Файна дівка• 28 сентября в 09:40
Чому горох довго вариться і не розварюється?
Тишком нишком• 28 сентября в 09:41
Добавляйте через каждые минут 10 понемногу холодной воды. И горох нужно замачивать на ночь. И иногда бывает такой горох, что не разваривается.
Жинси на дитину• 28 сентября в 09:43
Хреновый сорт гороха или старый окаменелый горох
Жесткая вода
Что-то из этого, или все вместе
Жесткая вода
Что-то из этого, или все вместе
Играю у края• 28 сентября в 09:46
Є лайфхаки якими користуюсь все життя, і всі горохи розвалюються
Замочити горох хоч на півгодини в холодній воді.
М´яка вода ( якщо газована взагалі супер)
Якщо потрібно швидше іноді кидаю дрібку соди
ЦібаФу• 28 сентября в 09:46
Може не колотий взяли. В мене швидко розварюється навіть без замочування
Ms. Анонимная• 28 сентября в 09:46
Вот буквально вечером сделали гороховый крем-суп. Полтора часа в мультиварке на режиме ’Тушение’ и все ок. Горох колотый брали. С целым наверное проблемнее.
Кудлата хмаринка• 28 сентября в 11:15
Ответ длябарабанщица
Блендером перебейте и не мучайтесь.
Я знаю, про що автор пише - там блендер не допоможе. В мене була та сама біда. Я і замочувала, і різні сорти купувала, і блендерила, а воно як камінчики. Навіть купила пластівці горохові, вони теж так пластівцями і лишилися, не розварилися. Варила 4 години колись, думала подивитися хто кого)) Хоч і перед цим замочувала і соду кидала. Результат: абсолютно прозора вода, як і була і абсолютно такий самий, як був спочатку, камінь-горох. Тоді я вже здалася. А виявилося, що причина у воді! Тепер я варю у покупній воді з автомату, після закипання ще й трохи соди додаю і розкипається повністю дуже швидко, навіть без замочування