Благоуханочка• 29 сентября 2025
У кого тонкие и не очень густые волосы. Какими средствами вы пользуетесь …
…. для придания объема?
Или чтобы укрепить волосы
Благоуханочка
• 29 сентября 2025
Ответ дляFresh_coconut
Укрепить волосы только биотином и витаминами можно.
Втирать, колоть или глотать?
ЯниЯ• 29 сентября 2025
Вони жирняться ще від тих засобів(, так що нічим для об´єму, з 3 волосин 5 не зробиш😂 Колись крутила на ніч і косички і різні штуки типа бігудів. Але втомилася і підстриглася
Первоклашка Я• 29 сентября 2025
В мене світлі тонкі і рідкі, об´єм не тримається ніяк, мию щодня, минулої осені ще й дуже стало випадати, я прям запанікувала конкретно, обстежилась, лікувала. Слава Богу, що хоч нефарбоване, бо то б взагалі все вилетіло, мабуть. Щоб об´єм прям був і тримався, то в мене і не буває такого(
Для укріплення - 2-3 місяці пропийте біотин велику дозу (10мг) і вітаміни. Найзручніше купити Лавеста Вера, бо там вже і вітаміни, і 10 мг біотину.
Марфа Українівна• 29 сентября 2025
Пілінг для шкіри голови + сольовий спрей, 200 грн все разом і ефект видно одразу
Парова машина• 29 сентября 2025
Тонкие но не редкие. Блонд немного как-бы уплотняет ща счет того что волосина становится пористой. А так поняла что лучше просто хорошего ухода нет ничего. Лучше когда волосы ухоженны и блестят, чем какие-то обьемы странные.
Залізна пані• 29 сентября 2025
Хорошая стрижка для сохранения плотности волос. Подходящее окрашивание. Это должен мастер подбирать исходя из ситуации.
Много средств для укладки и защиты, хорошие браш и щетка для обьема, нормальный фен (не обязательно Дайсон, но современный).
Стайлинговые средства на обьем: текстурайзер, пудра, соль - что вам подойдет.
Укрепление - ампулы и концентраты для скальпа. Колоть я не фанат, так что втираю с массажем. Как раз время осеннего курса, в марте весенний.
Новопоштинская• 29 сентября 2025
Чем я только не укрепляла, дорогие хорошие шампуни, биотин, маски до жопы все было. Потом от безденежья стара покупать маски по 3 евро и шампуни по 2 неопознанных марок и такая грива отросла. А теперь после лета опять плохие стали
Залізна пані• 29 сентября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Никакие шампуни и маски ничего не укрепят. Только внутрь - витамины, концентраты несмываемые и массаж для кровотока. Можно просто массаж по розмариновому тонику,уже увидите пушок через месяц.
Пффф 100%• 29 сентября 2025
Спробуйте при кожному миття волосся, вспінювати щампунь силіконовим масажером. Не треба сильно ним розтирати шкіру голови. Радше як масаж.
У мене також тонке, рідке волосся, але коли почала користуватись такою штукою, стало багато молодих волосинок зʼявлятися. При чому це не я навіть відмітила, а майстер. Запитала чим я користуюсь, тому що стало по всій голові багато «молодняку».
ВсеЧетко• 29 сентября 2025
Нічим не користуюся. Роблю біозавивку раз на 6 місяців. Обʼєм чудовий. Укладка кучерявим методом засобами від іспанського Мімаре. Шампунь та кондиціонер. З ними голову мию 1 раз на тиждень. Волосся не жирніться взагалі. За рахунок того, що шампуні натуральні без силікону, за рахунок того воно не травмується- рідко мию та рідко, раз на тиждень сушу феном відросла шикарна грива. Плюс біотин 10000 курсом хоча б на на рік, Мені вистачає на два місяці прийому
Радостина• 30 сентября 2025
Ответ дляВсеЧетко
У вас мабуть все одно більш густе волосся, у мене 3 волосини, то такий метод не зайшов
Цвірінь• 30 сентября 2025
Ответ дляВсеЧетко
який саме шампунь мімаре? замучилась мити голову кожен день
ВсеЧетко• 30 сентября 2025
Ответ дляЦвірінь
Зайдіть на їх сатй та оберіть собі за потребами. В мне для кучерявого волосся з динею, в невістки вітамінний з гранатом. Там на всі типи волосся є. Ми спочатку на пробу брали по 200 мл засобів, а потім вже беремо велике пакування
Цвірінь• 30 сентября 2025
Ответ дляВсеЧетко
дякую