Сіґеле-міґеле• 26 сентября в 04:56
Чоловік пред´являє претензії, що я не готую.
А я готую, кожен день, так, прості страви, але ж не голодаємо, а він хоче перці фаршировані, млинці, борщі, пельмені домашні, лазанью, котлети, і т.п. мені лінь, та й не профі я в готовці.
Чучело-Мяучело• 26 сентября в 10:23
Ответ дляviter33
Це не перекос
Це відосики з відомих соц.мереж
Чудово лікується реальністю
Це відосики з відомих соц.мереж
Чудово лікується реальністю
как вы яхту назовёте, так она и поплывет
Чучело-Мяучело• 26 сентября в 10:24
Ответ длякурасаны
Для начала надо разобраться про муж и содержать. 50К на семью - это не содержание, а скромное проживание, где из плюшек женщина видит помаду мейбелин и трусы донелла раз в пол года. Содержанием можно называть уровень когда на женские плюшки хотябы 500-700дол выделяется в семье.
Почему автор с такими вводными не работает я не спрашиваю, дело каждого. Могу понять когда есть не здоровые детки в семье или другие препятствия, всяко бывает.
Кто ж ей помешал найти лучшего содержателя?
Чучело-Мяучело• 26 сентября в 10:25
Ответ длякурасаны
Где? А главное кто их содержит, если на всех доходных мужиков не хватает.
Содержанка - это женщина на содержании, то есть, без своего дохода. И размер содержания не имеет значения.
курасаны• 26 сентября в 10:26
Ответ дляЧучело-Мяучело
Убеждения, лень и не дальновидность.
Йосип_молодий• 26 сентября в 10:27
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я готую каші, картоплю різну, макарони, супи, борщ раз в два місяці, м´ясо тушу в духовці, відбивні, іноді гуляш, яйця варені, смажені, сосиски, салати свіжі літом часто були, плов, жаркоє іноді, ну і пельмені, котлети, вареники з Галі.
Можно добавить в список буженину - кусок свинины нашпиговать чесноком и морковкой(опционально), натереть горчицей в зёрнах и специями и запечь. Можно на бутерброд, можно в домашний гамбургер засунуть, можно с любым гарниром.
Домашняя шаурма, главное, чтоб мясо уже было приготовлено заранее.
Заквасить помидоры и огурцы пока они есть - оч вкусно. Там дела на пять минут: помыть помидоры и засунуть в банку, туда же чеснок пластинками и укроп, можно листья вишни и/или хрена, соль, сахар и залить охлаждённый кипячёной водой.
Рыба в духовке.
Жареные грибы - можно к гречке, можно с мясом, можно на картошку и сверху тёртым сыром заплавить, можно смешать с куриным фаршем и пожарить небольшие котлетки.
Печеночный паштет - тоже быстро и просто.
Это все несложные быстрые блюда
Рыба в духовке.
Это все несложные быстрые блюда
Лепешечка• 26 сентября в 10:32
Ответ дляviter33
Маленька поправка - автор не працює.
Зовсім
Тому я й написала: на роботу їй треба йти! А якщо не хоче працювати, то хай готує.От підкажіть: яка користь від такої жінки?))) В цій ситуації я якраз чоловіка розумію...
Лепешечка• 26 сентября в 10:33
Ответ длякурасаны
)))) інстаграмне життя - воно таке)))
Ото автор теж передивилась, тепер на чоловіка ’обіженка’))
Полонянка SexShop-а!• 26 сентября в 10:34
Ответ дляБанан-барабан
Нехай ходить
Могут поменяться
VivaForever• 26 сентября в 10:36
Ответ дляСіґеле-міґеле
Забезпечує, треба якийсь компроміс знайти.
шукаєте оголошення приготування їжі на дому, берете у нього гроші, приходить жіночка і варить вам каструлю борщу, ліпить пельмені, фарширує перці, а ви їх морозите.
Полонянка SexShop-а!• 26 сентября в 10:36
Ответ дляИМХОля
5хвилин посмажити. Це типу 4шт по 1хв 25 сёк кожний
Если мне нужно пожарить 4 блина за 5 минут, то я достану 4 сковородки и буду жарить их одновременно
Тирамісу на терасі• 26 сентября в 10:38
Ответ дляМарічка
Глобально, то я теж проти проводити багато часу на кухні.
Бо я працюю, відповідно треба час на себе.
Раз в тиждень можу щось складніше приготувати. Також - хто приходить перший з роботи, той і готує.
Наприклад, чоловік чудово готує рвану яловичину, плов, курячі сердечка, яйця пашот. Це його фірмові страви.
