.
Самая СоветЧиваЯ• 25 сентября в 11:07
Для дитини репетитор. Для взрослого курсы.
автор wasabyx • 25 сентября в 11:28
Де його б ще знайти?
Мир Мир Мир!• 25 сентября в 12:13
Ответ дляwasabyx
Де його б ще знайти?
Доброго дня! Я репетитор, можете написати мені в особисті.
chudo-mama• 25 сентября в 12:14
Забула зняти анонім
Luna3c92• 26 сентября в 16:20
індивідуальні заняття онлайн. графік погоджуєте з викладачем. встигнете все :)
https://www.englishdom.com/ua/course/?utm_source=i...