Така бойова Я• 29 сентября 2025
Чиї діти були на лекції "Підліткам про дорослішання, безпеку і секс.12-16 років?
Юлії Ярмоленко? Чи отримали корисну інформацію. Варто відправити? Ціна зараз 950 грн.
Сизоока бестія• 29 сентября 2025
Ответ дляMALINA_M
Юлія - це супер фахівець, письменниця, громадський діяч якому не потрібна реклама.
Якби вона хотіла зробити собі рекламу, підписників чи пропіарити себе, то вже продавала б всілякі вебінари, курси і проводила онлайн лекції і т.д. Але вона навіть не розглядає варіант провести онлайн лекцію. В неї складні життєві обставини, попри які вона так багато приділяє часу своїй роботі і ця робота йде тільки на благо. Це дуже порядна Людина і я пишаюся, що у нас в Україні є такі люди.
А я вважаю що це не порядна людина.
Сиренькая• 29 сентября 2025
Не знаю що там на тих лекціях роздає пані Юля, але прекрасно памʼятаю як нам у школі місцева дитяча гінеколог із жіночої консультації також провела таку лекцію і видали кожному по одному презервативу. Це було у 9 класі .
Ласкове телятко• 29 сентября 2025
Если правильно помню, то она выступала в тинейджерском клубе Оксаны Моргулис.
Если это она, то лекция была бомбическая. Старшему тогда было порядка 15. Но тогда никаких 12-леток там точно не было. 16-17 вроде был ценз. Им это как раз уже применимо было. В 12 мой еще в конструкторы играл и как надевать презерватив не сильно и интересовался. А вот в 16 он был на лекции, а с 17 во всю имел практику. К тому моменту знания как раз были свежие.
Квітка папороті• 29 сентября 2025
Ответ дляСизоока бестія
А я вважаю що це не порядна людина.
Це з чого ви так вважаєте?
Дюагональ• 29 сентября 2025
В Украине про это основы здоровья, предмет в школе, не в Украине вообще чуть не на каждом уроке и классном часе. Кто хочет, слышит, кто не хочет недокричитесь.
Жерица ночи• 29 сентября 2025
Ответ дляПомидорина
Невдала спроба реклами ?
Якщо ця мадам дійсно роздає 12-річним презервативи з лубрикантами, то я маю питання: куди дивиться соцслужба і служба з захисту дітей? Про батьків взагалі мовчу. Дякую за тему, тегну відповідні служби, щоб вони зайвий раз напружили цю мадам перевірками.
Навіщо Ярмоленко реклама ?
Авторко, моя дочка була в неї на лекції , в 14 чи 15, точно не пам´ятаю, зараз їй 20. Дуже їй сподобалося, сказала , що отримала дуже багато корисної інформації в дуже коректній формі. Я в неї також була на лекціях для дорослих, не можу визначитися сказати , що там якісь прям одкровення для мене були, але мені було цікаво й я гарно й корисно провела час. Сама Юлія дуже приємна й коректна людина
Жерица ночи• 29 сентября 2025
Ответ дляПомидорина
Дякую за сторінку. Тепер сподіваюся на солідарність жінок і пропоную поскаржитися на цю пропагандистку сексу у 12 років у відповідні служби. Малолітні д...ки’ наслухаються ’мудрих’ тьоть, як то ’круто’ і ’правильно’ секс у перших стосунках у 12 років,а потім аборти і зламане життя.
Вы несёте бред , ничего такого она на своих лекциях не говорит
Жерица ночи• 29 сентября 2025
Ответ дляТака бойова Я
Вот поэтому я и спросила, кто был, не будет ли эта лекция поштовхом и разрешением начинать.
Не будет
Живчик-счастливчик• 29 сентября 2025
Ответ дляПомидорина
За свою дитину відповідаєте лише ви
Якщо вас влаштовує секс вашої 12-річної дитини - це ваша відповідальність і це не означає, що таке влаштовує інших. Пропаганда сексу у 12 років і пряме заохочення у вигляді ’подарунків’ - як мінімум нерозумно, як максимум - дешева маніпуляція незрілими 12-річками і спосіб заробити на батьках, які купили лекцію у ’професіонала’. Скільком дітям вона зламає життя, давши зелене світло на секс у 12 років?
Господи, лекторка пояснювала дітлахам анатомію і звісно пояснювала і (!!!)наголошувала що СЕКС В 12 - ЦЕ НЕЗДОРОВО. І він має відбуватися тільки за активної згоди. Лекторка НЕ спонукає 12-річних до сексу, вона дає їм знання та інструменти, щоб якщо КОЛИСЬ вони вирішать мати стосунки - це було безпечно.
А щодо презервативу - Ви думаєте, що вони не зможуть купити презервативи в аптеці через дорогу?
Дуже сумніваєтесь в своїх дітях))
Готова до другої• 29 сентября 2025
Ответ дляТака бойова Я
Удалено администрацией...
Слухайте, достатньо вже реклами тут. Ще і мінімум з двох акаунтів самі з собою розмовляєте і нахвалюєте)))
120-120-120 (не худею)• 29 сентября 2025
Боже,с тем сексом уже с катушек постетали.С 12 лет втюхивать по сути ребёнку презервативы и лубриканты,какой-то кошмар.
Тут же что ни тема-прям смакуют тот секс, ой,люблю качественный, а как понять и сколько мужиков перепробовать нужно-история умалчивает.Раньше было таинство всего этого,осуждались добрачные связи,рождение детей вне брака,,а теперь открытая пропаганда грязи и пошлости.
