Copy-Paste• 30 сентября 2025

Рак легень, підкажіть можливо ви чи ваші знайомі лікувалися

Де лікувалися і яка ціна операції, хімії? Приблизно 2-3 стадія
іронічна антитеза• 30 сентября 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Розтин за рекомендацією лікарів, чи за бажанням рідних?
Я точно не знаю, у нее из близких только сестра и племянники, то есть мы. Диагноз был под вопросом, со стороны кардиолога все было спокойно, умерла она дома. 74 года.
Я вспомнила, когда приехал врач из скорой и подтвердил смерть, он спросил - вскрытие нужно? И мама сказала - да.
Заикальница• 30 сентября 2025
Вінниця має сильних лікарів саме по цьому .
hrystia• 30 сентября 2025
Ответ дляCopy-Paste
Якщо можна напишіть. Бо якісь свекра знайомі порекомендували йому їхати на консультацію в приватні клініки ( Спіжен ко якщо не помиляюсь і так далі) хоча грошей які там потрібно викласти у них немає. Вони навіть не розуміють скільки це може коштувати
У ФБ є група « Афіна. Жінки проти раку». Там по цьому виду онко багато інформації. Заснувала її жінка, матір якої хворіла саме на рак легкнь
Lor111etta• 30 сентября 2025
Ваші родичі розгублені.
Дайте почитати цю тему.
Дуже грамотні лікарі в нац.інституті раку.
Там є і поліклініка.напряму туди їхати.
Мій чоловік мав 2 ст.
Оперувався у Борисюкп і Кондрацького
Подтяжка• 30 сентября 2025
Ответ дляCopy-Paste
В ФБ є група ’Афіна, Жінки проти раку’
Там багато тем саме про легені, і гарно розповідають що, де, куди
В особистих можна ціну запитати у тих хто зараз проходить
Царевна в уггах• 30 сентября 2025
8 років назад.
Грошей не хотіли брати.можливо,що за нас просив їх однокурсник.
Для мене таємниця.
Багато препаратів вже тоді були безплатні.
Автор,хай тато їде в НІР
Подтяжка• 30 сентября 2025
Ответ дляCopy-Paste
І як? Результати є? Тут мабуть лікування це космічні суми
Дорого таргетна
Багато зараз безкоштовної

Я для тата зараз уточнюю
А_мій_самий_самий• 30 сентября 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
і що з переліченого не можна зробити в обласному онкоцентрі?
Всеиперелічене може зробити в звичайному обласному онкодиспансері.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 30 сентября 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
так і я про те
А_мій_самий_самий• 30 сентября 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Ясно