Лівий Локіть• 26 сентября в 21:47

Племінниця блогерки по секонду відкриває модні покази в Мілані

Святатабожа• 26 сентября в 23:58
це та притрушена Оля вже й на форум влізла, шукає популярності, до кого тільки вона не липла, щоб розкрутити канал
Незламна Україна• 27 сентября в 00:59
Ответ дляМама фіфті цента
По собі судите? А ви з 5-ти аків її піарите? Дарма стараєтесь, не зачіпає.
Краса не залежить від національності.
Вашу протеже на вулиці ніхто б і на помітив. Звичайна дівчина, яких багато.
Яких багато, а на подиуме она...
Незламна Україна• 27 сентября в 19:28
Кто бы что не говорил. А девочка сегодня и дольче габана сделала. И вуаля летит в Париж.
Она как рыба в воде на показах.
автор Лівий Локіть • 27 сентября в 20:43
Ответ дляНезламна Україна
Она как рыба в воде на показах.
Тільки не пишіть, що на цьому показі ще й знімали продовження Диявол носить Прада, бо жаба багатьох задушить)
А дівчинці успіхів
Незламна Україна• 27 сентября в 21:12
Ответ дляЛівий Локіть
А дівчинці успіхів
Да да, именно.
И ещё 2 модели украинки приняли в нем участие!
Помимо Крис.