Майская киска• 25 сентября в 16:32
Постійно тече з носа
Зранку проснулась і все було добре. Годин в 10 начала сильно чхати, і почало текти з носу(( Цілий день тече вода з носу, уже і промивала , і таблетки від алергії випила, і закарбувала, навіть пшикнула спрей гормональний від алергії і нічого. Ніяких інших симптомів . Нагинаю голову і постійно капає. Вже все червоне під носом, я замучилась. Що це може бути і чим його прибрати?
Майская киска
• 25 сентября в 16:33
Плюс періодами прям сильне чхання, так що зупинитися не можу
Майская киска
• 25 сентября в 16:43
Ответ дляАноним_1858
а що ковід? у мене зараз таке було при ковіде
Перший день, тест не покаже мабуть. Я дома всю неділю просиділа і ніхто не хворіє дома
Аноним_1858• 25 сентября в 16:44
Ответ дляМайская киска
покаже. у мене показав на 2 день
Майская киска
• 25 сентября в 16:56
Ответ дляАноним_1858
покаже. у мене показав на 2 день
Ковідом скільки разів хворіла, так, був насмокр, але не так що весь час капає з носу(( я вже переживаю чи не лікворея яка
Аноним_1858• 25 сентября в 17:29
Ответ дляМайская киска
у нас бігло біля тижня....навіть було западення під носом, так натерла
Майская киска
• 25 сентября в 18:31
Ответ дляАноним_1858
У мене уже за день там запалення, тому що тече весь час і не зупиняється
Аноним_1858• 25 сентября в 18:34
Ответ дляМайская киска
терпіть.. нічого не зробите і ми намагалися щось робити
Майская киска
• 25 сентября в 18:37
Ответ дляАноним_1858
Ніколи в житті за 40 років такого не було. Було що текло з носа, але ж не постійно, наче кран відкрили(
Аноним_1858• 25 сентября в 18:39
Ответ дляМайская киска
Все буває вперше
Ширли-Мырли• 25 сентября в 18:52
У меня сегодня такое, началось вчера просто с боли в горле, адской, сейчас уже 37.5, на работе еле вы сидела сегодня