дамаАмстердама• 26 сентября 2025
День вчителя і орхідея
Вчитель зі стажем. Обожнює орхідеї.
От хочу подарувати щось ...і не знаю що
Бойцовская• 26 сентября 2025
Ответ длядамаАмстердама
Праця вчителя- є дофіга складною
Бляха-муха, не праця, а робота!!!!!!!!!!
дамаАмстердама
• 26 сентября 2025
Я иеж колись осуджувала вчителів.
Але побачила, випадково, як вчитель підтягування труси моїй дитині, витирає сомплі, одягає взуття
Тішуся неперетішуся• 26 сентября 2025
Ответ длядамаАмстердама
Я иеж колись осуджувала вчителів.
Труси?
Вона не має права ТАК торкатися дитини, а ви ще й радієте
дамаАмстердама
• 26 сентября 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Труси?
Перший клас. Шана вчителю. Ми сцялти уміємо лише в памперс , горшок
дамаАмстердама
• 26 сентября 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Труси?
Ага. Ми не маємо права бути нормальними. Бо так десь в ЄС? Чи хамериці?
дамаАмстердама
• 26 сентября 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Труси?
Ірина заруцька відчула то га собі
Боневтікла• 26 сентября 2025
Ответ длядамаАмстердама
Я иеж колись осуджувала вчителів.
Початківці то взагалі три професії в одній,вчитель,медик і гувернантка,за сумісництвом ще й сімейний психолог.
дамаАмстердама
• 26 сентября 2025
Ответ дляБойцовская
А в чому різниця?
дамаАмстердама
• 26 сентября 2025
Ответ дляБоневтікла
Так.
Дивуюся їх витримці.
Бо у мене інколи непереборне бажання троху пристукнути власне дитя
Дивуюся їх витримці.
Зараз все скажу• 26 сентября 2025
Ответ длядамаАмстердама
Ірина заруцька відчула то га собі
Мамаша, вы не в себе?
дамаАмстердама
• 26 сентября 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Мамаша, вы не в себе?
Чому?.
Там показано оте’ не маєш права’
І через то- байдужість
Там показано оте’ не маєш права’
І через то- байдужість
дамаАмстердама
• 26 сентября 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Мамаша, вы не в себе?
В Україні б ми б схвалили того чувак. І намагалася б реамініувати постраждалу
Блондинка_в_розовом• 26 сентября 2025
Ответ дляБойцовская
Ви вчитель Української мови?
Бойцовская• 26 сентября 2025
Ответ длядамаАмстердама
А в чому різниця?
Спитайте у вчителя української мови
Бойцовская• 26 сентября 2025
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Ви вчитель Української мови?
Тільки вчитель може володіти мовою? Ви ж їсти взагалі не готуєте, бо не повар?
дамаАмстердама
• 26 сентября 2025
Ответ дляБойцовская
Але це ж Ваш коментар
Латвийские_Номера• 26 сентября 2025
Ответ длядамаАмстердама
Праця вчителя- є дофіга складною
Подаруйте якусь з Таю, більщ рідку
Блондинка_в_розовом• 26 сентября 2025
Ответ дляБойцовская
Я просто запитала. А від Вас пішла пасивна агресія. Якщо б Ви були вчителем, можна було б у Вас запитати, що Вам дарували і які подарунки запам´яталися.
Якщо Ви не вчитель, Ви могли відповісти ’ ні, я не вчитель, але я добре знаю правила Української мови, правильно казати робота, а не праця, тому що....’
От чому тут всі такі токсичні, га?
Блондинка_в_розовом• 26 сентября 2025
Авторе, загугліть ’орхідея в тераріумі’. Я щойно дивилась, як на мене, дуже гарно
Бойцовская• 26 сентября 2025
Ответ дляБлондинка_в_розовом
От чому тут всі такі токсичні, га?
’От чому тут всі такі токсичні, га?’ - саморефлексія, це, звісно, річ потрібна, але не вбивайтесь ви так, і у вас всё буде добре
Замулена ріка• 26 сентября 2025
Коментатори на приколі.Вчительки в першому класі змушені не тільки підтягувати труси, а й дупу вашим діткам підтирати і прати обісцяні колготки, бо в школу дітей пустили непідготовленими до бази - розуміти, коли пора проситись/виходити у туалет.Звісно, можна телефонувати мамі на роботу, щоб вона перлась годину в школу, щоб попрати штанці.Але у нас такий поток на звільнення, що на роботу вчителя скоро братимуть перших ліпших маргіналів, які на ваших дітей плюватимуть і приходитимуть лише відсидіти за зарплату.
дамаАмстердама
• 26 сентября 2025
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Дякую