Дівчатка хто користувався продуктами бренду, більш за все цікавить лінійка 11 амінокислот та маска гіалуронова( саме ці продукти рекомендує перекурка).Ще цікавлять пілінги для шкіри голови,можливо хто робив курс,цікавить результат.
Мышка_норушка• 26 сентября в 12:26
Я користуюся. У мене тонке волосся, швидко жирніють корені, а кінчики сухі та ламкі. Зараз шампунь Гармонія та кондиціонер 11 амінокислот, та незмивний кондиціонер вельвет.
Шампунь ідеальний. Кондиціонер це вже третій, але буду пробувати інші (перед цим були Гармонія та шоколад).
я в минулу суботу робила тонування та перукар мені зробила маску якраз цього бренду, мені дуже сподобалось волосся післі неї (у мене висвітлене та сухе волосся), ще вона порекомендували незмивну маску (аналог К18) VIART Elastic, я її замовила і вчора спробувала - теж сподобалась, волосся виглядає доглянутим та зволоженим.
Ответ дляМышка_норушка
Дуже Вам дякую за відповідь.Теж маю тонке волосся та жирну шкіру голови.Побоююсь що кондиціонер буде заважким,бо дотого ж волосся рідкувате(Зараз ідеально підходить від Deeply зволожуючій але ж завжди хочеться щось нове спробувати)
Ответ дляTAL_A
Дякую за відповідь, думаю що потрібно теж спробувати .Нажаль мабуть ціна завелика бо обʼєми по 500 мл, було б добре аби хоча б по 250 для знайомства з брендом)
Мышка_норушка• 26 сентября в 12:40
Мені мій майстер радить ущільнювати волосся, тому взяла ще термомаску. Дійсно дає об´єм, і волосся щільніше.
Ответ дляМышка_норушка
Що за маска така?Теж від Nagolovy?
Ответ дляМышка_норушка
а який саме догляд від діплі?
Зволожуючій кондиціонер)Віддушка правда не сама приємна як на мій ніс але єфект добрий:не плутає волосся та не обтяжує)Для ого не густого просто супер підійшов)
Ответ дляElenaIsaeva32
запитайте у перукаря, можливо вона продає невеликі об´єми, як роблять зазвичай кометологи
Мышка_норушка• 26 сентября в 12:45
Ответ дляElenaIsaeva32
Що за маска така?Теж від Nagolovy?
так, термомаска. але об´єм великий.
Imagine Dragons• 26 сентября в 13:02
У мене шампунь і кондиціонер для фарбованого волосся. Теж порадив перукар. Хоч волосся тонке в жирніє, все ж маю серію для фарбованого. Незмивний догляд поки не потягнула.
Ефект подобається, дійсно волосся виглядає доглянутим. Але коли закинула склад у чат джипіті, то той поставився скептично і написав, що все це візуальний тимчасовий ефект від компонентів, а не реальний догляд)))
Ответ дляElenaIsaeva32
а як вам маска Depply? бо дуже багато реклами її
Ответ дляTAL_A
Маску на жаль не тестувала,лише кондиціонер зволожуючий)Хоча якщо волосся сухувате то саме маска зволожуюча повинна бути топ)Також чула про неї багато гарних відгуків
Ответ дляIn limbo
Я користуюсь 11 амінокислот. Максимально задоволена. Зараз шампунь та кондиціонер. Ще хочу маску з цієї серії (був пробник).
Мені також перукар відклала пробники 11 амінокислот, та маску гіалурон спробую як на моєму волоссі будуть себе поводити засоби)