lilul990• 28 сентября в 12:01

Боже, храни Трампа

Слава богу не продовжилось саллівансько байденівське соплє жування на 10 років уперед. Нарешті хаос для Європи- куди їм тепер діватись? Якшо ми їхня єдина гарантія безпеки. Трамп уходе в закат і Європі пора повзросліти.

Удари по нпз і провокації всередині росії тільки завдяки позиції трампа і його бажанню зайняти місце росії в Європі. І на том спасіба. Шо це не байденівській трьоп - ми будем з вами до кінця.

Нарешті визначеність в тому, що буде хаос. Для всіх. А не салліванський застой і європейське спокійне існування з тиквенним латте і глибоким занепокоєнням
Filomena• 28 сентября в 12:37
Ответ дляТайТаке
Не умничайте.
Сами молдаване говррят Молдавия
Тобто коли ми кацапстан називаємо росією, або парашею, ви пишете що це не грамотно і принижує того, хто пише. Але самі спотворюєте назву Молдови і це ок?
ok1904• 28 сентября в 13:13
Ответ дляdiamond_shop
це здається, єдине його велике досягнення, щоправда, незрозуміло, чим би він міг заперечити? по НПЗ ми б´ємо власною зброєю! так що всі в сад, він просто не може нічого вдіяти бо за цей час він вже
- вимикав нам допомогу ще до виборів
- вимикав тричі поставки, що ще при Байдені були погоджені
- вимикав розвідні дані

й нічого не сталося, всі продовжили воювати .а його заплювали власні виборці, якщо воно ще буде нам заважати, те руде нещастя, то його партія наступного року програє більшість у Конгресі й йому особисто буде непереливки

тому й мовчить, а нам він не допомагає нічим, й навіть ту допомогу, що обіцяв продати за гроші, його кончений Елбрідж Колбі дуже довго гальмував .але вже європейці мабуть натисли, бо якого фіга? заплатили гроші, а зброї нема
Америка не так багато давала нам і при байдені...в перші роки все самі по ппо... І розробки, впровадження в серію далі, ге дарма обстрілюють відповідні райони...всі ті паляниці, фламінги не пусті слова, і ще будуть...
Реверанс• 28 сентября в 13:30
Втрата Авдіївки - це прямий наслідок затримки військової допомоги на півроку через блокування рудим підором Трампом в конгресі відповідного законопроекту.
Реверанс• 28 сентября в 13:31
https://www.telegraph.co.uk/us/politics/2025/09/23...
Trump is washing his hands of the Ukraine war
Реверанс• 28 сентября в 13:32
Зміна риторики Трампа відбулася після ознайомлення з планами наступу ЗСУ, – WSJ
https://24tv.ua/geopolitics/tramp-zminiv-ritoriku-... https://24tv.ua/geopolitics/tramp-zminiv-ritoriku-...
Реверанс• 28 сентября в 13:33
При старому дідові ЗСУ звільнили Харківщину та Херсонщину.
І плани наступу не просрали.
Скільки звільнили при мудрому Трампу?
ТайТаке• 28 сентября в 14:35
Ответ дляFilomena
Удалено администрацией...
Vikki• 26 октября в 10:44
Ответ дляNYC
А должен был помогать?
Так украинцам все должны,такая нация( большинство).
А вот гундосое чужой у власти зато никому не должно.
Парадокс,я считаю