Сьогодні була новина про повернення з сектору Гази українських громадян... ну як громадян, громадянок, акі повиходили заміж за мусульман і самі стали мусульманками.
От мені цікаво, може тут є такі, що вас влаштовує одягатись в нікаб і бути 3-4-ю дружиною, що в цьому привабливого?
Борисфенка• 30 сентября 2025
Ответ дляvviko
Мне кажется за америкосов было престижно или в Европу, а не негры. Когда это негры были престижем? У меня только страшненькая одноклассница с негром общалась, в итгне рассталась хорошо хоть без мулата себе на память.
Престижно було заміж за кордон. За негра - бо інших іноземців негусто було у 80-х роках. Це потім вже американці стали з´являтися, коли СССР здох.
Було таке явище, як ’діти Олімпіади’ - чимало чорненьких діточок народилося після Олімпіади-80 у Москві, але далеко не всіх взяли заміж.
TANYA 0 0 0 0• 30 сентября 2025
На мою думку, вони вбачають у цьому якусь романтику, мусульманські чоловіки вміють гарно говорили, гарно ухажувати, дарувати подарунки, не п´ють) .
an.ge.lina• 30 сентября 2025
Ответ дляfrumoasa17
Ось так краще?
Я не вирішую, кому в чому і як краще
Борисфенка• 30 сентября 2025
Ответ дляНадежда-8877
До монголів приїзжали дружини,китайці та індуси сами по сові вули. тільки арави та африканці задивлялись на дівчат і далі по тексту....
А потім одна в хіжину африканську приїхала з негром, а інша до араба в гарем, назад хочуть, а вже ніяк. Дехто з Турції тікав, залишивши дітей. Всяке було.
Лисий хвост• 30 сентября 2025
Ответ дляішо
хай бог милує мати щось спільне з його родиною, просто співробітник
Отож , не думайте, що сильно він змінився, бо в Європі. Там дуже сильна родинна складова,
Борисфенка• 30 сентября 2025
Ответ дляIrii
Автор, взагалі-то, не жінка, а навпаки.
Ага, зрозуміло, почитала його теми. Якийсь расист неодружений.
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
зустрілась мені пара таких в консульстві. він старий, вона молода, обидва закутані. от що в неї в голові?
Лисий хвост• 30 сентября 2025
Ответ дляішо
там не в родині справа, там виховання, погляди і т.н.
Так а хто їх формує ? Родина.
Борисфенка• 30 сентября 2025
Ответ дляішо
в чому расист, чому неодружений?
Звідки я знаю? Мабуть, жінки відчувають вашу агресію і тікають подалі. А расист, бо зручно себе вважати вінцем природи, а інших недолюдьми. Це також жінки відчувають.
frumoasa17• 30 сентября 2025
Ответ дляan.ge.lina
Я не вирішую, кому в чому і як краще
Як раз порівняли, що шорти це погано, розлучення теж. А що хорошого у них? Чоловіки які вирішують за жінку, як їй жити. До лікаря чоловіка не ходи, з колегою на каву не піти, у подорож чи поїздку без батька або чоловіка теж не можна, купа заборон. Це добре життя для жінки?
Ответ дляБорисфенка
піду спитаю у дружини, чому досі не втекла, мабуть тому, що черговий раз хоче з´їздити у відпустку
Борисфенка• 30 сентября 2025
Ответ дляішо
Дружина хоч не мотанка? Шорти і міні-сукні носить?
an.ge.lina• 30 сентября 2025
Ответ дляfrumoasa17
Я порівняла для автора, що можна голому ходити, а можна у хіджабі, можна бути 3 дружиною, а можна безкінечно міняти чоловіків і одружуватися і те і інше не є норм. для мене, але у кожного своя норма. Кожен сам вирішує як жити. Добре це чи нє, точно не мені вирішувати
frumoasa17• 30 сентября 2025
Ответ дляan.ge.lina
Це як раз не добре. Там систематично порушуються права та свободи жінок.
an.ge.lina• 30 сентября 2025
Ответ дляfrumoasa17
Гарного вечора
Ответ дляfrumoasa17
та ні, бути такого не може! на людях не можна цілуватись, без чоловіка не можна виходити з дому, не можна купатись в купальнику, не можна розмовляти з іншим чоловіком, без присутності члена родини чоловічої статі.
продовжувати?
frumoasa17• 30 сентября 2025
Ответ дляішо
продовжувати?
Знаю я про мусульман. І комусь таке подобається
Мені ближче європейський стиль життя. Я наприклад чоловіка перед фактом поставила, що поїду в рідне місто на деякий час по справам і все. Ні у кого дозволу не питала. За ним тільки прийняти це
Борисфенка• 30 сентября 2025
Ответ дляішо
ще донедавна на пляжі засмагала топлес.
То чого вас так стурбувала доля мотанок? Ще одну дружину плануєте завести?
Ответ дляfrumoasa17
хіба що в гості
Борисфенка• 30 сентября 2025
Ответ дляішо
стурбувала? просто цікава мотивація
Чоловік захотів - дружина виконала забаганку, бо спочатку багатого хотіла, в потім опинилася в чужій країні, де без хіджабу можуть і камінням на вулиці забити. Жити хочуть, що тут неясного?
Борисфенка• 30 сентября 2025
Ответ дляішо
чому не повернулася до мами, соромно?
От були б ви 20-річною дівчиною десь в Палестині, то дізналися б, чому.
А трандіти херню воно легше всього.