Чи буду я свинкою, якщо не подарую своїй хрещениці, якій буде 4 роки подарунок через 2,5 тижні? А потім ще у куми? Якщо сама ось на наступному тижні народжу маленького? Мені типу буде не до того, але чомусь вже відчуваю провину. З одного боку,я можу вже замовити подарунок, а потім подарувати, а з іншого боку може мене понять да простіть? казнить нельзя, поміловать? Мені так повезло з рідними та близькими з цими ДР осінню-зимою, що я просто ненапасусь для всіх грошей.
Результат:
вже голосів:
9 (69.23%)
Забить нафіг
4 (30.77%)
Дарувати
40каградусная• 25 сентября в 13:49
Хрищениці подаруйте, кумі можна букет або косметичку подарувати, показати, що ви пам´ятаєте, все залежить від ваших відносин, не обов´язково за велику суму дарувати
Прикуси Язика• 25 сентября в 14:10
Я й досі відчуваю провину. Похресниці вже 18 років ось буде, а ії з п´ятиріччям не поздравила. Це її перший маленький ювілей був. ((
Також потрапила в пологовий як раз на її день народження. Синочка народила на місяць раніше. Потім ще в лікарні були, поздоровити змогла аж на новий рік ((
Щебетуха• 25 сентября в 14:11
Если отношения хорошие, дитю подарите, а кума обойдется картинкой))