Фляшка на трьох• 27 сентября в 17:59
А ви би любили власних онуків? Порадили з ними час? Виховували б?
Син та його дружина хочуть всиновити дитину. Дівчинку 6 років, до 2022 року жила у прифронтовій зоні. Батьки загинули… це їхня перша дитина… як би ви ставились до дитини?
Новопоштинская• 27 сентября в 18:20
Ответ дляАмелі на мілені
А бабки дєдки самі не хочуть власних онуків бавить? Мені таких не зрозуміть.
Як можна не любить своїх внуків?
Бабусі- дідусі виховали своїх дітей і підняли на ноги. Хватить, на старості пора і для себе пожити хоча б.
ЛісАпетная• 27 сентября в 18:20
мда, тут стільки жахливих людей, це капец. Я б любила цю дитину, якщо що
Чавонадо• 27 сентября в 18:21
Ответ дляАмелі на мілені
Як можна не любить своїх внуків?
Прикиньте, бабка и дедка поспать хотят, попердеть дома, и занятся своими делами. А не досматривать внуков, которых нерадивые сын или дочка на них свалили
Замурмишка• 27 сентября в 18:21
Мне было бы даже просто по-человечески жалко ту девочку, конечно бы я с ней посидела, и с внуками бы сидела, ведь мои дети и их супруги мне не чужие, значит и их дети мне не безразличны, хоть и не родные по крови.
Куда_бежать• 27 сентября в 18:22
Ответ дляАмелі на мілені
Як можна не любить своїх внуків?
Бавити до любові яким боком? А батьки не хочуть? Не люблять своїх дітей, чи що?
Чавонадо• 27 сентября в 18:23
Ответ дляАмелі на мілені
В чому проявляється тоді любов, якщо навіть час не проводить разом?
Пару раз в год я согласна сводить их в мак, кфс и в кино или цирк. Но малые дети это гемморно, и хочется своей жизнью пожить
Амелі на мілені• 27 сентября в 18:23
Ответ дляНовопоштинская
Госпадє, сприймають годину погулять з рідною внукою це як кусрк старості відірвать.
Люди, які перестають про когось турбуватись швидко згасають і старіють.
А ьабулі, які біжать погратись з внуками активні і здорові до 80 років.
І по моїм спостереженням, не хочуть помагать з внуками ті, кому багато помагали їхні батьки.
Тобто вони толком ні своїх дітей не нянчили, ні внуків не хочуть
Амелі на мілені• 27 сентября в 18:24
Ответ дляЧавонадо
Ворогів не треба таких батьків мати
Чавонадо• 27 сентября в 18:25
Ответ дляАмелі на мілені
Ворогів не треба таких батьків мати
Враги те родители, у которых дети до седых волос на шее сидят
Куда_бежать• 27 сентября в 18:26
Ответ дляАмелі на мілені
Ви переплутали причини і наслідки. Здорові і активні біжать погратися саме тому, що здорові і активні самі по собі.
Замурмишка• 27 сентября в 18:27
Ответ дляАмелі на мілені
Взагалі манкурти якісь, насрати їм на свій рід.
Справи блін у них якісь, від яких їх відривають, прям усі такі Тетчерши чи Бейонси, тааак зайняті
Амелі на мілені• 27 сентября в 18:27
Ответ дляКуда_бежать
Да, не люблять. Тільки себе люблять
Куда_бежать• 27 сентября в 18:29
Ответ дляАмелі на мілені
Да, не люблять. Тільки себе люблять
То навіщо тоді дітей заводили, якщо лише себе люблять? Щоб на бабу-діда спихнути?
Амелі на мілені• 27 сентября в 18:34
Ответ дляКуда_бежать
Посидіть раз чи два в тиждень це не спихнуть.
Дивно коли вони самі цього не хочуть.
Нормальні баби і діди самі проявляють ініціативу і просять
Дивно коли вони самі цього не хочуть.
Попихтю та й годі• 27 сентября в 18:37
Ответ дляАмелі на мілені
Может и так, все люди разные.
АнтиТроль• 27 сентября в 18:42
Ваші діти дуже хороші люди. Добре ставилась і що могла б робила. Це їх вибір і я б це прийняла. І ставилась добре, діти ні в нічому не винні.
Залізна пані• 27 сентября в 18:46
Ответ дляФляшка на трьох
А если например попросят посидеть, забрать со школы? Сводить куда—то пока они на работе?
Вы сейчас не шутите?
Делала бы все, что и для родного внука.
Носки на подтяжках• 27 сентября в 18:49
Ответ дляФляшка на трьох
А навіщо вам хтось? Всі люди різні. Ви людина так собі. Мені здається ви б і з рідними внуками не сиділи б.
люблю_тортики• 27 сентября в 18:56
Як мама усиновленої дитини, то я буду любити внуків від неї, буду проводити час і все необхідне, що попросять. До того моменту я вже думаю не буду працювати. Головне дожити та бути здоровою.
Мама мого чоловіка прийняла дитину, як свою внучку. У неї троє внучок, яких вона не розділяє взагалі, а іноді здається що мою любить найбільше зі всіх. Навіть зараз приїхала і сидить, проводить час з дітьми. За що я безмежно вдячна.
Як один раз ми з нею гуляли та зустріли знайому. Яка стала питати, а мама чоловіка така: це теж моя внучка, ти просто не знаєш, я не все говорила.
TANYA 0 0 0 0• 27 сентября в 19:23
Ответ дляФляшка на трьох
Це більше ставлення не до дитини , а до вибору ваших дітей і бажання допомогти дітям, підтримати їх
Зоя Жорівна• 27 сентября в 19:27
Діти моїх дітей мої онуки. Мені байдуже, рідні не рідні, ЕКО, Від донорської яйцеклітини, від донорських сперматозоїдів. Головне щоб діти їх хотіли і любили.
Мочалкин блюз• 27 сентября в 19:31
Я не люблю чужих детей, для родных внуков не жалко, ни денег, ни времени, обожаю их. Чудака не смогла бы принять, даже если бы у меня не было родных внуков. А зачем им усыновлять чужого, они сами не в состоянии родить кровного ребёночка?
НеВРотик• 27 сентября в 19:46
У подруги дочка с зятем усыновили девочку. Они не в Украине. Подруга была рада, так как девочка младенец, беленькая ( это был просто джек-пот). У дочки проблемы, ей было уже около 40, без детей она мучилась от неполноценности семьи. Общается по видеосвязи, хорошо к малышке относится, гуляет в свои приезды. Бешеной любви не испытывает, но вполне привязана к этой маленькой девочке, которая сделала ее дочь счастливой женщиной. Девчонке уже около 10 лет. Как все бабушки привозит подарки, спрашивает об учебе, тренировках и т.д.
сказочное_Бали• 27 сентября в 20:01
Ответ дляФляшка на трьох
Це можливо, якщо не часто і за попереднім узгодженням .
Голова колгоспу• 27 сентября в 21:08
никогда бы не полюбила чужого ребенка, и не сидела бы с ним. Это мое мнение.
Голова колгоспу• 27 сентября в 21:10
Ответ дляФляшка на трьох
Ви взагалі проти онуків?
Это не внуки, это чужие дети. Не путайте
Дуболом• 27 сентября в 22:07
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Но люди не начинают любить по мановению волшебной палочки. Иногда и собственных детей не любят, не то что внуков, которые не внуки.
Некоторым противопоказано иметь детей, т.к они калечат детскую психику . Но они их рожают без зазрения совести . Потому такие потом и внуков не любят.
Дуболом• 27 сентября в 22:09
Ответ дляЛісАпетная
І я б теж .
Я емпат .