Жирафовое варьенье• 26 сентября 2025
Що буде з ухилянтами?
Як думаєте, що буде з тими, хто ховається.
Маска-0b9f• 26 сентября 2025
Ответ дляГола з конопель
Шо значит додік по життю? І де подивитися данну класифікацію?
Додік по життю це людина з критичним мисленням.
Фрикаделька• 26 сентября 2025
Ответ дляКіма кепка
Ви дружина тицикуна?
Ні.
Я проти перевищення повноважень, коли реально деякі вчиняли злочини. І вважаю, що вони мають відповідати за законом.
Але розумію, чому без їхньої роботи зараз ніяк.
На_оба_рот• 26 сентября 2025
Ответ дляКіма кепка
Тобто, по -вашому, побувати на війні, це наче просто кіно страшне подивитися? Ви сама туди відправитесь не хочете, а потім реабілітацію пройти? З якого дива вам взагалі щось повинні чужі чоловіки?
яке кіно, що за мода всіх туди відправляти...Це нагадує вже,коли немає чого по суті сказати, то хоча б щось виплюнути...Мені нічого ваші ’бусинки’ не винні)))
Клевотница• 26 сентября 2025
Ответ дляФрикаделька
Божечки, ви реально так думаєте? :)
А ви думаєте хтось хотітиме жити з вбивцями? Чи ви думаєте він після всього пережитого не буде знущатися з своєї сім´ї фізично?
На_оба_рот• 26 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
ой, дякую вам щиро... насмешили так насмешили
Кіма кепка• 26 сентября 2025
Ответ дляФрикаделька
Ні.
Якої роботи? Людолови - то злочинці
Гола з конопель• 26 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Та я думала Додик это сокращённо от имени Давид. Может у автора какая тайная фантазия
Фрикаделька• 26 сентября 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Повернуться люди з фронту заряджені помстою й з новими навичками, наприклад ʼхолоднокровне вбивство або нанесення важких ушкоджень ʼ))
І ви вважаєте, що фронтовики ненавидять не росіян, а тцк?
У вас є хтось на фронті?
Може, варто попитати, а не придумувати?
У вас є хтось на фронті?
Може, варто попитати, а не придумувати?
Кіма кепка• 26 сентября 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Якраз по суті я і пишу. А чому це на війні повинен бути хтось, а не ви? Ви за війну топите, вважаєте що ’робота’ тицикунів це щось потрібне, то ідіть і воюйте. І тих шакалів режиму з собою прихопіть.
На_оба_рот• 26 сентября 2025
Ответ дляКлевотница
ви з рашки пишете? то там вбивці, тієї країни, що напала, а у нас чоловіки - захисники...різницю ні, не розумієте?
Кіма кепка• 26 сентября 2025
Ответ дляГола з конопель
Додик - это сокращённо от Адольф. Тайная фантазия соответствует ))
Кіма кепка• 26 сентября 2025
Ответ дляФрикаделька
У вас є хтось на фронті?
Може, варто попитати, а не придумувати?
У вас є хтось на фронті?
Може, варто попитати, а не придумувати?
Ну виловили ж їх не росіяни. Фронтовики тікають в СЗЧ. То кого вони ненавидять? Тих, хто відправив їх туди, звідки вони тікають.
Клевотница• 26 сентября 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Людина, яка вбиває іншу людину - вбивця і нормальним вже ніколи не буде, не залежно від національності. Цій людині потрібна буде постійна терапія і нащо воно треба жінці приносить себе в жертву жити з таким?
Маска-0b9f• 26 сентября 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Я так понимаю вам не очень смешно.Все меньше и меньше людей ведутся на пропаганду,построенной на чувстве вины и мнимого стыда за то, что не хочешь умирать.
На_оба_рот• 26 сентября 2025
Ответ дляКіма кепка
в мене там чоловік і два брати...захищають вас і ваших царапок...Ну якщо такі бідненькі вони так бояться, то йдіть ви тоді, у вас в родинах ж змінені ролі і ви тепер ’добытчицы и защитницы штанов’, заодно заробите грошей на психологічну реабілітацію, щоб після війни підняти їх чоловіче ’его’
Мию вікна у мороз• 26 сентября 2025
Ответ дляФрикаделька
У вас є хтось на фронті?
Може, варто попитати, а не придумувати?
У вас є хтось на фронті?
Може, варто попитати, а не придумувати?
