Околовита• 27 сентября в 12:42

Потрібен майстер Івано-Франківськ

Добрий день
Можливо є хто з Івано-франківська
Порадьте, будь ласка, майстра, який займається ремонтом котлів для автономного газового опалення
Подруга у відрядженні там, на орендованій квартирі немає гарячої води, з котлом проблема
Дякую
МастерЮля• 27 сентября в 12:47
Нехай зв´язується з хозяєвами. Зазвичай є договір на обслуговування котлів, їх ревізію треба кожний рік робити. Не всі це роблять. І цим займаються сертифіковані фірми. Просто майстра з вулиці я би не рекомендувала шукати тим більш самостійно.
автор Околовита • 27 сентября в 12:50
Ответ дляМастерЮля
Хазяїн знайшов на понеділок, а треба у вихідні
В мене у самої опалення у квартирі газове, ніяке обслуговування не робимо
Я по фото, яке вона мені показала бачу, чого не працює, немає тиску у системі, стрілочка на 0. Я і написала сюди, може хто має такого майстра
МастерЮля• 27 сентября в 12:57
Ответ дляОколовита
Ну от я про це і написала, що не роблять люди обслуговування, а потім виникають подібні ситуації. Газ це дуже серьозна річ. Ви нехтуєте своєю безпекою і своєї сім´ї. Але це виключно ваша зона відповідальності. Щиро побажаю щоб ваша подруга змогла вирішити проблему як найшвидше.
МастерЮля• 27 сентября в 13:11
Нехай перевірить чи включена вода на котлі і загальний доступ води до котла, може воду перекрили коли квартира пустувала. В мене була прдібна проблема на орендованій квартирі за кордоном. Краник повернули на трубі перед котлом, а там вода фонтаном пішла, котел звісно що не працював.
автор Околовита • 27 сентября в 14:35
Ответ дляМастерЮля
Мій чоловік розбирається у котлах, тому він його і продивляється
МастерЮля• 27 сентября в 14:59
Ответ дляОколовита
Це добре.
Штора с кисточкой• 27 сентября в 16:11
Ответ дляОколовита
Так поднимите давление. Есть спец кран внизу под котлом.
автор Околовита • 28 сентября в 16:24
Ответ дляШтора с кисточкой
Вчора вони знайшли той кран