Сіґеле-міґеле• 26 сентября в 04:56

Чоловік пред´являє претензії, що я не готую.

А я готую, кожен день, так, прості страви, але ж не голодаємо, а він хоче перці фаршировані, млинці, борщі, пельмені домашні, лазанью, котлети, і т.п. мені лінь, та й не профі я в готовці.
VivaForever• 26 сентября в 11:09
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я замужем. Давно
и много готовите? поэтому вас напрягают женщины которые готовят меньше?
VivaForever• 26 сентября в 11:11
Ответ дляЧучело-Мяучело
Я вообще не представляю, если бы я пахала всю жизнь без перерывов, не могла распоряжаться своими деньгами, при этом мне еще и не готовили то, что я хочу, считали ли бы, что мне достаточно счастья от наличия в моем доме человека противоположного пола
есть много женщины которые тоже работают всю жизнь с перерывом на недолгий декрет и просто то что муж отдает свою зп ,совершенно не радует
Чучело-Мяучело• 26 сентября в 11:12
Ответ дляVivaForever
Че-то мужу никто не отдаёт свою зарплату
Чучело-Мяучело• 26 сентября в 11:12
Ответ дляVivaForever
Это мужей этих женщин напрягает. Нам абсолютно все равно
Ноунэйм• 26 сентября в 11:12
Нехай купить готові перці в кулінарії
Чучело-Мяучело• 26 сентября в 11:13
Ответ дляНоунэйм
Нехай купить готові перці в кулінарії
Муж? Нехай
from Ukraine• 26 сентября в 11:13
Ответ дляЧучело-Мяучело
Не берите фарш
поэтому из кулинарии и полуфабрикатими мы не питаемся
Ноунэйм• 26 сентября в 11:13
Ответ дляСіґеле-міґеле
Забезпечує, треба якийсь компроміс знайти.
Чому не працюєте?
Закусенец• 26 сентября в 11:14
Ответ дляЧучело-Мяучело
Как хорошо тем, у кого мужья едят с аппетитом..... Мой ест равнодушно, ему, кажется, все равно, что есть, хоть ты изготовься
С одной стороны жричёдали удобно для рукожапых хозяек, с другой, когда у меня вдохновение, и я что-то выготовила, он ест так же равнодушно.....
розумію вас. я якось заморочилася і виготовила лазанью. а він її помазав майонезом і так з´їв)
після того тільки морожену лазанью беру))
і радію, що їсть, шо дають)
Ноунэйм• 26 сентября в 11:14
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Знала жінку, два дорослих сина та чоловік (вона працювала) і при цього вставала кожного ранку о 4 ранку
щоб спекти своїм ’мальчікам’ торт на сніданок. Кожного (!) ранку.
А в скільки лягала?
Ноунэйм• 26 сентября в 11:14
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ще й тітка масло в вогонь підливає, що ж ти його не годуєш, знову макарони чи пюре, якби мене чоловік забезпечував, то в нього було перше, друге і десерт на столі кожен день. (в них культ їжі в родині).
Тітка чия?
Його?
Шалена красуня• 26 сентября в 11:15
Ответ дляЧучело-Мяучело
У меня такой же, обидно не то слово, потом вообще не хочется на кухню заходить(
Ноунэйм• 26 сентября в 11:15
Ответ дляБибер-анонимер
Якщо повністю забезпечує, домовтесь з кимось, щоб готувала за гроші , а ви забере в неї, і будете казати, що сама
Так в кулінарії можна купити чи заморозку ,а вдома вже зробити
from Ukraine• 26 сентября в 11:16
Ответ дляЧучело-Мяучело
так если ему все равно , смысл придумывать что-то необычное
Ноунэйм• 26 сентября в 11:17
Ответ дляLove_Love_Love_
Я взагалі не розумію чоу тут питають чи він забезпечує вас повністю?
Типу якщо забезпечує, то жінка зобовʼязана бути кухаркою, прибиральницею, домогосподаркою?
Чоловік в принципі повинен забезпечувати свою сімʼю бо він чоловік.
Так і жінка повинна працювати теж ,а не вдома серіали дивитися та тупіти
Ноунэйм• 26 сентября в 11:18
Ответ дляСіґеле-міґеле
Має, це я бачу по своїм знайомим, всі хто гарно готує, і багато, під 100кг.
Це в селах так
Полонянка SexShop-а!• 26 сентября в 11:19
Ответ дляVivaForever
Нет, я работаю, готовлю мало, убираю тоже.Что-то сложное для нас готовит свекровь, она на пенсии и мы её содержим. Убирает помощница

Меня не напрягают женщины , которые готовят меньше. Меня удивляет, что некоторые женщины не понимают, брак -это не игра в одни ворота.
Автор выбрала патриархальную модель семьи, где муж добытчик . Ну так пусть примет и то, что в этой модели дом на женщине
Шалена красуня• 26 сентября в 11:19
Ответ дляЧучело-Мяучело
Мы гриль купили, офигенно удобно, одна проблема - мыть!
Я пергаментом пользуюсь, мою только поддон, пластины просто тряпочкой влажной протираю, вообще не проблема.
Ноунэйм• 26 сентября в 11:24
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ще й працювати, а до плити потім в другу зміну ставати?!
А чим займаєтесь , якщо не працюєте?
VivaForever• 26 сентября в 11:24
Ответ дляЧучело-Мяучело
Бедненький
VivaForever• 26 сентября в 11:25
Ответ дляНоунэйм
Нехай купить готові перці в кулінарії
Через місяць перці теж набриднуть))
Lizavel• 26 сентября в 11:25
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ну так многие женщины живут и не ноют
Ноунэйм• 26 сентября в 11:25
Ответ дляСіґеле-міґеле
Так, для провінції це хороша зп.
Провінція це в Китаї
Ноунэйм• 26 сентября в 11:28
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ну виходить так, просто прийнято якщо домогосподарка, то помри, але 8 годин по дому відроби?!
Ви зараз працюєте?
Сидите на форумі то)
Lizavel• 26 сентября в 11:30
Ответ дляСіґеле-міґеле
Убрать полчаса,приготовить час полтора. Что вы делаете остальные 10 часов? Хобби,спорт?
Lizavel• 26 сентября в 11:30
Ответ дляНоунэйм
Провінція це в Китаї
Ноунэйм• 26 сентября в 11:30
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Он просто хочет чтоб вы не сидели, не отдыхали. Абьюзер
А чому він не сидить і не відпочиває,а вона не працює?
Ноунэйм• 26 сентября в 11:31
Ответ дляСіґеле-міґеле
Це моє правило, ну не люблю я суп вчорашній.
Ви готуєте суп на один прийом їжі?
Це як?
Забобонний фрукт• 26 сентября в 11:32
Ответ дляНоунэйм
Ви готуєте суп на один прийом їжі?
Це як?
Мивина
В стакане
Lizavel• 26 сентября в 11:34
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Вы хотели бы приходить с работы и есть какую-то похлёбку на скорую руку приготовленную мужем?