Лівий Локіть• 27 сентября 2025
Как договориться с учителем, если ребенок пропускает школу из-за спортивных
секций? Как вы решали такой вопрос?
Лукава_Кiшка• 27 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Та це зрозуміло.
так вся суперечка була саме за спорт)
’резервація’ внз абітурієнтів за спортивні досягнення
Шмоточницаца• 27 сентября 2025
Ответ дляПуГоФФка
З ДЮСШа довідку в школу. Це якщо дитина не встигає на тренування. І школа нічого не може з цим зробити - зобов´язана відпустити дитину на тренування
Довідку принесли. Але класний керівник та завуч кажуть, що тільки ті секції, які підписали договір зі школою можуть звільняти з фізкультури (а їх аж дві на місто, і ДЮСШ туди не входить, тільки басейн та олімпійський резерв). Ще в тому році можна було отримати звільнення, а в цьому такий прикол. Тому я сказала синові просто уходити з фізкультури, якщо йому важко зразу після неї на тренування іти.
Шмоточницаца• 27 сентября 2025
Ответ дляwoman Warrior
Мешает.
Но не буду вас раз убеждать.
У кого-то и учеба и спорт удается, а у кого-то ни то, ни другое. Поэтому, если ребенок пропустит пару уроков в школе, тем более, не профильных, а типа литературы, физкультуры, трудов или искусства, то ничего страшного не случится. Зато у него есть цель, к которой он стремится.
woman Warrior• 27 сентября 2025
Ответ дляШмоточницаца
Я ж не против.
Это ж не мои дети.
Хоть вообще без учёбы.
Это ж не мои дети.
Хоть вообще без учёбы.
ПуГоФФка• 27 сентября 2025
Ответ дляШмоточницаца
Капець
Не знала про таке, може тому, що моя дитина займається саме в басейні (ДЮСШ) та ще в одній школі олімпійського резерву (ДЮСШОР).
Правильно сказали, бо дитина і так займається спортом. І то маразм окремо взятої структури.