Авжеж є)) і не лише люди, ще й діяльність повʼязана з допомогою військовим))
Тому знаю дуже багато різноманітних історій і війна не є для мене лише чорно-білою, там багато відтінків. Русня абсолютне зло, але не треба г@івністість інших ховати під килимок під назвою кацапи.
Фрикаделька• 26 сентября 2025
Ответ дляКлевотница
Ем.
Та я не думаю.
Я знаю.
А у вас страшна солянка в голові з міфів і страшних казочок про афганців і страшних атошників, які жінок сокирою ганяють.
ОР-1 на момент повномасштабного вторгнення був 300 000 осіб. Всі фізично знущалися з сімей?
ПТСР буває не у всіх. Він добре лікується, якщо цим займатися.
Вбивця - це той, хто вбиває безневинну людину.
Воїн вбиває ворога, бо захищає. Відчуйте різницю.
Та я не думаю.
Я знаю.
Кіма кепка• 26 сентября 2025
Ответ дляНа_оба_рот
У мене в родинах ролі не змінені. І мій захисник повинен бути коло мене, а не гнити десь в землі.
Ваші чоловіки воюють десь далеко від передової, посилають туди -на смерть, інших.
Яким чином, роблячи це, вони мене захищають і від чого?
Маска-0b9f• 26 сентября 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Вот под анонимом у всех мужья и братья на фронте.Без анонима таких почти нет.В чём загадка?
Я шалунья• 26 сентября 2025
Ответ дляLizavel
Вы хоть знаете,что такое запятые?
замість того аби просто сказати, ну соррі, не зрозуміла, що то був сарказм, то вирішили чіплятися до граматики... ще й безпідставно нахамили тому дописувачу...
при інет спілкування дозволяється спрощення граматичних правил і конструкцій, як і при розмовній мові.
Кіма кепка• 26 сентября 2025
Ответ дляФрикаделька
Ем.
Та я не думаю.
Я знаю.
Та я не думаю.
Я знаю.
Ви підміняєте поняття. Вбивство воно і є вбивство, в які великі ідеї його не вдягни. Людина яка вже зняла в собі заборону на вбивство- назад в попередній стан не повернеться.
Якщо ви не були особисто на фронті, не лікували свій птср після, то вам взагалі нема чого сказати.
На_оба_рот• 26 сентября 2025
Так, йдіть, дівчата, співайте колискових своїм царапкам, і інколи хоч читайте щось по психології, буде корисно.
Фрикаделька• 26 сентября 2025
Ответ дляКіма кепка
Ви вбивали, о великий практик?
Ответ дляЯ шалунья
Так я же написала,что не слежу за потужным и не все его высеры знаю. Я поняла,что речь о нем
Кіма кепка• 26 сентября 2025
Ответ дляФрикаделька
Ви вбивали, о великий практик?
Та мені не треба вбивати, щоб розуміти що то є. Я ж не розумово відстала.
Фрикаделька• 26 сентября 2025
Ответ дляКіма кепка
Ну то й не трепіться
Кіма кепка• 26 сентября 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Коротке резюме ваших повідомлень тут
Клевотница• 26 сентября 2025
Ответ дляФрикаделька
Ем.
Та я не думаю.
Я знаю.
Та я не думаю.
Я знаю.
Хто в тилу папірці прекладав, то ті не знущалися і в них не було птср. Так само і з афганцями було, страшні люди, які не відчували сили і страху. І це нн міфи, це реальність, яку наше покоління вже застало і бачило на власні очі, тому писати, що казки не треба.
Навіщо жінці лікувати чуже птср, коли краще вибрати здорового? Лікує їх нехай зеленський і жінки які їх туди послали.
А різниці між вбивцями нема ніяких, бо дія на психіку -- однакова. Різниця може бути між вбивцею і маніяком. Не всі прийдуть з фронту маньяками, да.
Кіма кепка• 26 сентября 2025
Ответ дляФрикаделька
Ну то й не трепіться
Ну от і не трепіться, і не ганьбіться.
Кіма кепка• 26 сентября 2025
Ответ дляКлевотница
Але багато хто і маньяками. Якщо психіка отримує ендорфіни коли людина вбиває, то це вже може перерости в манію - буде вимагати отримати почуття задоволення в такий спосіб ще і ще
Та ви згадайте, як на початку війни підсаджували психіку не розглядання фотографій мертвої русні. Навіть по телевізору рекламу крутили.