Сьогодні була новина про повернення з сектору Гази українських громадян... ну як громадян, громадянок, акі повиходили заміж за мусульман і самі стали мусульманками.
От мені цікаво, може тут є такі, що вас влаштовує одягатись в нікаб і бути 3-4-ю дружиною, що в цьому привабливого?
Борисфенка• 30 сентября 2025
Ответ дляішо
тобто, в 20 років треба бути настільки дурною, щоб туди поїхати?
так чухалося, чи то велике кохання?
Велике кохання або любов до грошей, віра в казку про Попелюшку тощо - мізків обмаль по молодості зазвичай.
Борисфенка• 30 сентября 2025
Ответ дляішо
тут за квіти і подарунки мозок виносять, а там і хіджаб добре, і бути черговою дружиною теж
Буває по різному і тут, і там. Хіджаб якраз найменша проблема.
Ответ дляішо
так а звідки у вас такі знання ібрагімів, бентежна молодість?
А если и бентежна даже ,то что?
Вам Так хочется узнать чего-то,но принципы не позволяют? Или к чему ваша тема с обсуждениями?
Вы явно рассуждаете как все люди,не имеющие ничего общего с культурой этих народов
Всех под одну гребенку
Ответ дляішо
нічого там не питають, чоловік вирішує сам
Спрашивают
Но есть и плохие ситуации,где женщину не уважают и унижают
У нас такого нет?
Что вам тот Ислам покоя не даёт?
Живите своей жизнью
Вон в теме в топе ,что муж чмошник гонит жену на лучше оплачиваемую работу,чтобы она больше вкладывалась в семью, притом
и быт остаётся на ней
А у мотанок такого нет
Это ваш левел
У нас такого нет?
Что вам тот Ислам покоя не даёт?
Живите своей жизнью
и быт остаётся на ней
А у мотанок такого нет
Это ваш левел
Ответ дляKitkatka
А если и бентежна даже ,то что?
Всех под одну гребенку
так я не розумію, що у вас спільного з їхньою культурою, таки потягалися трохи, поки не знайшли нормального миколу, який нічого про це не знає?
Ответ дляішо
Вы наверно и есть тот самый Мыкола
У меня было много друзей из Турции,Азербайджана,северного Кавказа
И даже эти регионы очень отличаются от той же газы,Сирии, Египта и ТД
Но у вас на все один ответ - замотанка
Раз наши выходят,значит там лучше
А вы и есть тот самый Мыкола,не иначе
Но у вас на все один ответ - замотанка
Раз наши выходят,значит там лучше
А вы и есть тот самый Мыкола,не иначе
Ответ дляKitkatka
Спрашивают
У нас такого нет?
Что вам тот Ислам покоя не даёт?
Живите своей жизнью
и быт остаётся на ней
А у мотанок такого нет
Это ваш левел
У нас такого нет?
Что вам тот Ислам покоя не даёт?
Живите своей жизнью
и быт остаётся на ней
А у мотанок такого нет
Это ваш левел
за ісламом чоловік не повинен взагалі нічого питати в жінки, якщо ви не знали. просто там жінкам треба брати до уваги, що вона може бути не першою і не другою
Ответ дляішо
Почитайте Коран
Многие живут не по его заповедям
Испоганили ислам и все теперь думают,что они женоненавистники
Многие живут не по его заповедям
Ответ дляішо
Не путайте шариат и Коран
В Афганистане тоже нормально жили до прихода таллибов
Все в этом мире уже искажено
Ответ дляKitkatka
Вы наверно и есть тот самый Мыкола
Но у вас на все один ответ - замотанка
Раз наши выходят,значит там лучше
А вы и есть тот самый Мыкола,не иначе
Но у вас на все один ответ - замотанка
Раз наши выходят,значит там лучше
А вы и есть тот самый Мыкола,не иначе
та хоч і микола, але не примушую дружину вдягатись так, як каже бозя. ну і ніколи не приведу в сім´ю ще одну дружину