Фокус-Покус• 26 сентября 2025
Хтось клеїв собі тейпи?
Чи дійсно вони можуть допомогти при целюліту?
Я клеїла на свіжий впалий шрам на добу,шрам піднявся
Фокус-Покус
• 26 сентября 2025
Ответ дляМеня много
Я клеїла у медичних цілях. Супер. Але геморойно
А що саме геморойно?
Дідова баба• 26 сентября 2025
я клею уже пару лет на межбровку. Клею на синяк- быстрее проходит. Клею на подкожный прыщ- тоже быстро проходит. мне нравится
Меня много• 26 сентября 2025
Ответ дляФокус-Покус
А що саме геморойно?
Наклеїти по схемі, потім видалити, зняти залишки клею, просушити, подихати, наново клеїти. А мені полосок 7 на одне місце треба.
Фокус-Покус
• 26 сентября 2025
Ответ дляМеня много
Я однією все клеїла
Фокус-Покус
• 26 сентября 2025
Ответ дляДідова баба
Не знала ,що можна на прищі їх клеїти
Пушап Мі мі• 26 сентября 2025
Хірня повна. Якщо не правильно, хоть на пів міліметра, то буде ще гірше.
Це хіба що до спеціаліста ходити.
Фокус-Покус
• 26 сентября 2025
Ответ дляТоматико
А до чого тейпи і целюліт?)
Вони циркуляцію крові в тканинах роблять
Фокус-Покус
• 26 сентября 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Це хіба що до спеціаліста ходити.
А чим буде гірше?
Тут надолго• 26 сентября 2025
Ответ дляФокус-Покус
вы серьезно в это верите?
Пушап Мі мі• 26 сентября 2025
Ответ дляФокус-Покус
А чим буде гірше?
Ну до прикладу, якщо людина хоче прибрати зморшки і наклеїть неправильно, то зробить ще гірше. Можна заломів наробити.Там же спеціальні схеми, плюс його неможна натягувати. Дуже складна штука. У мене моток тейпів років з 5 лежить.
Меня много• 26 сентября 2025
Ответ дляФокус-Покус
Я однією все клеїла
Ну то ж вам не треба більше, а у мене тільки так, для підтримки по ортопедії.
Томатико• 26 сентября 2025
Ответ дляФокус-Покус
Циркуляцію роблять вправи і дефіцит калорій, правильне харчування.
Дідова баба• 26 сентября 2025
Ответ дляФокус-Покус
Не знала ,що можна на прищі їх клеїти
На подкожные только ,ни в коем случае на те где открытая ранка. Это важно.
Фокус-Покус
• 26 сентября 2025
Ответ дляПушап Мі мі
А якщо не клеїти на обличчя?
Фокус-Покус
• 26 сентября 2025
Ответ дляТут надолго
вы серьезно в это верите?
А як мені шрам підняла?
Фокус-Покус
• 26 сентября 2025
Ответ дляТоматико
Одне одного не відміняє
Фокус-Покус
• 26 сентября 2025
Ответ дляДідова баба
І прям прищ тоді пропав?
Фокус-Покус
• 26 сентября 2025
Ответ дляТут надолго
откуда и куда?
Я ж написала був впалий шрам і піднявся.
Дідова баба• 26 сентября 2025
Ответ дляФокус-Покус
І прям прищ тоді пропав?
Ну. Не сразу,но некоторые рассасываются,а некоторые созревают быстрее.
Ms. Похвала• 26 сентября 2025
Ответ дляТут надолго
вы серьезно в это верите?
В медичних цілях наприклад застосовую на собі і дійсно діє. Я не знаю як це пояснювати. Але .. в мене підошвений фасцііт на одній нозі. Жодне лікування не приносить полегшення, включаючи укол гормону в пятку. Допоки лікар не на клеїв тейп. Тепер я можу ходити. Застосовувала місяць і запалення пройшло. А на другій нозі в мене стара травма голєностопу, був розрив звʼязок два роки тому і нога досі нестерпно болить і напухає. Не допомагає нічого окрім тейпів. Поки не спробувала сама, ніколи б не повірила, бо дійсно в лікуванні було застосовано все і без користі, а якісь смужки клейові виявилися порятунком
Тут надолго• 26 сентября 2025
Ответ дляMs. Похвала
спасибо
действительно рада что вам помогло