Леопардові панчохи• 27 сентября в 00:06
Як назвати стан коли хочеться заснути і не прокинутись?
Коли не знаєш, що в житті зробила не так і за що воно тебе так б´є?Зрозуміє, напевно, тільки та, яка переживала втрату
Первоклашка Я• 27 сентября в 00:10
Острая фаза горя у вас вероятно.
Вам нужна поддержка людей.
Чтоб пережить это:(
Если захотите - поделитесь тут. Если нет - просто тихонечко протяну вам руку- как женщина женщине:(
Вам нужна поддержка людей.
Чтоб пережить это:(
А Я Самая Самая• 27 сентября в 00:11
Жалуйтесь. Иногда помогает. Хуже не будет, даже пенделя если дадим, зато отвлечетесь.
Фенте Фря• 27 сентября в 00:17
Вы должны понимать,что такое чувствовал хотя бы раз каждый на этой земле.
Тяжело ,но надо идти дальше. А шо делать .
Леопардові панчохи
• 27 сентября в 00:24
Ответ для75В
Что у вас случилось ?
можу тільки ридати, навіть заспокійливе не помагає
Леопардові панчохи
• 27 сентября в 00:25
Ответ дляСусідка знизу
К врачу. За успокоительным.
Уже
Сундучок с каникулами• 27 сентября в 00:30
Ответ дляЛеопардові панчохи
сколько уже рыдаете?
Леопардові панчохи
• 27 сентября в 00:38
Ответ дляСундучок с каникулами
сколько уже рыдаете?
сутку
Сундучок с каникулами• 27 сентября в 00:39
Ответ дляЛеопардові панчохи
сутку
мало
дайте выйти эмоциям
хочется рыдать - рыдайте
дайте выйти эмоциям
хочется рыдать - рыдайте
Леопардові панчохи
• 27 сентября в 00:39
Ответ дляХочу на Балі
Еще несколько стадий, такова жизнь
я не выдерживаю
Сорока-ворона• 27 сентября в 02:13
Миллионы людей переживали и переживают утрату. Но это не значит , что все они склонны к суициду. Если совсем плохо - идти к психиатру и просить АД. Если обычные успокоительные не помогают.
Шукаю трусики• 27 сентября в 08:46
У мене це називається розлад адаптації з порушенням емоційної сфери. Це зі спектру неврозів. Переживаю втрату вже третій рік. Лікуватись почала кілька місяців тому , бо все зайшло так далеко, що думала - з´їхав дах. Вже кращає.
Обіймаю вас, автор. Втрата - це важка ноша.
Шукаю трусики• 27 сентября в 08:49
Ви зараз емоційно виснажені. Це посилює стан безнадії. Я пам´ятаю, як плакала, то спочатку легше - а потім така безвихідь і безнадія накатували, що хай Бог милує!... Якщо вам не допомагають звичайні безрецептурні заспокійливі, ідіть до психіатра, отримаєте рецепт і допоможете своїй психічній системі впоратись і не зламатись.
Луноходик_Ик• 27 сентября в 09:16
Ответ дляЛеопардові панчохи
я не выдерживаю
Які Вам дали заспокійливі. Гідезепам в правильній дозі вирубить.