Глас_Народа• 25 сентября 2025
Чернігів, що думаєте робити в світлі останніх подій
В мене тотальне виснаження за цей місяць, за 3 роки війни такого як зараз не було. Розумію, що якщо доб´ють інфраструктуру, то треба виїжджати. Читала тут жінка одна писала в липні, що будуть сильні обстріли міста восени і не вірила. Щось люди знають таки, що робити далі? Коли це скінчиться?
Оч@ров@Шк@• 25 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Я за свой базар отвечаю
Агамс, оно и видно 😂
Триндичіха Байрактар• 25 сентября 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
В теме про обстрелы Киева писали:- не нойте, я из Киева, все тут хорошо 😂
Не было такого, не придмывайте
Идеальная оптимистка• 25 сентября 2025
Ответ дляfreedom_2015
може там десяток людей на акаунті працює
справедливо. з такими-тотемпами строчення тих тем)))
Глас_Народа
• 25 сентября 2025
Ответ дляДева Мария
Чернигов да был спокойным , никто его не трогал вообще . Но приграничные понятно что будут дергать . Не думаю что в Чернигове, хуже чем в Киеве . Или в Днепре или Запорожье .
Зараз гірше ніж в Києві. Над нами постійно літають шахеди, 24/7 майже постійно тривога,навчання в школах немає. Зараз цілять на ТЕЦ, світла і води в місті не має.
Глас_Народа
• 25 сентября 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
А автор не ноет, а ищет варианты и поэтому создала тему
Дякую вам за розуміння
Триндичіха Байрактар• 25 сентября 2025
Ответ дляГлас_Народа
Дякую вам за розуміння
Не за что
Глас_Народа
• 25 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Я за свой базар отвечаю
Вийдіть будь ласка з теми
Лорка-хлорка• 25 сентября 2025
Ответ дляГлас_Народа
Але куди? Якщо немає грошей на що жити...
Навіщо тоді питаєте? Гроші треба мати хоч на дорогу. Зараз такі часи
Є два варіанти. Виїхати. Або залишатися і виживати
Обирайте свій
Садова гойдалка• 25 сентября 2025
Ответ дляШвидка Настя
С Чернигова девчата или нет - это каждый сам решает выезжать ли ему и куда, оценивая риски и свои финансовые возможности. Херсон на связи, если что. Мы потынялись и вернулись.
Почему? Поделитесь. В какой стране были?
freedom_2015• 25 сентября 2025
Ответ дляГлас_Народа
Дякую вам за розуміння
моя родина (батьки і сестри з дітьми )залишається там ,єдине чого бояться це повторення початку 22 і наступу .В іншому випадку вони залишаються ,діти їздять на гуртки ,дорослі на роботу .Без світла скоро будуть всі сидіти і це не так лякає .Ну і звісно падіння уламків ( і прильоти ,але це можливе скрізь
Триндичіха Байрактар• 25 сентября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Обирайте свій
Писать ради что бы просто флудить. Кто хотел уже уехал, остальные только форум темами наполняет шо нема бабла куди ихати.
ЛюблюДевчонок• 25 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Дійсно, майте повагу, ви ж людина!
Чи ні?
Триндичіха Байрактар• 25 сентября 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Дійсно, майте повагу, ви ж людина!
Чи ні?
Я всего лишь высказала свою точку зрения
Лорка-хлорка• 25 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
Идеальная оптимистка• 25 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
так ви ж ВСІ свої теми клєпаєте заради флуда)
Глас_Народа
• 25 сентября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Обирайте свій
На дорогу знайдемо, але жити там за що? Не хочу їхати в табір.
Триндичіха Байрактар• 25 сентября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Удалено администрацией...
freedom_2015• 25 сентября 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Дійсно, майте повагу, ви ж людина!
Чи ні?
не піддавайтесь на провокації ,не відповідайте і все .
Оч@ров@Шк@• 25 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Флудите вы во всех темах, невозможно уже читать, любую тему в балаган превращаете.
А шо сталося?• 25 сентября 2025
Ответ дляШвидка Настя
Це триндець, я Вам співчуваю
Триндичіха Байрактар• 25 сентября 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
Если так рассуждать, то тут все флудерят, в процессе общения.
Глас_Народа
• 25 сентября 2025
Ответ дляfreedom_2015
Ну про те, що без світла будемо лякали 3 зими вже, але в нас більш менш було нормально.
Оч@ров@Шк@• 25 сентября 2025
Ответ дляШеллар
Автор, блок співрозмовників корисна функція, а то з вашої теми роблять танці на кістках.
По темі, просто співчуваю, вибір складний і обидва варіанти не цукор.
В анонимных темах нельзя заблокировать
Триндичіха Байрактар• 25 сентября 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
В анонимных темах нельзя заблокировать
Удалено администрацией...
Лорка-хлорка• 25 сентября 2025
Ответ дляГлас_Народа
Вибачте, але люди, які їдуть від війни, їдуть і в табір. Не пʼятизірковий готель, так. Далі налагоджують життя. Ви зараз за що живете? Працюєте
Всюди можна працювати
Не їдьте за кордон, їдьте в більш безпечну область
Всюди можна працювати
Глас_Народа
• 25 сентября 2025
Ответ дляШеллар
Вже заблокувала її
Мама Карло• 25 сентября 2025
Ответ дляГлас_Народа
Якщо нема на що жити, залишається табір на жаль. Чи тільки їхати працювати у Польшу наприклад. Ситуація жахлива