Я такая - жду трамвая• 25 сентября 2025
Рекомендую ці два креми.
Для ніг і тіла. З ногами робить чудо, він у тубі, стопи, пʼяти, як у дитини. За два тижні результат-вау.
Другий для всього тіла, рук - подобається. Хороше зволоження
Я такая - жду трамвая
• 25 сентября 2025
Ответ дляПописанная парта
Может ей мама с рождения этими кремами пяточки мажет )
Так что молодухе только 20
Старі тітки злі
Не люблю натовп• 25 сентября 2025
Ответ дляПописанная парта
Так что молодухе только 20
Ну сидіти ввечері в 20 тут) і писати про крем від тріщин
Я такая - жду трамвая
• 25 сентября 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Я не писала, що мені 20
Я писала, що 20 років тому ці крема мені не потрібні були, бо не була така стара
Я такая - жду трамвая
• 25 сентября 2025
Ответ дляПописанная парта
Не все )
До вас - питань нема
Не люблю натовп• 25 сентября 2025
Ответ дляKittaa
Головне що криша не підтікає як у вас 😂
Там ще гірше
Гопница-Советчица• 25 сентября 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Старі тітки злі
Це якийсь ну дуже дивний екземпляр, така дика реакція на крем для ніг у людини, просто в істериці б´ється бідолага
Пописанная парта• 25 сентября 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я не писала, що мені 20
Не парьтесь )
Кому нужно, возьмет крем на заметку в любом возрасте.
ПТСР лупит и по пяткам
А та, шо від натовпу скаче, просто вам позавидовала, что не она о там хваленом креме первой написала ))
ПТСР лупит и по пяткам
Я такая - жду трамвая
• 25 сентября 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Я сама в шоці 😳
Гопница-Советчица• 25 сентября 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я сама в шоці 😳
Осінь, загострення, поставтеся з розумінням, до цього персонажу)
Закусенец• 25 сентября 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Напишите ещё про палетки hourglass🤭
А что с ними не так ? Хорошие палетки , иногда … Если бы я была смуглая с желтым под тоном вообще были бы отличные.
Закусенец• 25 сентября 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Очумітєльні.
Вчора свою купила , сьогодні вже затестила.
Хвастайтесь , есть фото ?
ПробілНеПрацює• 25 сентября 2025
Ответ дляЗакусенец
Не знаю, что с ними так или не так. Я и спрашиваю что в них хорошего, вся лента в них
Закусенец• 25 сентября 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Где ? Не видела ?
Моя улюблена страшко• 25 сентября 2025
Ответ дляhrystia
Хороший бренд. Мені подобається.
Для лица не пробовали ничего у них? Все смотрю на них никак не решусь заказать
Рву и мечу• 25 сентября 2025
Дуже гарна фірма, також купила велику банку крему, спасав обличчя від холоду і чудово зволожує шкіру
Мальчун-задирун• 25 сентября 2025
Ответ дляЗакусенец
Хвастайтесь , есть фото ?
Олень .
До речі, всі малюнки в цій колекції розроблені українкою.
Мені Neutrogena дуже жирні, як для рук, так для ніг.
Ідеальні working hands I working feets
ПробілНеПрацює• 25 сентября 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Олень .
Ідеальні working hands I working feets
А на лице можете показать плиз?
Мальчун-задирун• 25 сентября 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
А на лице можете показать плиз?
Я вже змила мейк.
Сьогодні використовувала всі квадратики , крім оранжевого.
Фінішна пудра дійсно підсвічує обличчя.
Якщо порівняти із призмою Живанши, то Hourglass працює , як пудра( трохи маскує нерівності ) і , як підсвітка. Живанши просто, як підсвітка .
Бронзер дуже делікатний, я таке шукала. І головне, без рижини.
Хайтлайтер дуже подібний на Rare Beauty і трохи на ближнє світло Шісейдо , рівномірний, перлинний . Якщо порівняти із Діор чи Ріаниною, то ідеальний денний варіант.
Рум´яна хоч дуже пігментовані на палетці , досить помірно віддають колір , з ними важко вийти марфушою.
В мене тоналки 2- ки, то і олень добрий , і лисиця була б хорошою.
Фінішна пудра дійсно підсвічує обличчя.
Закусенец• 25 сентября 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Олень .
Ідеальні working hands I working feets
Класс , поздравляю.
Я оооочень белокожая с розовым поддтоном , каждый год их смотрю , и все решится не могу. Никак они не соберут все 6 рефилов подходящие белоснежкам.
Как оттенки на вас и какой у вас цвет кожи ?
Вы с оф. сайта заказывали ?
Мальчун-задирун• 25 сентября 2025
Ответ дляЗакусенец
Класс , поздравляю.
Вы с оф. сайта заказывали ?
В мене нейтральний / рожевий підтон .Мені зараз перший квадратик засвітлий, думаю,під кінець зими загар зійде і буде ок.
Зараз світла шкіра , тоналки двійки беру.
На кінець зими перейду на свою звиклу одиничку,то перший квадрат буде добре .
Це моя перша покупка від марки,я дуже задоволена.
Оф.сайт не бере наші карти ( по крайній мірі, мені 4 рази анулювали замовлення).
Купила вчора із скидкою -25% в польській сефорі .
З Америки боялась замовляти, щоб її в дорозі не розбили. Та й з американської Сефори часто пропадають посилки в перевізників.
Закусенец• 25 сентября 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Я такое НП заказываю , у них страховка надежная. Проверено. Мне из сефоры сша пет маграт разбитый приехал , НП полностью компенсировали.
- 25% - это супер. Пошла смотреть , и я хочу
Мальчун-задирун• 25 сентября 2025
Ответ дляЗакусенец
-25 уже нема .
Думаю, на вихідних щось придумають.
Я завжди на вікенд попадаю на акції.
Пет в мене є трійка Бріджертони. Вона дуже насичена.
А Hourglass, як акварель.
Думаю, на вихідних щось придумають.
Я завжди на вікенд попадаю на акції.
А Hourglass, як акварель.
ТаЕщеОптимистка• 26 сентября 2025
Порекомендуйте пожалуйста кто то Крем от сумасшедшей чесотки ног где отрасли волосы. После приёма душа, не после бриться, волосы становятся очень агрессивным. Ноги чешутся 1 час. Ни покрасненич ни аллергии нет. Просто невыносимая чесотка.
Зона чесотки от щиколодок до уровня чулок.
Все что выше не чешется вовсе.
Мальчун-задирун• 26 сентября 2025
Ответ дляЗакусенец
Вже сьогодні знов є -25