Робимо ставки. Він скінчить як Сталін який готувався до третьої світової війни? І активно помагав сєвєрній Кореї.
Росія порушила повітряний простір уже і сша, Данії і кого вона тільки не бере на понт, до берегів Японії ядерну підлодку послали.
І розказують як путін спить біля червоної кнопки. Єдиний адекватний сценарій - сталінський - убити це недоразумєніє і свалити все на нього.
Як читаю новини , то
І це новий світ?
Вже оно в Франціі дрони літали над військовим обʼєктом.
Грипени Угорщина ( нато) підняла - 5 літаків рф ( міг і су) знову у Естонії вештались
І оце
Bloomberg: В ходе встречи с послами Великобритании, Франции и Германии (*это когда Кремль предупредили, что впредь будут сбивать) представитель МИД РФ заявил, что вторжение российских самолётов в воздушное пространство Эстонии было преднамеренным ответом на украинские удары по объектам в Крыму.
І це новий світ?
І оце
ПадаюВреверансах• 25 сентября в 21:54
Ответ дляLudaSHS
Гітлер завоював всю Європу,,, але пішов на Срср , треба було тримати що було.
Є думка, що у пуйла розвилка як в 1941 р
Хто знає, історія цікава штука
Реально, Гітлер лоханувся тоді
ПадаюВреверансах• 25 сентября в 21:58
Ответ дляLudaSHS
Як читаю новини , то
І це новий світ?
І оце
І це новий світ?
І оце
І як всі швидко звикають до таких новин. Вже мелькнуло десь там. Ну літають, і літають.
Нема сенсацій. Отак не помітять, як 20 дроніків європою прошмигнеться, через пару ночей 200, потім 800, а потім вже по пару тисяч за ніч.
Довго вони це терпіть не будуть, їм жаль людей, архітектуру.
Спитають у путіна, да шо ти хочеш козел. А він скаже Україну хочу.
А врни що, обміняють неньку на свій європейський спокій
Ответ дляПадаюВреверансах
Це як раз інструмент примусу, путін використовує страх
Ответ дляПадаюВреверансах
Вікно Овертона, саме так воно й працює
Новини
Я притримуюсь думки, що це треба було давити в 2022. Краще в 2014. Це Захід допустив і буде гірше
Зато ера виробників зброї. І нової, танки гепард і абрамс вже не потрібні.
❗️С нашим нынешним арсеналом Германия не продержится и 4 недели против атак российских беспилотников, — гендиректор Quantum Systems, одного из крупнейших европейских производителей беспилотных систем
Он призвал немцев наладить заводское производство дронов.
Новини
Ответ дляLudaSHS
Новини
Такі новини викликають подвійні відчуття: інколи хочеться шоби путін не переставав ці гібридні атаки шоби європа швидше шукала свої яйця
Ответ дляlilul990
Він бажає повернути період, коли Сша не визначилося з допомогою, а Ес ще не допомогало, тоді було у нього відчуття, треба піднажать і Україна посипиться, бо вже не має за нею допомоги, саме пасіонарність заходу тоді привела до зятягуваня війни, пуйлу дали можливість, чекав він і що Трамп утне. Ставив все на цей наступ. А зараз страх, яким любить торгувати путін, може обернутися навпаки, налякані Ес, думають дану - хай Україна грибе і стали напощувати транши зброї, не цідіти, плюс вклади наприклад данів, бритів в впк України, що запізно(, треба було в 22
А краще, після доповіді Цру в 21 р , і ультиматуму путіна треба було все робити і не допустити масштабної, щоб пуйло бачив що тут буде опір, а не парад на Хрещатику.
Да що казати.
Рішення в 90 х привели цю війну
Да що казати.
Рішення в 90 х привели цю війну
Ответ дляtanga
Сталіна ніхто не вбивав, він помер від інсульту. Так що ніхто і тоді і тепер ані пальцем не поворухне
Ніяк не розумію де ці всі джемс бонди, люди-павуки, супермени, та тут реально мільйони б людей скинулися, щоб нарешті прибрати ’зло’. Так надіялася, може який дикий ведмідь на Алясці проявить силу волі, но нєт, не знайшлося героїв, які б спасли світ
Там ще російські пропагандисти поміняли риторику
Знову то не з Україною воюють, яка ось ось лопне і вони заберуть 4 області, розділять по Дніпру.
вони знову воюють з Нато. Типу тяжко. А коняка взагалі сказала - що Захід обʼявив рф війну, цікаво що вчора воно зустрічалося з Рубіо.
Ну чогось цим вечно страждущим і всі їм погрожують, не жилося нормально то, їздили по світу, жили собі б в мирі. Ну бажали вплив в Україні? Васалів? Тююю у нас тих політиків карманих тищі.
Бізнес, зрощений з олігархічними структура рф був. Умови всі.
А тепер шизануті діди і оце все.
Ответ дляFalcon82
Кадаффі, Гітлер і Усама - абсолютно різні постаті і різні причини їх усунення
Путін думає шо підніме народ проти нато?
Та в рот ті росіяни іпали велику священну війну, тим більше зумєри - які устроїли горящий Непал - бо їм інтернет відключили. В росії не менша усталість від війни ніж у нас.