Усатая полосатая• 29 сентября в 07:13

Чи потрібен spf на обличчя восени та взимку?

Коли пасмурно, чи потрібно наносити spf?
Злюка-закусюка• 29 сентября в 16:31
Ответ дляУси Пуси
Дарують постійно маски і сиворотки.
А, ну да 😂
Уси Пуси• 29 сентября в 16:34
Ответ дляЗлюка-закусюка
А, ну да 😂
Так, часто викидаю, бо терміни закінчилися.
Злюка-закусюка• 29 сентября в 16:35
Ответ дляУси Пуси
Видать те, кто вам дарят, не считают, что вы красивая от природы ))) Вы хоть передаривайте кому-то или у вас все красивые от природы и дарят это все по кругу?
Бодіпозітівна• 29 сентября в 17:22
у мене з віком з´явилася пігментація. то тепер так, і взимку з спф.
спальное место• 29 сентября в 17:36
Ответ дляУси Пуси
Ті, хто мазюкається всим отим, що зараз втюхують в 35 років, як мавпи виглядають, а після 40, як мукли. Жертви реклами.
Це ви виправдовуєте те, що ваше обличчя догляду не знає в 40+?
Непонятно• 29 сентября в 18:02
Я ним і влітку не користувалась, хоча живу в Скандинавії. Навіть купила, але лінь було наносити його. І як себе вмовити це робити?
Свій варік• 29 сентября в 19:30
Раньше пользовалась тоналкой с спф всегда. Сейчас месяц вообще не крашусь , крема не наношу , депрессую. Так уже потемнело возле глаз… делаю вывод что надо…