Щас ухожу• 27 сентября 2025

як себе заставити вчити мову?

будні робота, тричі на тиждень ввечері курси, дитина.
на вихідних максимально ліниві дні або справи (як от поїхати до лікаря в інше місто).
сьогодні був лінивий день з дитиною, завтра знову готувати треба побільше.
дитина поки засне о 22 - в мене вже немає сил щось робити, максимум втикнути кіно.
і так загалом втомлена по житті.
зроблю на курси домашнє - і все, на швидку руку все закриваю.
автор Щас ухожу • 27 сентября 2025
Ответ дляФісташкова кава
Ну так і кажу ’ сьогодні вчимо 3 типи умовних речень. Давай прості завдання. Давай складніші. Давай виключення і змішані випадки’.
Він виправляє, пояснює, перевіряє
в мене так 7 раз напише - і вже пише, що вичерпав сили і переходьте на платну версію :)

Фісташкова кава• 27 сентября 2025
Ответ дляЩас ухожу
Не писав мені такого ніколи))
Мадам Тю-лю-лю• 27 сентября 2025
Ответ дляЩас ухожу
дякую за відео.
ні, не в Кракові.
я якась така знервована після роботи. сьогодні пів дня на дивані дивилась серіал, бо мозок просто не міг нічого більше, було потрібно тотальне розслаблення
Я навіть не уявляю,як можна працювати, вчити мову, ще й дитина. Звісно, що ви втомлені. В мене зараз курси по професії на німецькій 8 годин і я її навіть слухати потім не можу, не те що вчити. Втішаю себе, що буду потім працювати вчити
Мадам Тю-лю-лю• 27 сентября 2025
Ответ дляЩас ухожу
а Ви працюєте?
Ні, спочатку вчила мову і шукала паралельно, потім випросила курси по професії. Вже закінчую.
Мадам Тю-лю-лю• 27 сентября 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Я тоже ночью так хорошо говорила))) Мне так казалось. Прям в совершенстве А утром вспомнить не могу
Так, є таке. Дуже допомогає занурюватись в середовище. Але на курсах я майже весь час слухаю. І підлий мозок має здатність вимикатися , слухати і нічого не чути :))
Правда якось їхала в Україну з німцем волонтером і ми десь 12 годин розмовляли. То я потім пересіла з його автівки на кордоні в автобус і ще дві години думала навіть німецькою ,в потім вирубилась і проспала мертвим сном до ранку ( і це сидячи в автобусі). Звісно, що якщо б часто, то був би ефект.
Мадам Тю-лю-лю• 27 сентября 2025
Ответ дляЩас ухожу
то ж залишуть тільки тих, хто працює в Польщі.
для того і роботу треба буде...
А як там можна жити не працюючи? Чи ви працюєте на іноземну компанію?
автор Щас ухожу • 27 сентября 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
на українську
Пухнасті штани• 28 сентября 2025
Я себя не могу заставить. Страна не нравится, язык запредельно сложный для меня, времени нет вообще. Работаю по 10-12 ч в день, а на выходных с ребенком учусь в онлайн школе.