Жирафовое варьенье• 26 сентября в 21:34
Що буде з ухилянтами?
Як думаєте, що буде з тими, хто ховається.
На_оба_рот• 26 сентября в 23:06
Ответ дляКіма кепка
Ви підміняєте поняття. Вбивство воно і є вбивство, в які великі ідеї його не вдягни. Людина яка вже зняла в собі заборону на вбивство- назад в попередній стан не повернеться.
Якщо ви не були особисто на фронті, не лікували свій птср після, то вам взагалі нема чого сказати.
Маю відношення до кризових психологів (сама - ні, але по роботі перетинаємось), цю тему теж обговорювали не раз, так ось коли я читаю таку дічь, як Ви пишете, то мені страшно. Все перемішано у вас, військових, які захищають військових, поставили на одну сходинку з ман´яками, яким подобається вбивати...
І ще, на війні дуже багато військових професій, від діловода і кухаря до оператора дрона і штурмовика. І звісно, з тих, хто повернувся будуть ті, хто вбивали, але далеко-далеко не всі.
Кіма кепка• 26 сентября в 23:07
Ответ дляНа_оба_рот
Яке невігластво з претензією на недолугу пропаганду.
Маска-0b9f• 26 сентября в 23:09
Ответ дляНа_оба_рот
А діловод і кухар теж нас захищають?
Мию вікна у мороз• 26 сентября в 23:13
Ответ дляКлевотница
Хто в тилу папірці прекладав, то ті не знущалися і в них не було птср. Так само і з афганцями було, страшні люди, які не відчували сили і страху. І це нн міфи, це реальність, яку наше покоління вже застало і бачило на власні очі, тому писати, що казки не треба.
Навіщо жінці лікувати чуже птср, коли краще вибрати здорового? Лікує їх нехай зеленський і жінки які їх туди послали.
А різниці між вбивцями нема ніяких, бо дія на психіку -- однакова. Різниця може бути між вбивцею і маніяком. Не всі прийдуть з фронту маньяками, да.
Ніколи не забуду, як в дитинстві до мого нерідного діда (чоловіка моєї бабусі) приїхав в гості онук, який воював в Афгані. Він просто вбив кота об кут будинку, бо той цапнув його і не давав себе погладити. В шоці були усі. Ось просто так раптово людина це зробила. Мій друг дитинства, який воював, в 2023-му році в дурку попав, а зараз по знайомим побирається і гроші на алкоголь просить. І кому він тепер потрібен окрім своєї мами?
Але ж в нас воюють якісь міфічні героїчні котики, які ніколи не вмирають й вбивають суто ворогів, бо в них сталева психіка. А те, що насправді там звичайні люди, які можуть хворіти, як фізично так і ментально, то на це просто заплющимо очі й вуха.
Чучело-Мяучело• 26 сентября в 23:15
Ничего не будет. Надеюсь выживем. Из-за этих мерзавцев не выхожу из дома 372 дня уже.
Клевотница• 26 сентября в 23:22
Ответ дляМию вікна у мороз
Та в мене на винулій роботі два водії були афганцями, то теж спостерігала п´яні бійки. Люди не відчували сили, вони билися між собою, інші з ними ніхто не бився, їх боялися. І пожалітися на них боялися, щоб не перестріли. Один з них потім попав в ато, от після ато він став психологічно овочем. Я так розумію на препаратах, казав, що дуже на психіку дало, сам попросив дати йому психіатра і вже багато років лікується і вже на повномаштабну його і не призвали. Ну от комусь іграшки, а людина так вс і не заіела ні сім´ї ні дітей, бо кому таке щастя треба, він сам на сам зі своїми проблемами.
Мию вікна у мороз• 26 сентября в 23:30
Ответ дляКлевотница
Війна - це страшно й наслідки теж не менш страшні. На жаль, не всі зараз усвідомлюють це.
Так само, як ніхто не розповідає в ЗМІ, що хлопці з полону вертаються кастровані.
Та багато про, що мовчать, а зламані долі вже ніяк не відновити.
Укр_жіночка• 26 сентября в 23:32
Ответ дляМаска-0b9f
Як же вона Зеленському відкрилася,ця дорога?
Ну як?
Мудрий наріТ відкрив .
Укр_жіночка• 26 сентября в 23:34
Укр_жіночка• 26 сентября в 23:36
Ответ дляНекомильфо
Меня всегда интересовал вопрос, а что защищать тем у кого даже м2 нет ?))) Который просто родился в Украине и пытается выживать, вот что ему тут защищать ?)
