Тирамісу на терасі• 26 сентября в 22:25
Чому хлопець нюхає моє волосся?
Торкається, помічала, що нюхає його. Це чоловік від запаху преться чи що?
Ми не дуже давно разом.
Ядвига Юсьлегко• 26 сентября в 22:27
Чего вы не просите своего мч, ну реально? Какое-то нашествие непонимающих и немых.
Тирамісу на терасі
• 26 сентября в 22:29
Ответ дляНічний дожор
Я теж своє нюхаю. Пахне класно
О, я теж понюхала потім, ну про всяк випадок, гарно пахло) Думаю, можливо, феромони теж уловлює
Нічний дожор• 26 сентября в 22:31
Ответ дляТирамісу на терасі
Не знаю. Але я не недавно гуляла, і волосся падало на обличчя, так приємно пахне. Люблю сидіти й нюхати його. То і вашому хлопцеві подобається аромат. Нічого дивного
Хочу в БАНю• 26 сентября в 22:31
Ответ дляТирамісу на терасі
Всі чоловіки так роблять) ми з чоловіком вже багато років разом, він досі це робить)
Тирамісу на терасі
• 26 сентября в 22:32
Тема серйозна, що ви мені клоунів ліпите, дівчата)) чи може й хлопці тут є
Диверсификация• 26 сентября в 22:32
я котика люблю нюхать, так и ваш парень получает удовольствие
Птица Говоруша• 26 сентября в 23:25
Запах мого волосся мені теж подобається, хоч на вигляд іноді воно не дуже 🙄🤦
АфродитаПетровна• 27 сентября в 07:53
Ответ дляТирамісу на терасі
Так п зона бікіні чи яка
Сніжок Сніжанівна• 27 сентября в 08:16
Ми з чоловіком 15 років разом. Постійно нюхає моє волосся. Каже, що так приємно пахну. Хоча можу 2 дні не мити волосся. Певно, це щось на гормональному рівні.