lilul990• Изменено 25 сентября в 21:33

Путіна уб´ють...

Робимо ставки. Він скінчить як Сталін який готувався до третьої світової війни? І активно помагав сєвєрній Кореї.

Росія порушила повітряний простір уже і сша, Данії і кого вона тільки не бере на понт, до берегів Японії ядерну підлодку послали.

І розказують як путін спить біля червоної кнопки. Єдиний адекватний сценарій - сталінський - убити це недоразумєніє і свалити все на нього.
Almamater• 25 сентября в 22:46
Скоріше б уже!
Be_me• 25 сентября в 22:51
Ответ дляLudaSHS
Де тепер Шрєдєр Меркель, австріяки що взростили це все
Книжки й мемуари пишуть, гади. Їхала по Німеччині, то по книжкових крамницях натикано Меркелевої пики на всіх полицях. Ну бо ж хАроша, при ній був розквіт. Тільки тепер от жопа чомусь..
diamond_shop• 25 сентября в 23:11
Ответ дляMars88
А що,вже Росія перетнула повітряний простір США?Щось не бачила ще це в новинах
теж щось не бачила, піду новини почитаю
diamond_shop• 25 сентября в 23:13
Ответ дляLudaSHS
Як читаю новини , то
І це новий світ?
Вже оно в Франціі дрони літали над військовим обʼєктом.
Грипени Угорщина ( нато) підняла - 5 літаків рф ( міг і су) знову у Естонії вештались
І оце
Bloomberg: В ходе встречи с послами Великобритании, Франции и Германии (*это когда Кремль предупредили, что впредь будут сбивать) представитель МИД РФ заявил, что вторжение российских самолётов в воздушное пространство Эстонии было преднамеренным ответом на украинские удары по объектам в Крыму.
щось ці дебіли русняві ніяк не вирішать, то казали, що вони взагалі у Естонію не залітали, то сказали, що то не їхні літаки, а тепер у відповідь по Криму? ми по Криму із серпня 2022 б´ємо, щось вони задовго чекали
diamond_shop• 25 сентября в 23:14
Ответ дляПадаюВреверансах
І як всі швидко звикають до таких новин. Вже мелькнуло десь там. Ну літають, і літають.
Нема сенсацій. Отак не помітять, як 20 дроніків європою прошмигнеться, через пару ночей 200, потім 800, а потім вже по пару тисяч за ніч.
Довго вони це терпіть не будуть, їм жаль людей, архітектуру.
Спитають у путіна, да шо ти хочеш козел. А він скаже Україну хочу.
А врни що, обміняють неньку на свій європейський спокій
чого не помітить, вони помітили, навіть збивали, аж 5 наче збили, чи то збили 3 а 2 самі впали, головне що збивали ракетами по мільйону баксів
Мелитрисса• 25 сентября в 23:17
Ответ дляLudaSHS
Як читаю новини , то
І це новий світ?
І оце
Где-то видела, что они не признают, что это их самолеты, дроны тоже само собой не их. Кто что говорит.
Манула• 25 сентября в 23:50
Ответ дляМелитрисса
Бо вони самі заплутались в своїй брехні
Виктория Победина• 25 сентября в 23:53
Я б сама його вбила.
margaritavoronina1• 26 сентября в 00:21
Путіна вже давно вбили
LudaSHS• 26 сентября в 07:02
Ответ дляМелитрисса
В простір Естонії літаки рф вже 5 раз залітають з нового року.
Teonaa• 26 сентября в 07:09
Ответ дляLudaSHS
Як читаю новини , то
І це новий світ?
І оце
А як він зв‘язок пояснив? Чи як вони те пояснення зрозуміли в цілому?
LudaSHS• 26 сентября в 07:11
Ответ дляTeonaa
Там ось стаття
https://unn.ua/amp/yevropeiski-dyplomaty-poperedyl...
Мелитрисса• 26 сентября в 11:12
Ответ дляLudaSHS
Так рф признала, что это их самолёты? Нет конечно.
Чомучка• 26 сентября в 18:32
Не порушувала росія простір США. Залетіла в нейтральну зону, політала і вилетіла.
автор lilul990 • 26 сентября в 18:32
Ответ дляЧомучка
Ми щиро віримо в це
Чомучка• 26 сентября в 18:33
Ответ дляlilul990
Ми щиро віримо в це
Ну а нащо вріити чи не вірити, якщо самі США так заявили?