ішо• 30 сентября в 22:02

Про закутанок

Сьогодні була новина про повернення з сектору Гази українських громадян... ну як громадян, громадянок, акі повиходили заміж за мусульман і самі стали мусульманками.
От мені цікаво, може тут є такі, що вас влаштовує одягатись в нікаб і бути 3-4-ю дружиною, що в цьому привабливого?
ok1904• 30 сентября в 22:04
Ви якось так зневажливо написали заголовок, а потім хочете почути якийсь діалог...
Remensa• 30 сентября в 22:04
Чого ви ображаєте людей?
Борисфенка• 30 сентября в 22:04
Їх мотанками називають
Honda-• 30 сентября в 22:05
Ну я подозреваю - зачем. Только очень богатый араб может иметь 3-4 жен.
Kitkatka• 30 сентября в 22:08
А наши Маруси лучше живут замужем за васьками?
автор ішо • 30 сентября в 22:08
Ответ дляok1904
чекайте, тут за коханок готові цицки повідривати, а там бути 4-ю дружиною, це дуже добре. що міняється в мозку?
Клементина• 30 сентября в 22:09
Неужели кто-то согласился жить в секторе Газа??
Это же , по сути, лагеря беженцев, которым уже 80 лет.
автор ішо • 30 сентября в 22:10
Ответ дляKitkatka
принаймні тут марусю ніхто не примушує вдягатись так, як того хоче якийсь там бозя і бути однією з дружин
an.ge.lina• 30 сентября в 22:10
Ну комусь подобається ходити у шортах трусах і топіку без ліфона і виходити заміж по 2,3 рази, від кожного кліпаючі по дитині, кожному своє
spart-5037• 30 сентября в 22:10
Ответ дляБорисфенка
Їх мотанками називають
Или замотанками. Слышала и такое
чаревна• 30 сентября в 22:11
Я подумала тема про консервацию, а слово с запада Украины)
автор ішо • 30 сентября в 22:11
Ответ дляКлементина
ну от сьогодні таких трохи привезли. причому їхні чоловіки геть красені з однією бровою
Kitkatka• 30 сентября в 22:11
Ответ дляішо
Если Марусе( уже Фатиме) так комфортно,то она надевает хиджаб и в этом ничего такого нет
По 2+ жены имеют обеспеченные люди
Kitkatka• 30 сентября в 22:12
Ответ дляішо
То ли дело у нас
У восточных мужчин хотя бы больше мужских качеств
автор ішо • 30 сентября в 22:14
Ответ дляKitkatka
То ли дело у нас
яких саме?
автор ішо • 30 сентября в 22:15
Ответ дляKitkatka
По 2+ жены имеют обеспеченные люди
тобто, маючі гроші, кожен микола може мати в Україні 4 дружини і це буде цілком нормально?
Борисфенка• 30 сентября в 22:16
Ответ дляішо
А що з другою бровою?
Лисий хвост• 30 сентября в 22:16
Автор, чтобы понять мусульман или арабов, нужно как минимум хотеть жить в этой вере. Так что вам не понять их устои и традиции. не говоря уже о семьях. А то что их эвакуировали. значит был запрос.
автор ішо • 30 сентября в 22:16
Ответ дляRemensa
Чого ви ображаєте людей?
так жінок в мусульманському світі за людей не вважають
автор ішо • 30 сентября в 22:19
Ответ дляЛисий хвост
кожного дня спілкуюсь з мусульманином. після 3-х років в європі почав змінюватись, а колись там був суцільний харам. та й зараз там не все так добре
Надежда-8877• 30 сентября в 22:19
Коли я вчилася в універі, це кінець 90-х,. в нас навчалося дуже вагато студентів -іноземців. І дуже популярними вули хлопці арави, Сірія,Ліван і тд.На крайній випадок темношкірі.Вони вміли вільше лапши на вуха накласти, вільше доглянут в порівнянні з нашими хлопчикамиі і за могли кордон увезти заміж. А що там далі, зовсім інша історія.
Борисфенка• 30 сентября в 22:20
Ответ дляішо
А я вам наведу інший приклад - виходять заміж за 80-річних або за бандитів з грошами, які потім заводять по три коханки, чим це краще?
І по темі - ці мотанки є громадянками України і мають право повернутися.
автор ішо • 30 сентября в 22:21
Ответ дляБорисфенка
а навіщо виходили, що вони хотіли там побачити?
Борисфенка• 30 сентября в 22:23
Ответ дляішо
Молода ви ще. В часи СССРу вийти заміж за іноземця було шаленою вдачею, виходили заміж і за негрів, і за монголів, і за арабів. Та й пізніше цей движ тривав ’Заміж в Америку чи Європу’. Вперше чуєте про таке?
vviko• 30 сентября в 22:24
Ответ дляішо
У наших обеспеченных любовницы а там по 5 жен
ЗдохниПуйло• 30 сентября в 22:26
Коли заміж хочеться, сєкаса хочеться і єдиний спосіб лиш такий, коли пісюнець- це єдине, що тобі потрібне в житті
Надежда-8877• 30 сентября в 22:26
Ответ дляБорисфенка
До монголів приїзжали дружини,китайці та індуси сами по сові вули. тільки арави та африканці задивлялись на дівчат і далі по тексту....
vviko• 30 сентября в 22:26
Ответ дляБорисфенка
Мне кажется за америкосов было престижно или в Европу, а не негры. Когда это негры были престижем? У меня только страшненькая одноклассница с негром общалась, в итгне рассталась хорошо хоть без мулата себе на память.
frumoasa17• 30 сентября в 22:28
Ответ дляan.ge.lina
Ось так краще?
Лисий хвост• 30 сентября в 22:31
Ответ дляішо
Він вам дурить голову, його родина вас не сприйме за свою. Мусульмани є різні авжеж, але більшість поважає і слідує релігії