дамаАмстердама• 26 сентября 2025

День вчителя і орхідея

Вчитель зі стажем. Обожнює орхідеї.

От хочу подарувати щось ...і не знаю що
автор дамаАмстердама • 26 сентября 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Коментатори на приколі.Вчительки в першому класі змушені не тільки підтягувати труси, а й дупу вашим діткам підтирати і прати обісцяні колготки, бо в школу дітей пустили непідготовленими до бази - розуміти, коли пора проситись/виходити у туалет.Звісно, можна телефонувати мамі на роботу, щоб вона перлась годину в школу, щоб попрати штанці.Але у нас такий поток на звільнення, що на роботу вчителя скоро братимуть перших ліпших маргіналів, які на ваших дітей плюватимуть і приходитимуть лише відсидіти за зарплату.
Та скоро там не буде нікого нормального.
Повірте.
То є старе покоління ше.Вчителів
Блондинка_в_розовом• 26 сентября 2025
Ответ дляБойцовская
’От чому тут всі такі токсичні, га?’ - саморефлексія, це, звісно, річ потрібна, але не вбивайтесь ви так, і у вас всё буде добре
Та я і не вбиваюсь, я питаю чого токсичні.
Я зрозуміла, Ви не любите запитання
Бойцовская• 26 сентября 2025
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Я зрозуміла, Ви не любите запитання
Та звідки я знаю, чому ви така токсична, рефлексуйте далі і все дізнаєтесь
Блондинка_в_розовом• 26 сентября 2025
Ответ дляБойцовская
Гарного Вам вечора
Бойцовская• 26 сентября 2025
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Гарного Вам вечора
І вам
Блондинка_в_розовом• 26 сентября 2025
Ответ длядамаАмстердама
Дякую
Думаю, можна придбати високу скляну прозору вазу десь в аврорі, туди пересадити орхідею, додати моху чи лишайників і буде оригінальний подарунок. Теоретично, орхідеї там буде класно, бо буде вища вологість повітря завдяки скляним стінкам
Курочка-чубаточка• 26 сентября 2025
Мы дарили орхидею и конфеты своей в младшей школе.
Блондинка_в_розовом• 26 сентября 2025
Якщо не заморочуватись, можна подарунковий сертифікат у якийсь магазин кімнатних рослин, вона зможе придбати там собі або рослини, або якісь там добрива, горщики і тд
автор дамаАмстердама • 26 сентября 2025
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Бокс-орун• 26 сентября 2025
Ответ длядамаАмстердама
Я иеж колись осуджувала вчителів.
Але побачила, випадково, як вчитель підтягування труси моїй дитині, витирає сомплі, одягає взуття
В школу нужно отдавать когда все это ребенок делает сам. Ваш обуться не может в 7 лет или вы в 5 его выперли и теперь бегаете
автор дамаАмстердама • 26 сентября 2025
Ответ дляБокс-орун
То моя б дитина років в 20 пішла в перший клас))

За вашими стандартами.
Кондуктор маршрутки• 26 сентября 2025
Орхідею ))
мадамГрицацуева• 27 сентября 2025
Конечно, дарите. Только не стандартный цвет - белый, розовый, и т.д. Раз она любитель орхидей, такие у неё есть, скорее всего.
Какой-то интересной расцветки выберите.