Дочь есть, ни на минуту не представляю, чтобы завела об этом разговор и давала презервативы с 12 лет.
Общество настолько деградировало,что такое считается нормой.
Жерица ночи• 29 сентября 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
У вашої дитини в 12 років вже місячні можуть бути 2-3 роки й ви не збираєтеся з нею розмовляти про статеве дозрівання , відносини ? Пощастило дитині
Впораюсь зі всим• 29 сентября 2025
Ответ дляПомидорина
Ви теж знаєте що таке наркота, але ж не займаєтеся цим? Практикувати секс у 12 можуть ті, до кого нема справи іншим, з психологічними проблемами і проблемами в сім´ї. Давати 12-річці презики дурня повна. Посадіть ще за кермо авто і налийте чарку. Всьому є межа. Від сексу бувають діти, жоден контрацептив не дає гарантію. почнемо з того, що вагітність у такому віці неприпустима для самої дівчинки. Чим думає доросла жінка, коли заохочує дитину до сексу замість пояснити, що у 12 секс неприпустимий і що за кожним вчинком є наслідки ? Навіщо перетворювати дитину на ’давалку’ замість дати їй нормальне дитинство ?
До чого тут заохочувати?
Ви ж самі написали, що знання про наркотики не заохочує спробувати. Так і тут. Навпаки там пояснять чому рано в 12, чому до сексу потрібно ставитись серйозно.
Моя в 11 знає про секс все, від мене. Але це не значить що вона цим займається.
Впораюсь зі всим• 29 сентября 2025
Ответ дляПомидорина
Ключове у вашій ’історії’- ’не в найкращих стосунках з мамою’. Задача дорослої жінки - пояснити дівчинці, що в 12-13 років сексом не займаються. Так само як не вживають наркотики і не переходять дорогу на червоне світло під колесами авто. Є речі, які просто не можна робити. А не роздавати презики чи гроші на них замість булочки до школи.
Чому вас так тригериьь тема секса?
Це нормальне явище, частина життя. І як раз підліткам потрібно пояснювати. Тема про секс - це не розповісти про сам процес. Це розповісти про наслідки, про зону купальника (це взагалі років в 7-8 потрібно знати), про безпеку, коли можна, в коли рано і т.д.
А ви наче вогню боїтесь таких розмов. Це як раз призводить до цікавості, коли мама не розповідає і показує що то заборонена тема, то це може призвести до надмірної цікавості. От тільки дитина дізнається все від друзів, і не факт що в правильному вигляді
Тріль підпільний• 29 сентября 2025
Ответ дляПомидорина
Ці ж діти не в пустелі. Про секс діти дізнаються раніше ніж гублять віру в діда мороза
Тріль підпільний• 29 сентября 2025
Ответ дляПомидорина
От саме дурне що можна вигадати, що розповідати підлітку, що йому щось не можна. Тоді підліток зробить все для того щоб зробити те що йому заборонено.
Ответ дляЖерица ночи
Нормально пощастило,адекватный ребёнок,без проблем с сексом с 12 лет.За собой смотрите,если мамки сами такие,то,конечно,и дитятку посвящать в это надо.
Борець за гаманець• 29 сентября 2025
Ответ дляПомидорина
Краще в 12 років займатися уроками і заняттями за віком. Адекватна людина не дасть 12-річці презики. Діти не повинні робити дітей і займатися сексом.
Тут було колись опитування, то немало жінок ведуть статеве життя з 13 років.
Це мені тоже на голову не налазить. Вважаю не раніше 16-17 років. І то це рано
Тро Нью-Йорку• 29 сентября 2025
Ответ дляMALINA_M
Ще раз поставлю Вам запитання. Особисто Ви були присутні на лекції пані Юлії?
Вы напоминаете аргументы Амвейщиков)
Тро Нью-Йорку• 29 сентября 2025
Ответ дляТака бойова Я
Дякую. Я це розумію, що пропаганди немає. Мене турбує чи не отримає дитина інформацію, що якщо хочеш, то можеш займатись до 16 років, наприклад, головне мати презерватив.
А сами как думаете?
Тро Нью-Йорку• 29 сентября 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
До чого тут заохочувати?
А пакетик марихуаны подарить?
Борець за гаманець• 29 сентября 2025
Ответ дляПомидорина
Невдала спроба реклами ?
А на вашу думку з якого віку треба такі лекції і такі презенти?
Сонечко• 29 сентября 2025
Була колись на її лекції для батьків. Розповідала про безпеку дитини, про правила трусиків, безпечні та небезпечні дотики, як і коли з дитиною розмовляти про секс... Мені дуже сподобалось, і книжка ’Малечі про інтимні речі’ у нас є. Ніякого нездорового інтересу вона не викликала.
Така бойова Я
• 29 сентября 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Благодарю вас!
Жерица ночи• 29 сентября 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
А звідки у вас дитина взялася , як секс, судячи з ваших дописів , заняття для вас неприйнятне?
Кили и Манджаро• 29 сентября 2025
Ответ дляПомидорина
Зе питання, з ким вони збираються цим займатися? Однолітки -ще діти дітьми, на що це все розраховано? На задоволення старших хлопців збочинців ? Пишу збочинців бо навіть якщо йому 16 в умі і при памʼяті на 12 річну дитину воно не полізе
Закусенец• 29 сентября 2025
Вдома є її книжка, син подивився один раз і все. Сама авторка викликає у мене подвійні почуття. Довго була підписана, відписалася. Як на мене, забагато заморочок щодо сексу. Називай статевий орган не так, а так, не дай бог не так скажеш - травма на все життя у дитини буде. Ну таке...