Ну мені зрозуміло що українці захищають .
А от якого чорта тут кацапи роблять , що вони шукають на українській землі , ніяк зрозуміти не можу .
Укр_жіночка• 26 сентября в 23:41
Ответ дляМию вікна у мороз
Повернуться люди з фронту заряджені помстою й з новими навичками, наприклад ʼхолоднокровне вбивство або нанесення важких ушкоджень ʼ))
Ви геть здоровий глузд втратили ?
У вашій родині ніхто не воює ?
Чи ви з-за поребрика тут строчите ?
У вашій родині ніхто не воює ?
Чи ви з-за поребрика тут строчите ?
Укр_жіночка• 26 сентября в 23:42
Ответ дляКіма кепка
У мене в родинах ролі не змінені. І мій захисник повинен бути коло мене, а не гнити десь в землі.
Ваші чоловіки воюють десь далеко від передової, посилають туди -на смерть, інших.
Яким чином, роблячи це, вони мене захищають і від чого?
Чудо кацапське , не знаєш що твого «захисника» завтра чекає .
Ms. Откровенность• 26 сентября в 23:43
Ответ дляМию вікна у мороз
і саме страшне - винного в цьому знають всі. А покарати сране пуйло ніяк не можуть :(
Укр_жіночка• 26 сентября в 23:43
Ответ дляМаска-0b9f
Вот под анонимом у всех мужья и братья на фронте.Без анонима таких почти нет.В чём загадка?
А ти ,стахановка, працюєш й працюєш .
Рублів багато заробило , Юда ?
Укр_жіночка• 26 сентября в 23:44
Ответ дляКіма кепка
Прихожанка МП проповіді читає ?
Некомильфо• 26 сентября в 23:44
Ответ дляУкр_жіночка
Так Сырский же кацап) А он возглавляет защитников) Да и еще куча других кацапов есть)) Как так ?
Укр_жіночка• 26 сентября в 23:46
Ответ дляНекомильфо
Мені байдуже на нього .
Захищають хлопці , а не він .
Маска-0b9f• 26 сентября в 23:48
Ответ дляУкр_жіночка
А ти ,стахановка, працюєш й працюєш .
Рублів багато заробило , Юда ?
🥱
Некомильфо• 26 сентября в 23:57
Ответ дляУкр_жіночка
Мені байдуже на нього .
Захищають хлопці , а не він .
Однако кацап дает приказы. Не доводите до абсурда)
Мию вікна у мороз• 26 сентября в 23:58
Ответ дляMs. Откровенность
Так(( увесь світ спостерігає, пʼє своє латте й живе своє життя, а українці усім щось винні.
Ужгород• 27 сентября в 00:17
Ответ дляБулку Дай
А в новостях пишут другое
В новостях много чего пишут, например, что будут жилье давать и соцпомощь тем, кто вернется из-за границы
А если еще не только новости читать а и марафон посматривать, то у нас страна-мечта.
Крайня невістка• 27 сентября в 00:22
Ответ дляЧучело-Мяучело
Загранпаспорт маєте? А техпаспорт? Дія? Тоді Ви вже не ухилянт, а воєннозобовязаний. Чекайте на повістку.
Стетоскопуло• 27 сентября в 00:45
Ответ дляМаска-0b9f
Ничего с ними не будет.
Будет, болезни, травмы , до 7 колена
Стетоскопуло• 27 сентября в 00:53
Ответ дляНекомильфо
Ничего не понятно) Соберитесь и напишите без эмоций :)
А это кто-то читает? Я сразу Маньку в блок
Young Professor• 27 сентября в 01:55
Ответ дляВкуси мене
Даремно мучилися, бо жили, а не гнили в окопах?
Шо за х..ню ви вичудили?
Мова ішла про тих хто ховається . Знаю людей що ховаються третій рік. І у багатьох протікає дах від психологічного виснаження. Бо навіть у в´язниці ти маєш якийсь вихід у люди, спілкування, раз у день на повітря можуть вивести, чи дають роботу. А ховаючись ти не можеш вийти навіть у підїзд. Бо і там зрідка заглядають до когось...
А якщо нема кому принести їсти? а якщо нема віддалено роботи? так це не гниття у окопі, це вмирання з голоду на диванчику під лампочкою.