Усатая полосатая• 29 сентября 2025
Чи потрібен spf на обличчя восени та взимку?
Коли пасмурно, чи потрібно наносити spf?
Плету интриги• 29 сентября 2025
Смотря, где зимой вы находитесь, если УФ индекс больше 2, то да, нужен Если у вас сильно белая кожа, то вам всегда он необходим
Бабуся Бетман• 29 сентября 2025
Людям склонным к повышенной пигментации он нужен круглогодично. Если у вас таких проблем нет, то можно не наносить. Воздействие солнечных лучей гораздо ниже чем летом
Злюка-закусюка• 29 сентября 2025
Конечно нужен! Круглогодично! УФ лучи ж круглый год активны. Я думала это уже из разряда вопросов - нужно ли каждый день чистить зубы 😳
Забобонний фрукт• 29 сентября 2025
Що занадто, то не здраво.
Я колись давала посилання на дослідження.Якщо коротко,то в жінок,які користуються кремами і косметикою,в організмі виявили надлишок хімічних речовин,які потрапляють через шкіру разом з косметичними засобами.Вплив їх на загальний стан організму поки невідомий.Користуйтесь помірно.
Потринділиця• 29 сентября 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Я никогда ещё за 45 лет ним не пользовалась
Злюка-закусюка• 29 сентября 2025
Ответ дляПотринділиця
Ну это ваше дело, конечно, как портить своей коже 🤷♀️
Потринділиця• 29 сентября 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
А чого раптом вона портиться? Подивіться на літніх жінок, Ви думаєте у них були такі крема?- ні, щодо страшного з ними? Чи Ви думаєте чим більше хімії на обличчі тим молодша будете?
Злюка-закусюка• 29 сентября 2025
Ответ дляПотринділиця
Потому что влияние УФ лучей это не только витамин Д. Если равняться на женщин в возрасте, то у них и прокладок в молодости не было, можно тоже как они, но зачем, если есть уже? Я вас не переубеждаю, это ваше лицо и ваша кожа, можете хоть мылом просто умываться (кстати в нем тоже химия)
Потринділиця• 29 сентября 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Я навіть без мила умиваюся. Так я не зрозуміла шкода від сонця? Якщо на базарі я не торгую, на вулиці довго не перебуваю
Злюка-закусюка• 29 сентября 2025
Ответ дляПотринділиця
Ну если вы из дома не выходите, то вам ничего не нужно.
Голена блондинка• 29 сентября 2025
Ответ дляПотринділиця
+1. І моя мама, і моя бабуся. І ніяких проблем зі шкірою не мають. Спф це фактор старіння шкіри, але ніяк не здоров´я.
Голена блондинка• 29 сентября 2025
Ответ дляKittaa
Це просто у вас ніколи з першими проміннями весняного сонця не зʼявлялась пігментна пляма, тоді б ви про нього не забували вже ніколи)))
Від пігментних плям ще ніхто не помер, це чисто косметологічний ефект.
Чарочка діда• 29 сентября 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Уф индекс сегодня в Киеве ’0’. Для чего тогда СПФ и при чем здесь зубы
Стрибну в гречку• 29 сентября 2025
Ответ дляKittaa
Если пятна есть то мажите крем или нет, они будут и так. Хоть углубитесь в эту тему.
Потринділиця• 29 сентября 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Я на роботі в приміщенні. Зранку ще не те сонце
Губки-уточкой• 29 сентября 2025
Консультувалася в кількох дерматологів. Одноголосно всі сказали, що якщо УФ індекс менше 3, то спф не потрібен. Але кожен раз коли я тут це пишу, мене хейтять))
Я не в теме• 29 сентября 2025
Ні, я виходжу сідаю в машину, далі в приміщенні до 14, далі в магазин, далі додому. Навіщо мені спф. Від пилу ? 🙂
Я не в теме• 29 сентября 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Зараз телефон пише нуль
Тому не потрібен
Злюка-закусюка• 29 сентября 2025
Ответ дляЧарочка діда
И вам не нужен 😉 А зубы чистить нужно все равно
Соня-сонятко• 29 сентября 2025
С апреля по октябрь пользуюсь, как раз 1 тюбика и хватает, 4 года только использую и вижу, что разница есть
Злюка-закусюка• 29 сентября 2025
Ответ дляПотринділиця
Я так поняла, вы вообще ничем не пользуетесь, даже мылом. Поэтому не заморачивайтесь насчет спф )
Хвильоватиша• 29 сентября 2025
Я користуюся цілий рік, з тих пір як почала, у мене пішла легка пігментація з обличчя й більше не зʼявляється. Ще користуюся ретинолом цілий рік.