Тут надолго• 29 сентября 2025
Цитологія ASCUS наскільки це страшно?
Лікар ставить цервіцит, запалення. Призначила тержинан на 10 днів після обліпихові свічки. Потім на повтор, я так розумію на повторі вона візьме аналіз на ВПЛ
Тут надолго
• 29 сентября 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Що вам гугл сказав на це?
Що це не рак, але потрібно спостерігати. Що якщо прибрати запалення може бути норма, а якщо збудником є впл онкогенного типу то це не добре
ГЛЮкоза• 29 сентября 2025
Ответ дляТут надолго
Ну впл вам точно треба здати.
І контролювати ситуацію
Тут надолго
• 29 сентября 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Ну впл вам точно треба здати.
І контролювати ситуацію
Дивно, чому лікар каже здавати після тержинану, а не одразу
Хлопаю ресницами• 29 сентября 2025
Ответ дляТут надолго
Лікар сподівається, що після лікування запалення пройде. Ви здасте повторно ПАП тест і одразу на ВПЛ
Вкаблучках• 29 сентября 2025
Ответ дляТут надолго
Вам нужно найти врача, который назначит адекватную антибактериальную терапию с таблетками и уколами, только свечей мало. Если не пролечитесь, будут изменения вплоть до рака
Вкаблучках• 29 сентября 2025
Ответ дляТут надолго
Ищите другого врача