Тушьмушьнюшь• 26 сентября 2025

Які плани на вихідні

Мої
субота
1. пошаритись по ТЦ, поміряти кучу одягу. нічого не купити
2. зїздити на каву з круасаном
3. знайти місце, де покататись на роликах, щоб ніхто не бачив =))
неділя
4. Поїхати в кафе на сніданок
parele• 26 сентября 2025
Завтра плануємо трохи в саду прибратися, зібрати стелаж в гаражі, спекти пиріг із грушами та камамбером, ввечері, якщо сили залишаться, поїдемо подивимось «Антарктиду». Якщо ні, то знайдемо якійсь фільм вдома.
Але зараз читаю анонс масованого обстрілу, тож будемо сподіватися на більш-менш спокійну ніч.
ЗдесяЯ• 26 сентября 2025
Завтра вечером будет ясно, встретимся мы с одним товарищем в воскресение или нет. Хочу прийти, посмотреть ему в глаза, дать по роже, сказать что-то гадкое и уйти.
Как это будет выглядеть и тд-не волнует. МНЕ это нужно. Заодно волосы надо покрасить завтра-послезавтра. Вот такие планы.
Шалена невинність• 26 сентября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Лежати і ніх... не робити.
Можливо, замовити якусь доставку і подивитись з чоловіком серіал.
На більше нема сил і настрою.
О , это я мужу так говорю )
Я сегодня 3 стопки одежды постирала ( белое , темное , цветное ) , сейчас коврики стираю.
Гору посуды перемыла.
Всю квартиру ( 115м2) пропылесосила , сейчас полы мою .
Устала 😂
Пальцы болят капец
Баба на горошині• 26 сентября 2025
Ответ дляВсе возможно
завтра - штурм АТБ
А що там буде?
Завжди з рушником• 26 сентября 2025
На роботу. Подвійна оплата в вихідні, не можу відмовитись))
А я кумедна• 26 сентября 2025
Ответ дляБулькаю
Алису хоть заново пересматривай. Ничего почти не помню из предыдущего(
:) я обожнюю цей серіал
Баба на горошині• 26 сентября 2025
Ответ дляSantander
Тренування, масаж, навчання, театр Франка, йду нарешті на конотопську відьму
Як вам выдалось квиток купить?
Хвігура мічти• 26 сентября 2025
Закупити продукти
Приготувати суп
Приготувати щось на десерт
Перемити, почистити і заховати літнє взуття
Приготувати вечерю
Легке прибирання
Купити все для пересадки орхідей
Прання
Колдунья-вещунья• 26 сентября 2025
Ответ дляВсе возможно
завтра - штурм АТБ
А шо там
автор Тушьмушьнюшь • 26 сентября 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
А шо там
передивилась весь сайт. і нічого. може каву купити, якщо вистачить

куча морозика, приправ, алкоголю і якоїсь ерунди
Santander• 26 сентября 2025
Ответ дляБаба на горошині
Як вам выдалось квиток купить?
Допомогли
Колдунья-вещунья• 26 сентября 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь

Та я уже набралась и так та нагетсов 3 пакета, их дочка сама может себе приготовить хотя бы. Шоколадки. Крем сыр, мы его много берём. Ну и так по мелочи: прокладки, гель для бритья... А что там завтра будет так и не поняла. Вряд ли что то новое
автор Тушьмушьнюшь • 26 сентября 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
ну вживу воно, звичайно ж, більше нагребеться
ЖивунаБагамах• 26 сентября 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
А шо там
Тунець точно буде зі знижкою 50. Сири золотий резерв теж -50. Але не знаю як вони по якості. В принципі думаю на піцу можна взяти моцареллу
Все возможно• 26 сентября 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь

підказую) завтра головна знижка -- 50% на тунця делюкс енд фудс
ЗдесяЯ• 26 сентября 2025
Ответ дляparele
А пиріг з грушами і камамбером ви не з тіста філо робите?
parele• 26 сентября 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Так, з нього.
ЗдесяЯ• 26 сентября 2025
Ответ дляparele
Так, з нього.
Ага! А ви заливаєте його зверху збитими яйцями_цукор+молоко чи ні?
parele• 26 сентября 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Ні, тільки медом змазую трохи.
Ширли-Мырли• 26 сентября 2025
Ответ дляБулькаю
Случайно? Это ведь такая мелочь в жизни
Ні це не дріб´язок.