Я от запланувала сьогодні на вечерю зробити (бо перша прийду) поленту й салат з курячої печінки (зелень, печінка, яблуко, сир з пліснявою, заправка).
А завтра на 2 дні картоплі по-французьки зроблю. Все.
Що перший варіант, що другий займе по годині часу з прибиранням…
Зранку це якісь бутерброди з кавою, навіть не рахую й не паримся, хто робить, борщ не їмо о 7 годині…
Не строю з себе героїню, але явно чоловік мене не упрікне, що мало чи не смачно, чи не так готую. Якщо в кайф, то завжди смачно) І правильно преподнести, то дуже цінить)
Ви працюєте, тому зрозуміло, що часу і сил на приготування складних страв не маєте. Автор же не працює, дітей не має, тому можна було б і приготувати щось складніше за гречку, тим більше коханому чоловіку, який її забезпечує.
Ответ дляЛепешечка
Я вже писав, яка користь - лише регулярний секс
Але якщо це вже не 1-2-3 рік шлюбу, то актуальність і даної опції поступово втрачається(((
Ответ дляVivaForever
Навіщо чоловікові дружина в якості посередника між ним і ’жінкою, яка варить за гроші на дому’ ?
VivaForever• 26 сентября в 10:41
Ответ дляviter33
бо жінка виконує ще інші функції, а щоб це приготувати - треба все закупити і продумати.
курасаны• 26 сентября в 10:42
Ответ дляЛепешечка
)))) інстаграмне життя - воно таке)))
Это не инстаграмная жизнь, а называть вещи своими именами. Или сидящая в декрете женщина без своего дохода - это тоже содержанка?
Здесь автор пришла с вопросом о претензиях мужа, хотя суть ситуации в том, что она не работающая вполне в состоянии проявить заботу о муже и прислушаться к его пожеланиям.
Полонянка SexShop-а!• 26 сентября в 10:42
Ответ дляМарічка
А теперь представьте, вы целый день на работе, муж дома, а на ужин сосиска с гречкой. И так регулярно
курасаны• 26 сентября в 10:43
Ответ дляVivaForever
И все это на 50К? Фантастика. У меня в семье на двоих в три раза больше, и никто еду где то там не заказывает у теток. И я работаю, далеко не на минималку.
Лепешечка• 26 сентября в 10:48
Ответ дляviter33
Секс сексом, але їсти то хочеться))
Лепешечка• 26 сентября в 10:51
Ответ длякурасаны
Все вірно: декрет - це одне. Ти ростиш нову людину і весь час йде на це. А ось приготувати нормальну їжу, не ходячи на роботу, можна. Було б бажання.
from Ukraine• 26 сентября в 10:51
Ответ дляLove_Love_Love_
Я взагалі не розумію чоу тут питають чи він забезпечує вас повністю?
Типу якщо забезпечує, то жінка зобовʼязана бути кухаркою, прибиральницею, домогосподаркою?
Чоловік в принципі повинен забезпечувати свою сімʼю бо він чоловік.
забезпечувати це обід готувати , та вечерю)
Чучело-Мяучело• 26 сентября в 10:51
Ответ дляVivaForever
Какие функции? Ногти поддерживать в красоте?
from Ukraine• 26 сентября в 10:52
Ответ длякурасаны
вы тик ток меньше смотрите
Чучело-Мяучело• 26 сентября в 10:53
Ответ длякурасаны
Она хочет, чтобы мы обосрали её мужа, а ей объяснили, что она никому ничего не должна! Но мы злые и завистливые
Чучело-Мяучело• 26 сентября в 10:54
Ответ дляviter33
Ну, перший час ще можна закрити очі на макарони з сосискою заради феєричного сексу))), але з часом пріоритети міняються)))
Прямо фееричного! Что вы там можете предложить женщине фееричного?!
from Ukraine• 26 сентября в 10:54
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
когда мой муж дома , у нас все готовит муж и завтрак и обед и уджин , при чем это не картошка жаренная , а бульон с курочкой или борщ, котлеты , или тушеная говядина . , даже пельмени налепит , на завтрак блинов нажарит .
VivaForever• 26 сентября в 10:54
Ответ дляЧучело-Мяучело
вы женщина и пытаететсь обсценить роль женщины в жизни мужчины? не собираюсь ничего перечислять если вам непонятно
ПлюшкамиБалуюсь• 26 сентября в 10:55
Ответ дляСіґеле-міґеле
Має, це я бачу по своїм знайомим, всі хто гарно готує, і багато, під 100кг.
Вони не гарно готують, а багато..від дото й зайва вага. Ті люди які смачно готують і їдять не багато.