Летюча помилка• 30 сентября 2025
Косметичні продукти, які знесли Вам дах за останній час
Шукаю на подарунок жінці 52 років, треба щось достойне та якісне.
Порадьте, будь-ласка.
Або декоративка (бажано) або догляд
Порадьте, будь-ласка.
Або декоративка (бажано) або догляд
Летюча помилка
• 30 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Лімітовані палетки Hourglass 🩷
Ціна відповідна, 6000+, а якість, перевіряли?
Ну що ви, мамо!• 30 сентября 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Ціна з оф сайту через байєра 4700 мені вийшло
Якість відповідає ціннику
Свезло так свезло• 30 сентября 2025
Ответ дляДикая Роза
В тредс всем снесли дах палетки hourglass
Крышу снесло от цены?
Обращеница• 30 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Лімітовані палетки Hourglass 🩷
Это те, что яркие такие?
Маю сечі• 30 сентября 2025
нах надо женщине какая то тиктоковская палетка за 6к.... купите ей уход медик8, elemis, или что вам по карману
ЗновЗдоров• 30 сентября 2025
В цьому віці вже не які кремчики(догляд) за 6 тис дах не порушать, і погоду не зроблять.
Тільки якась декоративна може, якійсь набірчик з туші та блиску для губ
СкумбріяП8• 30 сентября 2025
Ответ дляМаю сечі
В который раз восхищаюсь маркетинговыми возможностями тиктока
Пупуговка• 30 сентября 2025
З дахом все добре, від косметики не зносить. З декоративної раджу подивитись старий добрий люкс - Діор та Шанель. Продукти якісні, наносяться гарно, тримаються весь день без нарікань.
З доглядовоі в такому віці ні від чого вау ефекту не буде. З того що мені сподобалось в мої 44 це нічний крем Кларанс
Пупуговка• 30 сентября 2025
Ответ дляДикая Роза
Для мене 2 нових слова - тредс та hourglass 🤣🤣🤣 напевно через це мій дах досі на місці
Пупуговка• 30 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Якість відповідає ціннику
Покажіть хоч фото, що воно таке
Сало не люблю• 30 сентября 2025
Ответ дляДикая Роза
мне конь hourglass снес
Сало не люблю• 30 сентября 2025
Ответ дляЛетюча помилка
94 дол в сефоре+ доставка 5
Дикая Роза• 30 сентября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Крышу снесло от цены?
Она стоит 118€, не состояние
Дикая Роза• 30 сентября 2025
Ответ дляСало не люблю
мне конь hourglass снес
Я поняла, что пудровые текстуры все же не мое, заказала сегодня флюид хайлайтер Шанель
Пупуговка• 30 сентября 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Моїй мамі 68, нещодавно дарувала їй тональний Діор. Вона ним вже багато років користується, каже що для неї він оптимальний. Тушшю вона не користується, на губах татуаж, але любить помади та блиски Кіко.
Сало не люблю• 30 сентября 2025
Ответ дляПупуговка
Покажіть хоч фото, що воно таке
мне почти всю декоративку заменил
Дикая Роза• 30 сентября 2025
Ответ дляСало не люблю
Наверно в разных странах по-разному стоит
Пупуговка• 30 сентября 2025
Ответ дляСало не люблю
мне почти всю декоративку заменил
Прикольні, але навіть не знаю чи треба воно мені. Я напевно 3-4 відтінками буду користуватись
Сало не люблю• 30 сентября 2025
Ответ дляДикая Роза
...оно не пудровое...оно вообще ни на что не похоже, тоже от пудры ушла
любимая тоналка..для 51
Аноним_• 30 сентября 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Мне 46, я б вообще не поняла в подарок декоративку, которую не я сама выбрала. После многочисленных экспериментов я люблю одну конкретную тушь, и есть любимый блеск для губ.
От какого-нибудь дорожного набора уходовой косметики не отказалась бы. Ездили с подругой отдыхать, у нее был дорожный набор Biotherm, мне очень понравился и по качеству, и по формату, удобно брать с собой. Что-то идет в полноценном объеме, а что-то в миниатюрах.