ХикориДикори• 28 сентября 2025
Чоловік вважає, що телефон за 50 це занадто дорого
Каже,що це як 4 телефона
А я хочу взагалі за 62 тисячі , навіть проти того,щоб я брала в розстрочку його
Невже не варта?!
ХикориДикори
• 28 сентября 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Добре що в мене нема чоловіка. Купила собі за 80 тищ і ніхто мені ніц не вказує
Останній купили?
ХикориДикори
• 28 сентября 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Не давайте секс, пусть рукой работает
Ображається
ХикориДикори
• 28 сентября 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Автор его требует типа для работы. Фотки для инсты будет делать.
В мене немає інсти
ХикориДикори
• 28 сентября 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
У меня не было айфона
В мене теж ніколи
ХикориДикори
• 28 сентября 2025
Ответ дляЗначит надо
Купила самсунг за 55 тыс. Никого не спрашивала
Жабку?
ХикориДикори
• 28 сентября 2025
Ответ дляКаляка маляка
Я теж та вважаю. Можна щороку, протягом 4х років, брати новий телефон 😁
Навіщо?
Ксіомі за 7 тисяч?
Каляка маляка• 28 сентября 2025
Ответ дляХикориДикори
Навіщо?
Ксіомі за 7 тисяч?
50 на 4 у вас 7?
ХикориДикори
• 28 сентября 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Більшість користувачів не використовує і 20% функцій телефону. Крім перегляду Ютуб, та менеджерів нічого не знають.
Навіть перетворити документ в ПДФ файл,чи відправити щось на друк,чи інші найпростіші речі .Тому немає різниці 25000,чи 65000.
А оплата із телефону?
Якість камери ?
Актуальність операційної системи тощо?
Якість камери ?
Актуальність операційної системи тощо?
ХикориДикори
• 28 сентября 2025
Ответ длявре_Динка
Мій мене вмлвляє на 17про макс, а я поки не хочу він на фото пені виглядає уродством. Нехай візьме собі, а потім може і я підтягнуся
Вмовляє,щоб купили собі самі чи за його гроші?
В зараз у вас який?
Тундиринда• 28 сентября 2025
Ответ дляХикориДикори
Навіщо?
Ксіомі за 7 тисяч?
Я купила пару тижнів тому ксяомі за 7 тис.
І він повністю мене влаштовує.
Попередній ксяомі 5 років відслужив.
Що такого є у телефоні за 60 тисяч, без чого Ви жити не зможете?
І він повністю мене влаштовує.
Попередній ксяомі 5 років відслужив.
ХикориДикори
• 28 сентября 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Мій теж такої самої думки. Але я новий беру тільки коли попередній вже ну зовсім не виконує тих функцій, які мені потрібні. Сам ходить з китайцями, але мені купує погризане яблуко. Перший був 7й, після нього 15й, він зараз ну дуже бодьорий, то розраховую на його роботу ще 3-4 роки точно. Дочці 14 років, в цьому році її старенький зламався, то як стало питання про новий, сказала, що тільки ні айфон))) то у неї теж китаєць , щось біля 12 т грн. І усі задоволені
А чому доньці не захотіли айфон?
ХикориДикори
• 28 сентября 2025
Ответ дляMarmu
У мене є колега, ще один британець, він фунтовий мільйонер, продає будинок в Лондоні за 3 млн фунтів, у нього ліси у Шотландіїї, фабрика меблів і типу такого. Він ходить одягнутий як бомж! 5 років тому впав - зачепився крючками на черевиках і потовк фейс. Зараз носить ті самі черевики, знову зацепився і знову впав. Попросив, щоб йому знайшли пласкогубці та повиривав ті крючки. Я на них дивлюся як на інопланетянів - у них зовсім інші цінності, на гуччі вони гроші не тратять.
Ви перебільшуєте
ХикориДикори
• 28 сентября 2025
Ответ дляТундиринда
І він повністю мене влаштовує.
Попередній ксяомі 5 років відслужив.
І він повністю мене влаштовує.
Попередній ксяомі 5 років відслужив.
Якість фото камери ,дизайн ,корпус ,купа додатків,власна операційна система
Пенек Возмездия• 28 сентября 2025
Ответ дляХикориДикори
В мене мінімалка,але чоловік не хоче порадувати
Чим ви його радуєте зазвичай?
ХикориДикори
• 28 сентября 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Чим ви його радуєте зазвичай?
Так всі роки радувала в ліжку і наготовленою їжею та прибраним домом.
Пенек Возмездия• 28 сентября 2025
Ответ дляХикориДикори
Не вірю
Тундиринда• 28 сентября 2025
Ответ дляХикориДикори
Який дизайн,який корпус? Вони всі однакові.
ХикориДикори
• 28 сентября 2025
Ответ дляТундиринда
Хто однакові?
ХикориДикори
• 28 сентября 2025
Ответ дляMarmu
що саме я перебільшую?) я написала виключно факти
І який в нього телефон?
Нокіа?
Тундиринда• 28 сентября 2025
Ответ дляХикориДикори
Хто однакові?
Телефони. Всі прямокутні і розмір один.
А дизайн легко підібрати для чохла такий, який хочеться.
Камера для роботи буває потрібна, так. Але навряд для Вашої роботи на мінімалку такі запити по камері.
ХикориДикори
• 28 сентября 2025
Ответ дляТундиринда
Телефони. Всі прямокутні і розмір один.
Вони не однакові абсолютно
Кинг-Конгша• 28 сентября 2025
Ответ дляХикориДикори
А чому доньці не захотіли айфон?
Вона сама не хоче, немає того всього безкоштовного, що є в андроїді
Сегодня не целуюсь• 28 сентября 2025
Ответ дляХикориДикори
А оплата із телефону?
Якість камери ?
Актуальність операційної системи тощо?
Якість камери ?
Актуальність операційної системи тощо?
Оплачивать можно с любого дешмана за 5000 грн. Камера здесь нужно понимать как снимать, чтобы увидеть разницу между телефоном за 25 и 60.
Операционные системы обновляются во всех без исключения телефонах.В дешёвых Самсунгаз 7 лет.Так же как и во флагманах за 70000
Значит надо• 29 сентября 2025
Ответ дляКаляка маляка
А зачем?
Я их не люблю менять, переносить данные, привыкать.
Потому купила дорогой - надолго.
До этого лет много меняла каждый год - задолбалась
Потому купила дорогой - надолго.
Значит надо• 29 сентября 2025
Ответ длявре_Динка
Он прикольный, вчера в руках держала - понравился
Значит надо• 29 сентября 2025
Ответ дляХикориДикори
А чем он вас обычно радует?
Шоколадкой?
У меня бывший при всех его недостатках, подарки делал часто и хорошие (наверное это одно из немногих его достоинств). У меня зп тоже была хорошая, но не настолько
Шоколадкой?